Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

O aš tą savo megztinuką bandau liemenuoti, bet kadangi pirmą kartą, tai jaučiu ne kas gaunasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ARUAL @ 2008 01 18, 13:20)
O aš tą savo megztinuką bandau liemenuoti, bet kadangi pirmą kartą, tai jaučiu ne kas gaunasi doh.gif


O kaip tu tai darai?
Reiktų iš šonų sumezginėt po dvi kas kelintoj (sakykim kas 4) eilėj, iki tol kol atrodys, kad jau gana.
O sumezginėt tai geriau, ne pačias kraštines, o sakykim kokią 3 ir 4 nuo galų, tada siūlė paskui gražiau susieina. Na ir sumezginėjam akis taip, kad pradžioj eilės jos kryptų į kairę pusę, o pabaigoj eilės į dešinę pusę.

O čia panašus modeliukas su gėlytėm, ūpui pakelt:
user posted image

Gal paskui ir sijonuku susigundysi... biggrin.gif
Atsakyti
Va dabar tai rimtai susimąsčiau- nerealus grožis wub.gif Jei kas, tai numezgus primegsiu sijoną ir bus nuostabaus grožio suknia mirksiukas.gif tik va su pamušalu sunkiau- reiks važiuot į LT siūtis hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(ARUAL @ 2008 01 17, 00:49)
niekad nemaniau, kad taip sunku moheriniais siūliukais megzti- jau taip smulkiai hihihi.gif


nugi storesnius viurbaliukus jamk drasiai
nebent nori labai tankaus
su kokio cia storio virbalais mezgi??grazu labai nenutrenk sito darbelio
QUOTE(ARUAL @ 2008 01 18, 11:20)
O aš tą savo megztinuką bandau liemenuoti, bet kadangi pirmą kartą, tai jaučiu ne kas gaunasi doh.gif


neta ten sunku./..
labai daug neliemenuok nes paskui reiks vel tas akis atgal sugrazinti smile.gif(kaip supratau pagal figura krutine gi netilps jei labai suliemenuosi)

man tai buna taip uzpakali mezgu platesni
paskui iliemenuoju ir nebededu daugaiu akiu jau-nes ner reikalo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuks @ 2008 01 17, 12:49)
Skaičiau, skaičiau ir nutariau ir aš pasirodyti savo paskutinį šalį iš mocherio  ax.gif

user posted image

labai gražu thumbup.gif o tu čia be tarpų darei, ania? nes aš kai mezgiau, tai kas 5 akis ir kas kažkelintą eilę ax.gif bet šitaip gal net gražiau, kaip kad tu numezgei g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mexxica @ 2008 01 10, 19:28)
Dovyda, Kasiopeja,  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  4u.gif

Aš tai dabr labai tokio užsinorėjau... user posted image
user posted image


Fantastiškas.... Gal kokią schemutę? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilytshiukė @ 2008 01 18, 15:45)
Fantastiškas.... Gal kokią schemutę?  blush2.gif  4u.gif

as irgi prie sio zydro prisideciau, tik kaklo kitokio noretusi, gal V tipo. o schema irgi nepamaisytu, arba paciai teks mezgimo knygas verst g.gif
Atsakyti
Dar vienas mano pukuotukas
Atsakyti
gražu iš to moherio, bet deja megzti nemoku
cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almita: 19 sausio 2008 - 18:32
QUOTE(dovyda @ 2008 01 08, 23:04)
pasidemonstruosiu savo paskutini darbeli is su tais moheriniais pukuciais.... ax.gif suknele nesineria kazko g.gif , tai per savaitgali va sau nuo sniegucio ir salcio nusirapaliojau blush2.gif

user posted image

Dovyda labai grazu, o cia pati kepure ir kabliuku megzta?
Atsakyti
QUOTE(Christyyyn @ 2008 01 18, 11:43)
Mezgu iš 79 akių. Tai gavosi apie 45 cm pločio  ax.gif
Va, pasirodysiu


aciuuuuuuuuu 4u.gif 79 a vadinasi 45 cm....tada as desiu daugiau g.gif , o kokio storio virbaliukai? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(valentinuke @ 2008 01 17, 18:11)
4u.gif sveikute,na rastas susidaro is sesiu akiu ir dar pliu trys akis datiek,sekmes dovyda mezgant sali.


aciu valentinuke mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Dianule @ 2008 01 19, 20:17)
Dovyda labai grazu, o cia pati kepure ir kabliuku megzta?

taip nerta vaseliu, paprastais zemais stulpeliais
mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras mezgejeles, esu dar tik pradedanti megsti ir savamoksle praktiskai, nes mokyklos laiku neskaitau kad ka ismokau blush2.gif tai va nusipirkau labai plonu mahieros raudonu siuliuku ir pradejau megzti salika-saly,toky platu ir ilga , taip toki noreciau. Rastelis pats paprasciausias ripsiukas,nes paty pirma toki dalyka mezgu, tai tu rastu ir nemoku sudetingu. Noreciau jusu patarimu truputi, kazkaip noriu ta salykeli papuosti, kad nebutu toks paprastas ir nuobodokas. Gal sakau pasidalintumete idejomis kokiomis? ax.gif galvojau apie kutus, bet pamaniau kad tokie ploni siuliukai velsis g.gif net nezinau, patarkit prasau labai jusu blush2.gif
Atsakyti