Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

as tai megstu visas spalvas iskyrus violetine, net nezinau kodel ji man neitinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2008 01 25, 20:11)
as tai megstu visas spalvas iskyrus violetine, net nezinau kodel ji man neitinka g.gif



nuo senu laiku kates ir violetine spalva laikyta senmergiu simboliais lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu gal del to jos taip bijote lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 01 25, 21:17)
nuo senu laiku kates ir violetine spalva laikyta senmergiu simboliais  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nu gal del to jos taip bijote  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

kates myliu, o jau senmergyste negresia jau 3 virs metu lotuliukas.gif
Atsakyti
Oho,kiek diskusiju sukelevioletine spalva!
Violetine pagal kataliku baznycia-gedulo spalva.Gal todel daug kas jos baidosi.
Mano spalva-raudona.Bet nusprendziau ka nors nuregzti ir kitokiu spalvu.
Turetu buti ilgokas megztukas,gilia V iskirpte smile.gif
Atsakyti
man visos spalvos grazios, tik ne visos tinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 01 25, 21:01)
Idesiu savo moheriuko-siltuko projekto pradzia smile.gif
user posted image


kooooooooooooooooookie grazus siuliukai! wub.gif gal butu galima info?etikete? blush2.gif

na aisku ir darbelio pradzia thumbup.gif o kas cia bus? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2008 01 25, 21:11)
as tai megstu visas spalvas iskyrus violetine, net nezinau kodel ji man neitinka g.gif


blush2.gif man tai ziauriai nepatikdavo ruda.....nuo vaikystes jos nemegau ir netiko atrodo...bet dabar pries kokius 2 metus na taip pradejo patikti thumbup.gif tai ir tau agnex, subresi dar iki violetines mirksiukas.gif gal....
Atsakyti
Dovyda,mane tie siuliukai savo pereinamom spalvom pardej,tiesiog is lentynos saukesi i mano rankas smile.gif buvau isledusi jau visus pinigus,skirtus siulams,bet drebanciom rankom(kaip alkoholikas)visvien nusipirkau biggrin.gif
Ant etiketes parasyta:YarnArt Angora de luxe color.Sudetis 70%moherio,30%akrilo. 100gr.metrazas-520metru.Vienu zodziu-mezgimo idealas.
Maciau ir kitokiu spalvu debesuotu siuliuku.
Megzdinsiu ilgoka megztuka V formos iskirpte.
Atsakyti

Ant etiketes parasyta:YarnArt Angora de luxe color.Sudetis 70%moherio,30%

Ristina tie siuliukai labai gerai nesiojasi thumbup.gif , turiu nusinerusi liemene ir bliuskute rolleyes.gif ir metrazas thumbup.gif gero tau mezginio drinks_cheers.gif
Atsakyti
kiek siuliuku pirkaisi violetiniam debesuotam? su tokiu metrazu kokiu dvieju uztektu g.gif o kokia ju kaina?
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 01 26, 16:50)
kiek siuliuku pirkaisi violetiniam debesuotam? su tokiu metrazu kokiu dvieju uztektu  g.gif  o kokia ju kaina?

Aš šitų siūlukų visada perku 2 kamuoliukus,esu nusinerus gal 4 palaidines,bet kiauraraščiu.Vienam nusipirkau 3,tai vienas liko,o kaina tai visada būdavo 9 lt,nebent pabrango.Veiksmas Kaume bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2008 01 26, 17:32)
Aš šitų siūlukų visada perku 2 kamuoliukus,esu nusinerus gal 4 palaidines,bet kiauraraščiu.Vienam nusipirkau 3,tai vienas liko,o kaina tai visada būdavo 9 lt,nebent pabrango.Veiksmas Kaume bigsmile.gif

Nepabrango dar biggrin.gif , pati iš tokių siūlų mezgiau tik susiūti liko. Tai iš dviejų liko dar siūlų, manau ir liemenė išeitų mirksiukas.gif
Atsakyti
as pirkau tris, tai isejo du megztinukai lotuliukas.gif , nors pardaveja sake, kad vienam triju reikia ax.gif
Atsakyti