Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

realiai tai as ir nenoriu jo aptempto g.gif Tai turbut teks matuoti tuos susitraukelius ir naplioti kazka, bet bijau, kad paskum nenueitu darbas per niek, kad po antro trecio skalbimo nesusitrauktu.... g.gif Jauciu reikia normalu pasidaryti pvz, 20cmx20cm g.gif Pirkau babinose Ditekse lotuliukas.gif kazkas cia labai reklamavo si siula tongue.gif
Atsakyti

Aciu mergytes,
siuliukas Kid Mohair BBB, spalva tik bordo, tamsi, o cia befotografuojant paraudonavo smile.gif

o rastelis va
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anciuke: 22 sausio 2008 - 18:41
QUOTE(anciuke @ 2008 01 21, 20:13)
Mano pukuotukiniai salikeliai  4u.gif

user posted image

user posted image



;labai gražūs, o tu juos paskui palygini ?
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2008 01 22, 17:09)
smile.gif stai dar vienas mano darbelis

user posted image

user posted image

o cia kitas dar nebaigtas darbelis rolleyes.gif

user posted image


ne nu as apakus, valentinuke wub.gif tavo tempai..... grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2008 01 22, 18:32)
realiai tai as ir nenoriu jo aptempto  g.gif Tai turbut teks matuoti tuos susitraukelius ir naplioti kazka, bet bijau, kad paskum nenueitu darbas per niek, kad po antro trecio skalbimo nesusitrauktu....  g.gif  Jauciu reikia normalu pasidaryti pvz, 20cmx20cm  g.gif Pirkau babinose Ditekse lotuliukas.gif  kazkas cia labai reklamavo si siula  tongue.gif


Apie moherį su elastanu aš svaigau smile.gif Ir labai gerai naudoju, nes dedu kaip vieną papildomą siūlelį prie kitų, kai noriu kokį gražų, bet nešiltą pluoštą papuošt, sudulsvint spalvą ir pašiltint. Aišku, TO kiekio kurį įsigijau man užteks ... eee ... dar daugybei visokių idėjų.

Beje, Ditekse iš karto vadybininkai sakė ir pavyzduką parodė, kad išplautas gaminys susitraukia (kuo daugiau siūlelių, tuo labiau, nes man, kai dedu vieną prie kažkokio kito, tai vooooos voooooos mezginys pastandėja).

Kitokius siūlus su elastanu (storesnius, ne iš Ditekso) irgi mezgiau, ir medvilnę, ir pusvilnę, tai man super patiko. Bet aš ir modelius mėgstu figūros neslepiančius smile.gif

PS Pavydžiu, pavydžiu mašinos....

Papildyta:
QUOTE(dovyda @ 2008 01 22, 22:49)
ne nu as apakus, valentinuke  wub.gif tavo tempai..... grazu thumbup.gif



thumbup.gif

Aha, aš irgi pritrenkta tokio greitumo. Taigi tas šalis voratinklinis, o jau kiek pagaminta...

Valentinuke, tu šalių specė nereali!

Suknelių temoj rašiau, kad nuraukiau šalį ir aš, bet dar neturiu prezentacinės nuotraukos, mat dar sagas įdėsiu smile.gif Manasis tegul ir pūkelis, bet dėl plauko. O šioj temoj, nes eilinį sykį moheriuko siūliuką įdėjau. Kažkaip man faktūrų (paviršių, ne sąskaitų) periodas...
Atsakyti
QUOTE(anciuke @ 2008 01 22, 20:29)
Aciu mergytes,
siuliukas Kid Mohair BBB, spalva tik bordo, tamsi, o cia befotografuojant paraudonavo smile.gif

o rastelis va
user posted image


aciu uz rasteli 4u.gif labai patiko,tai bandysiu ir as tokiu rasteliu nusimegzt drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos hi.gif
Na va, kai tik savarankiškai be pagalbos, taip ir susi.....- "liemenavau-platinau" savo megztinį, tai taip į pievas doh.gif O ardyt tai nea, nesinori schmoll.gif
Atsakyti
Dėk, ARUAL, fotkes ir prašyk kaaaaannkrečiai pagalbos, oki smile.gif

A ardyt ką... blogai...
Atsakyti
Okis
Prašau pagalbos, bet kad pati prikliauzinau, tai nežinau ko čia ir prašyt. žodžiu, pradėjau liemenuoti pradžioj sumezgiau po dvi iš kraštų, po to numezgus 4 eiles vėl, po to po 8eilių ir 12 eilių. tada 10 eilių pamezgiau ir dabar uždedu kas 10-ta eilė
Nebežinau ar čia taip gerai, bet kažkodėl va taip dariau doh.gif nes pagal mano nevykusius paskaičiavimus, tai aš nuiminėjau tik 10 akių liemenavimui (žodžiu vienai jau nieko neišeina doh.gif )
O ardyti, tai jau tik ne tokį mezginį- kas pusmetrį susivelia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ARUAL @ 2008 01 23, 12:27)
Okis
Prašau pagalbos, bet kad pati prikliauzinau, tai nežinau ko čia ir prašyt. žodžiu, pradėjau liemenuoti pradžioj sumezgiau po dvi iš kraštų, po to numezgus 4 eiles vėl, po to po 8eilių ir 12 eilių. tada 10 eilių pamezgiau ir dabar uždedu kas 10-ta eilė
Nebežinau ar čia taip gerai, bet kažkodėl va taip dariau doh.gif nes pagal mano nevykusius paskaičiavimus, tai aš nuiminėjau tik 10 akių liemenavimui (žodžiu vienai jau nieko neišeina doh.gif )
O ardyti, tai jau tik ne tokį mezginį- kas pusmetrį susivelia doh.gif


as kai liemenuoju tai kiek ir kas kelinta eile sumezgu, po to taip pat ir uzdedineju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 01 23, 11:30)
as kai liemenuoju tai kiek ir kas kelinta eile sumezgu, po to taip pat ir uzdedineju smile.gif

as irgi jei uzdedineju
Atsakyti
O aš poilsiui nuo to smulkučio moheriuko pradėjau megzti storais virbalais, storais siūlais ... tapkes hihihi.gif
Atsakyti