Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

QUOTE(ARUAL @ 2008 01 14, 10:56)
Sveikutės hi.gif
Buvau užsukus į jūsų senus namelius, bet jūs jau išsikraustę ax.gif
Taigi, noriu ir aš pas jus- gi kažką reikia su turimu moheriuku daryt hihihi.gif


Pas rusaites radau, pasirode gan paprastas ir kartu labai grazus, kaip tik plonam moheriukui

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilytte: 15 sausio 2008 - 10:43
QUOTE(vilytte @ 2008 01 15, 11:41)
Pas rusaites radau, pasirode gan paprastas ir kartu labai grazus, kaip tik plonam moheriukui

user posted image

user posted image

Panašų mezgiau. Tik nufotkintas nelabai kaip blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2008 01 15, 08:41)
Pas rusaites radau, pasirode gan paprastas ir kartu labai grazus, kaip tik plonam moheriukui

user posted image

user posted image

Super thumbup.gif wub.gif kažką tokio ir galvojau lotuliukas.gif O kaip tas gėles kažin daryti? virbalais ar vašeliu?
Atsakyti
O man, ne kiek modelis, bet kiek jo apdaila patiko wub.gif wub.gif megzta masina, taciau tai imanoma ir rankom liezuvis.gif sorry uz foto dydi, ale tokio grozio negaliu slept lotuliukas.gif blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tokom: 15 sausio 2008 - 12:14
Ir aš idedu dar vieną darbuką iš mocheros smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2008 01 15, 14:11)
O man, ne kiek modelis, bet kiek jo apdaila patiko  wub.gif  wub.gif megzta masina, taciau tai imanoma ir rankom liezuvis.gif sorry uz foto dydi, ale tokio grozio negaliu slept  lotuliukas.gif  blush2.gif
user posted image
user posted image

4u.gif na grazus megztus,o apdaila ypac tinka thumbup.gif tik butu grazesnis ilgom rankovem ir siek tiek nuleistom g.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2008 01 15, 12:11)
O man..............


Cia is neto platybiu
liezuvis.gif
Atsakyti
QUOTE(ARUAL @ 2008 01 15, 13:31)
Super  thumbup.gif  wub.gif kažką tokio ir galvojau  lotuliukas.gif O kaip tas gėles kažin daryti? virbalais ar vašeliu?

thumbup.gif labai simpatiska bliuskute,reiks ir man pabandyt numegzt dukrai tik raudona g.gif nes pamisus pasidare raudonai spalvai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ARUAL @ 2008 01 15, 13:31)
Super  thumbup.gif  wub.gif kažką tokio ir galvojau  lotuliukas.gif O kaip tas gėles kažin daryti? virbalais ar vašeliu?

Čia tai vašeliu gėlės nertos, bet jei su vašeliu ne draugai, tai tikrai merginos padės atrast ir gėlių variantų virbalais... Va ir tokom gėlių variantas virbalais visai gražus, toks romantiškas.
Atsakyti
Noriu pasirodyti vieną iš paskutinių savo darbelių
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 01 14, 22:09)
Va turiu toki aprasyma
user posted image
user posted image
Sekmes mezgime 4u.gif


aciu, bandysiu 4u.gif
Atsakyti
Tai tada labai prašyčiau visų, kurios žinot kaip- parašykit kaip tas rožytes padaryti ar kažką panašaus ax.gif
Atsakyti