Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

Aciu valentinuke ir gadget3 , labai smagu girdėti kaip profesionalės vertina, nes man atrodo, kad nelabai gražiai išėjo blush2.gif Man originale gražiau atrodo - toks lengvesnis ir minkštesnis ax.gif

QUOTE(gadget3 @ 2008 01 25, 08:14)
Graži, ryški ir tokia ažūrinė  thumbup.gif
Pati modeliuką sumąstei? Nes tinka tau superiškai  cool.gif


Modeliuką radau supermamoje, manau kad iš mezginių pasaulis žurnaliuko buvo įdėtas. Atsispausdinau tiesiai iš nuotraukėlės, tai jei įdomu, galiu nufotografuoti ir įkelti vakare mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 25 sausio 2008 - 13:36
idesiu neseniai baigta savo spalvota, truputi pukuota 4u.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Kaip gražu thumbup.gif
O kad kaklo iškirptę tokią padaryti užtenka perskyrimą padaryti ar dar reikia nuleisti kažkiek akių?
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2008 01 25, 14:38)
Kaip gražu thumbup.gif
O kad kaklo iškirptę tokią padaryti užtenka perskyrimą padaryti ar dar reikia nuleisti kažkiek akių?

as nuleidau, gal po kokias tris is kiekvienos puses rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ARUAL @ 2008 01 25, 10:05)
Dovyda, džiaugiuosi clap.gif: tai gal man tavęs palaukti ax.gif
Aš maždaug numezgiau iki tos vietos, kur turėtų būti rankovėms išėmima ir sustojau- ar būtinai reikia išiminėti? Kadangi tik trečias toks mano mezginys, tai nežinau- o kaip atrodo mezginys, jei rankovių neišiminėji ir po to pačią rankovę tiesiai užbaigi? ax.gif Taigi taip ir stovi mezginukas ax.gif O vakar vieną tapkutę pabandymui nusimezgiau hihihi.gif


na..net nezinau....suknyte toliau sukas mirksiukas.gif bet jei tau labai atsibodo ir padejai kuriam laikui, gal tada ir pasivyciau, nes tu is tiesu jau daaaaaaaaug nymezgei panelyte 4u.gif o rankoves BUTINAI isimk biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(1RUGILE @ 2008 01 25, 11:12)
Dovyda mirksiukas.gif vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalio. Prasidės ratukinimas, ar ne thumbup.gif ? Labai laukiam foto. Ar jau šviesa tunelio gale matyti g.gif ? Beje, tavo naujiei siūliukai man tai mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm wub.gif  wub.gif  wub.gif .Labai patiko.


PRASIDEJO JAU drinks_cheers.gif o sviesa dar laaaaaabai toli
Atsakyti
Juratela ,Norali 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Idesiu savo moheriuko-siltuko projekto pradzia smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 01 25, 13:34)
idesiu  neseniai baigta savo spalvota, truputi pukuota 4u.gif

user posted image
user posted image



sitoki sumascius daryt , tik iskirpte ne tokia blush2.gif turiu baltu "purvinu" siuliuku ir margiuku baltai pilksvai rudu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 01 25, 21:01)
Idesiu savo moheriuko-siltuko projekto pradzia smile.gif
user posted image

Ristina spalvytes super thumbup.gif , o kas cia bus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 01 25, 20:01)
Idesiu savo moheriuko-siltuko projekto pradzia smile.gif
user posted image


kaip man patinka is tokiu siuliuku raizgyt, kai gaunasi tai toks tai kitoks "debeselis" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 01 25, 21:04)
Ristina spalvytes super thumbup.gif , o kas  cia bus unsure.gif

o man kaip tik spalvyte nepatinka, nors ir kokia ji dabar visu megstama ir madinga... blush2.gif gerai, kad ji man ir laaabai netinka...

o kas bus - ir man labai rupi
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2008 01 25, 21:06)
o man kaip tik spalvyte nepatinka, nors ir kokia ji  dabar visu megstama ir madinga... blush2.gif  gerai, kad ji man ir laaabai netinka...

o kas bus - ir man labai rupi

as pati tokiu spalvu nenesioju taip pat schmoll.gif pas mane dominuoja zemes spalvos rolleyes.gif , bet paziuret i kitus smagu thumbup.gif
Atsakyti