Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

norali labai gražu wub.gif esu mačius keletą panašių liemenių chemučių, bet niekad nesusimasčiau, kad man reikia, o va pasižiūrėjus į tavo darbelį taip ir kyla noras sau nusinarplioti blush2.gif gaila, kad laiko ir rankų pritruksta blush2.gif
Kokiais siūlais nerta, koks vašelio storis bigsmile.gif
Atsakyti
Norali, labai graži liemenė 4u.gif O kiek siūlų sunaudojai?
Atsakyti
norali auksarankių auksarankė first.gif . Sužavėta visais tavo darbeliais wub.gif wub.gif wub.gif .
Atsakyti
sveikos, merginos aciu jums visoms uz grazius zodzius drinks_cheers.gif 4u.gif

siulai YarnArt Angora .Sudetis 70%moherio,30%akrilo rolleyes.gif o kiek suneriau sunku pasakyti g.gif buvo is vieno matkiuko kazkiek nuimta kai neriau ir varsciau palta rolleyes.gif tai suneraiu visa sita likusi ir dar nuo naujo truputi doh.gif na ir prirasiau doh.gif ar suprasit ka nors ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ARUAL @ 2008 01 28, 23:45)
Norali, nerealiai gražu wub.gif ir iš viso lenkiu galvą prieš neriančias vašeliu wub.gif  notworthy.gif


prisidedu notworthy.gif
Atsakyti
http://dnl.alp.ru/7y...01332669195.jpg

user posted image

user posted image
Atsakyti
koks "debeselis"
user posted image
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 01 29, 09:24)
sveikos, merginos aciu jums visoms uz grazius zodzius drinks_cheers.gif  4u.gif

siulai YarnArt Angora .Sudetis 70%moherio,30%akrilo  rolleyes.gif  o kiek suneriau sunku pasakyti g.gif buvo  is vieno matkiuko kazkiek nuimta kai neriau ir varsciau palta rolleyes.gif  tai suneraiu visa sita likusi ir dar nuo naujo truputi doh.gif  na ir prirasiau  doh.gif  ar suprasit ka nors ax.gif


laba smile.gif

man irgi labai patiko sis darbelis thumbup.gif
gal gali parasyt kaip ji nerei? nes nelabai isivaizduoju kaip jis gaunasi. o tai jis apvaliai? ar kazkaip mazdaug darei pecius ir t.t. nu kazkokia nesamone parasiau bet gal suprasit tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 01 29, 12:21)

O čia koks grožis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(raim @ 2008 01 29, 15:48)
laba  smile.gif

man irgi labai patiko sis darbelis thumbup.gif
gal gali parasyt kaip ji nerei? nes nelabai isivaizduoju kaip jis gaunasi. o tai jis apvaliai? ar kazkaip mazdaug darei pecius ir t.t.  nu kazkokia nesamone parasiau bet gal suprasit tongue.gif


23 psl. idejau schemute rolleyes.gif nusikopijuok ir isikelk pas save i vorda ar kur kitur, kur galima padidinti rolleyes.gif ten labai aiskiai matosi, berods, 19 eileje iskirpimams rankoms padaryti reikia nerti tik pynute rolleyes.gif o paskui vel taip pat aplink bigsmile.gif ar aiskaia parasiau g.gif

na dar idesiu istiesta liemene 4u.gif taip ji atrodo nunerta, kaip staltiese 4u.gif

user posted image
Atsakyti
kaip virbalais sitaip ismegzt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 01 29, 16:51)
kaip virbalais sitaip ismegzt  g.gif

o tu vaseliu neneri? wub.gif
kazkur esu maciusi, gal pas rusaites forumuose, kad galima ir virbalais g.gif , kaip mezgamos staltieses, serveteles rolleyes.gif reikia megzti virbalais su valu, kad apvaliai megztusi rolleyes.gif
Atsakyti