Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

Iš vienos šaunios avytės user posted image ar kelių user posted image

ištampom va tokius va pūkučių stebuklus
user posted image

ir mezgam grozius praktiškus
user posted image,

dailius user posted image ir erotiškus.
Kartais kalbam apie ardymą, ne?

Va ČIA esame jau prikalbėjusios drinks_cheers.gif

PeeS Viskas, kas yra iš siūlų, ir kame yra moherio (t.y. pūkelių), yra čia į temą!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 02 sausio 2008 - 13:27
Reginuos ir as jau naujoj temoj.
Atsakyti
Su tom erotiškom pvz. vasarą kaip smagu karsta.gif hihihi.gif
Atsakyti
Noreciau pasiteiraut. Noriu megzt suknele is kid moheros.. kiek megstuku turiu, tai ji pasitampo, per alkunas pvz. Kazin koki siuliuka but galima idet, kad tarkim suknytes uzpakaliukas neissisedetu, alkunes?

Aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Sveikos naujuose namuose smile.gif

Jooo, man tie erotiškieji irgi labai vasariškos žalumos fone patiko ir panašias mintis sukėlė, tai ir įdėjau. Kreizy idėjos - irgi idėjos smile.gif Kad ir bernvakariui smile.gif

QUOTE(Muske @ 2008 01 03, 20:55)
Noreciau pasiteiraut. Noriu megzt suknele is kid moheros.. kiek megstuku turiu, tai ji pasitampo, per alkunas pvz. Kazin koki siuliuka but galima idet, kad tarkim suknytes uzpakaliukas neissisedetu, alkunes?

Aciu uz pagalba  4u.gif



Sveika smile.gif

Šilko ar viskozės ploną siuliuką dėk smile.gif Arba (niu neseniai išbandžiau ir baisiai man patinka) yra DITEKSE moherio su elastanu (keli procentai, bet jauciasi).

Sėkmės!

Atsakyti
[quote=gadget3,2008 01 04, 00:25]
Sveikos naujuose namuose smile.gif

[/quote
oi kaip man aptinka namai po remonto lotuliukas.gif ir as cia nosi ikisau wub.gif sveikinu su nauja temele drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 01 04, 01:25)
Šilko ar viskozės ploną siuliuką dėk smile.gif Arba (niu neseniai išbandžiau ir baisiai man patinka) yra DITEKSE moherio su elastanu (keli procentai, bet jauciasi).

Sėkmės!


siulai su su silku, tai reikes gal pabandyt dar silko nupirkt smile.gif Aciu uz patarima 4u.gif leksiu per pietus ieskot smile.gif baisiai knieti pradet megzt, nors dar reikia pabaigt megztinuka ir mamai kaklini maisa greit nunarpliot. O jau tadaaaaaaaaa
Atsakyti
Sėkmės!

O kaklinis maišas - tai kaip pas mane avatare? Ten tipo maxiXXXXXL apykale smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 01 04, 11:57)
O kaklinis maišas - tai kaip pas mane avatare? Ten tipo maxiXXXXXL apykale smile.gif


ji pageidauja tokio, bet as uzsispyrus ir biski kitaip padaryt noriu smile.gif trumpesni, kad ant galvos nesidetu, tik kaklui kad butu. Biski kaip pelerina, kad graziai pecius apklotu, tai greiciau toks kaklinis. Jei aisku pavyks ikist ta savo trigrasi smile.gif o tai paskui ima ir nenenesioja. Numezgiau palta, tai mat poniai kaklas nepatinka, ne tokio norejo (norejo negrauzaus, padariau pagal save) tai nebent kai as pabambu tai uzsideda rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muske: 04 sausio 2008 - 10:18
"Aš" va taip user posted image atrodau, kai ŠILTA būna. Ryškiai šiemet iki kokios balandžio pabaigos su apykakle ant galvos sėdėsiu smile.gif

Baigiau saulėtąjį DU, ir toliau mane pūkeliai traukia kaip GALINGAS magnetas. Dabartės turiu pastumti tokį legendinį juodą projektą į šoną ir pūkinti pilką. Sidabro pilkumo. Moheris, aišššku.
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 01 04, 00:25)

Sveika smile.gif

Šilko ar viskozės ploną siuliuką dėk smile.gif Arba (niu neseniai išbandžiau ir baisiai man patinka) yra DITEKSE moherio su elastanu (keli procentai, bet jauciasi).

Sėkmės!



oi, kokia gera ideja del silko siuliuko... Man irgi kid moherio megztukai truputeli pasitampe sad.gif
O del moherio su elastanu - net nebuvau girdejusi. Reiks ieskoti Ditekse - super parduotuve!!!
Atsakyti
O kur yra Ditekso parduotuve, gal Vilniuje. Jei taip koks adresas 4u.gif
Atsakyti