Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

Nagi ačiū už pagyras, tos pynės man gražiau patemptos atrodo, tai aptemptas megztinukas gavosi ir labai pigus. Tik va nežinau kaip nešiosis. Ten 60% akrilano ir 40% mocheros.
QUOTE(norali @ 2008 01 24, 15:34)
mano pukuotuke- pumpuriuke kepure 4u.gif ir salikas 4u.gif

Fainai. Jau ko nemoku tai nemoku - megzti kepurių. Kažkokios jos man ne tokios gaunasi. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 01 24, 16:34)
mano pukuotuke- pumpuriuke kepure 4u.gif ir salikas 4u.gif

user posted image
user posted image



Labai labai!!!!

Ypačiai - šalio spalva ir idėja wub.gif Tokia šilta, graži spalva ir tie įmarginimai ir subtilūs, ir suteikia šarmo.
Papildyta:
O batareikos mezginiai - tokie jaukūs naminiukai man smile.gif Kaip meškiukai pliušiniai smile.gif
Labai dailiai raštai išraityti, tik man tai spalvų norėtųsi. Tai todėl, kad man ryškumas, sodrumas patinka ir, manau, tinka smile.gif Pastaruoju metu praktiškai myyrštu dėl spalvingumo, ir viena draugaitė menininkė mane šarka vadina (na, dar ir už meilę blizgiukams).
Atsakyti

aciu gadget3 ax.gif
salikas yra ir kitoj temoje - moteriski modeliai, prie palto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 01 24, 19:54)
aciu gadget3 ax.gif
salikas yra ir kitoj temoje - moteriski modeliai, http://www.supermama...?...7113&st=132
prie palto rolleyes.gif

Atsakyti
Stai ir mano naujas pūkuotas darbelis 4u.gif Dar iskalbti nespejau, tai nelabai graziai krenta blush2.gif

Palaidinė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 24 sausio 2008 - 21:57
QUOTE(norali @ 2008 01 24, 16:34)
mano pukuotuke- pumpuriuke kepure 4u.gif ir salikas 4u.gif

user posted image
user posted image


na labai labai thumbup.gif

ARUAL! tu mane su ta savo moherine palaidinuke tai irgi uzvedei blush2.gif va net siuliukus nusipirkau, tik mano antracito spalvytes :mirksiukas , ale kada rankos prieis tai nezinia...... doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2008 01 24, 22:54)
Stai ir mano naujas pūkuotas darbelis  4u.gif  Dar iskalbti nespejau, tai nelabai graziai krenta  blush2.gif

Palaidinė



Graži, ryški ir tokia ažūrinė thumbup.gif
Pati modeliuką sumąstei? Nes tinka tau superiškai cool.gif
Atsakyti
Dovyda, džiaugiuosi clap.gif: tai gal man tavęs palaukti ax.gif
Aš maždaug numezgiau iki tos vietos, kur turėtų būti rankovėms išėmima ir sustojau- ar būtinai reikia išiminėti? Kadangi tik trečias toks mano mezginys, tai nežinau- o kaip atrodo mezginys, jei rankovių neišiminėji ir po to pačią rankovę tiesiai užbaigi? ax.gif Taigi taip ir stovi mezginukas ax.gif O vakar vieną tapkutę pabandymui nusimezgiau hihihi.gif
Atsakyti
Dovyda mirksiukas.gif vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalio. Prasidės ratukinimas, ar ne thumbup.gif ? Labai laukiam foto. Ar jau šviesa tunelio gale matyti g.gif ? Beje, tavo naujiei siūliukai man tai mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm wub.gif wub.gif wub.gif .Labai patiko.
Arual mirksiukas.gif , geriau atrodo nuleistos akytės, tes pažasčių linkiu thumbup.gif . Tu visiškai teisi jos tau taip ir stovės doh.gif .Niu pamastymui primesk kokį vyrišką seną ir didelį megztinį...............Tai va taip ir atrodo tos rankovytės schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif .Statytos bus labai labai gražu thumbup.gif .Ir pavyks net neabejoju.Nėr ten kam nepavykt. O kur galėsim pamatyt tavo kojiukes su naujom tapkiukėm bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif ?????????????????????????
Atsakyti
Kol kas tik viena tapkė hihihi.gif Dar antrai nesubrendau lotuliukas.gif Tų pačių siūlų kaip suknelė-sarafanas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2008 01 24, 23:54)
Stai ir mano naujas pūkuotas darbelis  4u.gif  Dar iskalbti nespejau, tai nelabai graziai krenta  blush2.gif

Palaidinė


4u.gif saunuole,grazi palaidine,ir spalvyte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 01 24, 18:54)
Labai dailiai raštai išraityti, tik man tai spalvų norėtųsi.

Pas mane ne megzti rūbai spalvoti, tai matyt atsikandau aš tų spalvų. Bet kokį raudoną ryškų tai reiks būtinai nusimegzti.

QUOTE(juratela @ 2008 01 24, 21:54)
Stai ir mano naujas pūkuotas darbelis  4u.gif  Dar iskalbti nespejau, tai nelabai graziai krenta  blush2.gif

Labai gražus. Vienu momentu ir aš apie šitą labai rimtai mąsčiau, jau net ir siūlai jam buvo nupirkti, bet problema - ką po juo pasirengti - nieko tokio spintoj neturėjau lotuliukas.gif Labai jau retas.
Atsakyti