Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

Man sie siulai labai patinka.esu mezgusi is tos rusies tik nedebesuotu.Kaina 9lt.,bet pardaveja sake,kad kai isparduos sia partija,bus po 10lt.-infliacija biggrin.gif
Pirkau 2 matkucius,nes tiek pilnai uztenka megztukui.
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 01 25, 19:10)
Juratela ,Norali 4u.gif  4u.gif  4u.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Aciuks 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Juratela labai dailus tavo darbeliai ypac ta lemene thumbup.gif persikine bigsmile.gif
Atsakyti
aciuks.gif
Atsakyti
nusipirkau moheriuko 100 gr tipo megzt saliui , cia is tos laimes, kad gavau zilkinius virbalus 5 ir 6 nr tik po 3 litukus thumbup.gif thumbup.gif o dabar sumasciau, kad vietoj salio gal koki megztinukeli nusinarpliot, bet ka is to 100gramio padaryt g.gif gal kas ka turit TOKIO is tokio kiekio siulu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 01 26, 18:14)
Man sie siulai labai patinka.esu mezgusi is tos rusies tik nedebesuotu.Kaina 9lt.,bet pardaveja sake,kad kai isparduos sia partija,bus po 10lt.-infliacija biggrin.gif
Pirkau 2 matkucius,nes tiek pilnai uztenka megztukui.

Kurios gyvena Vilniuj ir megsta pataupyti, Gariunuose tokie siuliukai kainuoja po 6-7 Lt ir kol kas brangt nezada smile.gif Vienoj vietoj yra toks didelis siulu skyrius, jau ne pirma karta ten perku, ir tokiu margu suliuku nemazas pasirinkimas yra, siulai pagal kokybe ir etiketes analogiski kaip mieste. Dalinuosi informacija, gal kam pravers 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylia: 28 sausio 2008 - 12:21
gerai kas vilniuj gyvena unsure.gif
pas mus turguj tik vienas diedukas siulais prekiauja, tai ir kainos atatinkamos unsure.gif
Atsakyti
Naujausias mano juodas , pūkuotas, paprastas ir labai šiltas megztukas smile.gif
user posted image
Atsakyti
Labai gražus thumbup.gif Paprastume ir slypi grožis 4u.gif



Atsakyti
[quote=polo,2008 01 28, 14:39]
Naujausias mano juodas , pūkuotas, paprastas ir labai šiltas megztukas smile.gif
grazu thumbup.gif , o svarbiausia silta 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
juratela, norali aciuks.gif
Atsakyti
baigiau nerti liemene 4u.gif marga ir pukuota ax.gif

user posted image

tik nuotrauka nelabai verysad.gif tamsoka unsure.gif

ir is nugaros rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti