Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

QUOTE(Muske @ 2008 01 21, 21:48)
Na ziurint i mezgini {o ir pati mezgiau lygiai toki), tai man atrodo, kad schema neatitinka pavyzdelio. Manau, kad numezgus museles {5 is 5), sekancioj eilej mezgama blogiosiomis, o vel apsukus mezgamos vel  musytes, nera gi cia tu eiliu:blogu geru blogu, pavyzdelyje  ax.gif Tik vel darant musytes, tai imama 2 is vienos musytes, 1 geroji ir tada likusios 2 is kitos musytes, kad jos persikeistu vietomis, neitu viena virs kitos.

yra , dvi eiles geruju ir 1 bloga be jokiu museliu, o paskui, tai sachmatiskai delioji... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 01 22, 00:29)
yra , dvi eiles geruju ir 1 bloga be jokiu museliu, o paskui, tai sachmatiskai delioji... mirksiukas.gif

PASITAISAU 4u.gif ne dvi geruju eiles, o ...numezgus eile su "muselemis" , apsisuki ir mezgi isvirksciomis akimis, sekanti eile - vien gerosios, apsisuki ir vel isvirkscios. Tada vel " museliu" eile, tik dabar 5 sumezgamos akys iseitu - 2 galines pirmos museles akys, ta akis kur buvo viena mezgama ir 2 pirmos kitos museles akys :ax:sachmatiskai deliojam tas museles eilese g.gif nebezinau, ar aisku...


o lygiuojo mezgimo eiles tarp museliu eiliu tikrai yra! ax.gif ryt jei bus laiko nufotografuosiu mezgini

Atsakyti
sveikos mezgejeles. esu tokia visai zalia mezgeja, bet bandau nusinarpliot liemene is moheros.klausimas iskilo toks - kaip numegsti graziai V formos iskirpte, jei pas mane akiu skaicius lyginis, o knygose randu tik kaip reik daryt kai yra nelyginis skaicius akiu. g.gif zinau kad klausimas skamba kvailai, bet prasau padekit man neismanelei... blush2.gif
Atsakyti
Na ta viena akute tikrai nieko nenulems. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif Jau numezgiau savo šalį ir gėlytę nunėriau bigsmile.gif o kaip ją pritvirtinti ir nesugalvoju g.gif gal turit kokių minčių, patarimų 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 01 22, 00:29)
yra , dvi eiles geruju ir 1 bloga be jokiu museliu, o paskui, tai sachmatiskai delioji... mirksiukas.gif

Gali megzti ir be jokių tarpinių eilių iš karto raštą. Kitas variantas bus, Aš taip šalį mezgiau.
Atsakyti
QUOTE(cin mudra @ 2008 01 22, 09:28)
sveikos mezgejeles. esu tokia visai zalia mezgeja, bet bandau nusinarpliot liemene is moheros.klausimas iskilo toks - kaip numegsti graziai V formos iskirpte, jei pas mane akiu skaicius lyginis, o knygose randu tik kaip reik daryt kai yra nelyginis skaicius akiu. g.gif zinau kad klausimas skamba kvailai, bet prasau padekit man neismanelei... blush2.gif

Aš matai, kai nemoku megzt pagal tas knygas, tai ir nežinau kas jose parašyta lotuliukas.gif . Megzdama V kaklo iškirptę aš pirma sumezgu po vieną tris akis (ne kartu 3 į vieną, o kiekvieną ) , o paskui jau iš akies kraštuose sumezginėju, priklausomai kokios tos iškirptės noriu mirksiukas.gif . Nemoku aiškint, geriau parodyt, bet tikiuos supratai 4u.gif .
Atsakyti
smile.gif stai dar vienas mano darbelis

user posted image

user posted image

o cia kitas dar nebaigtas darbelis rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
grazus salis thumbup.gif
Atsakyti
g.gif ar kas nors bandet megzti is moheros+elastanas??? Jau puse savaites kamuojuosi. Nors kankinuosi masina, ale visviena, pasidarau pavyzduka, issiplaunu, o jis kad susitrauks... doh.gif Gal kas daugiau zinote apie sio siulo savybes?? Gal ir ne i ta tema, alia cia diskutuojama apie mohera g.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2008 01 22, 18:18)
g.gif  ar kas nors bandet megzti is moheros+elastanas??? Jau puse savaites kamuojuosi. Nors kankinuosi masina, ale visviena, pasidarau pavyzduka, issiplaunu, o jis kad susitrauks... doh.gif  Gal kas daugiau zinote apie sio siulo savybes?? Gal ir ne i ta tema, alia cia diskutuojama apie mohera  g.gif

o kokie cia siulai su elastanu g.gif o tu pabandyk issimatuoti istempta pavyzduka smile.gif kiek suprantu tas gaminys vistiek bus aptemptas smile.gif
Atsakyti