Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

QUOTE(Lusasita @ 2008 01 21, 12:54)
bet kad labai sunku su tais kuolais megzt is plonu siuliuku, o dar siuo rastu  g.gif


pritariu, ziauru is pradziu buvo.....virbalai is ranku krenta, as mezgu su 4 nr virbalais, neisivaizduoju kur jau ten storesniais g.gif bet sutinku, kad tie voratinkliai tikrai malonus, MB ir tam patiko lotuliukas.gif sako vaizdas toks, kad paliesi ir sutruks thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(gudrilapute @ 2008 01 21, 02:09)
aciu uz patarima,galvojau as apie tas gelytes, nesu ju dar nerusi, kazkaip nelabai draugauju su vaseliu, bet man tos nertos rozytes labai graziai atrodo, reiks koky vakara pasimokint jas nerti, o ir prisiminti kaip vaseliu naudotis reikia blush2.gif


va paziurek, kiek cia mes gelyciu medziagos idejom, gal prisitaikysi ax.gif

apie gelytes
Atsakyti
dovyda, o su rasto aprasymu nenusisnekejau ??? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2008 01 21, 16:49)
as mastau, kad is 5 akiu ismegzt 5, tai reiskia, kad sumezgi tas 5 akis geraja akim, bet nenukeli, tada darai uzmetima, tada vel ismezgi per 5 akis geraja aki, tada vel uzmetimas, tada vel per 5 akis geroji ir tik tada tas 5 akis jau gali paleist nuo virbalo, is kuriu jau 5 akis padarei...

unsure.gif paaiskinau taip, kad jau ir pati nebesuprantu... doh.gif
Dar ir aplenke Dovyda, kol as cia su aprasymais vargau  blush2.gif


nieko nieko , kuo daugiau aprasymu tuo turetu buti aiskiau 4u.gif

o shemutes as neturiu blush2.gif bet galiu aprasyti taip kaip mane drauge pamoke ir as taip darau ax.gif

-uzsimeti akis;
-1 eile ismezgi geromis akimis;
-apsigrezi ir 2 eile mezgi blogomis akimis;
-3eile pradedi sumezgineti - 2a. krastines nukeli, sumezgi 5 padarydama is ju vel penkias, 1a. gera, tada vel sumezgi 5a.....ir tt.
-4eile visos blogos;
5 eile visos geros;
6 eile visos blogos;
toliau kartoji ir mezgi nuo 3 eiles blink.gif

tikiuosi kad aisku doh.gif
Atsakyti
aisku
Atsakyti
aciu merginos, 4u.gif atrodo supratau, eisiu bandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Furija @ 2008 01 21, 17:17)
aciu merginos,  4u.gif  atrodo supratau, eisiu bandyti  smile.gif

sekmes 4u.gif
Atsakyti
Mano pukuotukiniai salikeliai 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
4u.gif gal galietum rastelio shemute idet,aciu smile.gif
Atsakyti
[quote=anciuke,2008 01 21, 20:13]
Mano pukuotukiniai salikeliai 4u.gif

labai grazus saliai 4u.gif ir ypac kutukai rolleyes.gif
Atsakyti
Labai grazus saliai. O kokia cia mochera? Gal Pretty ar kokia kita?
Atsakyti
Man irgi patiko saliai! Kokia cia mohera?Ryt vaziuoju pirkti siulu savo naujiems tvariniams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 01 21, 01:51)
o as irgi raportuoju lotuliukas.gif mano moherinis pukas irgi jau mezgasi nail.gif va pavyzdelis kaip atrodo is to mano moherytes mirksiukas.gif
uzsidejau 132 akis berods ir jau apie 50 cm salio numezgiau mirksiukas.gif

QUOTE(dovyda @ 2008 01 21, 17:00)
-uzsimeti akis;
-1 eile ismezgi geromis akimis;
-apsigrezi ir 2 eile mezgi blogomis akimis;
-3eile pradedi sumezgineti  - 2a. krastines nukeli, sumezgi 5 padarydama is ju vel penkias, 1a. gera, tada vel sumezgi 5a.....ir tt.
-4eile visos blogos;
5 eile visos geros;
6 eile visos blogos;
toliau kartoji ir mezgi nuo 3 eiles  blink.gif

tikiuosi kad aisku  doh.gif

Na ziurint i mezgini {o ir pati mezgiau lygiai toki), tai man atrodo, kad schema neatitinka pavyzdelio. Manau, kad numezgus museles {5 is 5), sekancioj eilej mezgama blogiosiomis, o vel apsukus mezgamos vel musytes, nera gi cia tu eiliu:blogu geru blogu, pavyzdelyje ax.gif Tik vel darant musytes, tai imama 2 is vienos musytes, 1 geroji ir tada likusios 2 is kitos musytes, kad jos persikeistu vietomis, neitu viena virs kitos.
Atsakyti