Įkraunama...
Įkraunama...

Ananasas

QUOTE(Thea! @ 2012 03 24, 23:29)
Galiu parodyti tik rudeninę nuotrauką, o iki dabar išleido dar gal kokius tris lapukus,tiksliau dar spėjo iki žiemos, o dabar visdar miega unsure.gif
 

Koks fainas,reiks kada ir man pabandyt.
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2012 03 25, 00:29)
Galiu parodyti tik rudeninę nuotrauką, o iki dabar išleido dar gal kokius tris lapukus,tiksliau dar spėjo iki žiemos, o dabar visdar miega unsure.gif
  Čia jam buvo dar tik keli mėnesiai g.gif
user posted image

norėčiau kad ir man toks išaugtu pirma kart bandžiau su vandeniu pamerkiau išleida viena šaknį mažą ir visas supuvo pradėja smirdėt verysad.gif o dabar paprašiau vieno žmogaus kad nupirktu nupirko bet pačiam vidurį nėra lapų būtų viskas gerai lapai nedaug te džiųn apatiniai bet vidurys papelyjas unsure.gif
Atsakyti
OOo blink.gif , pagaliau nuotraukyte nors viena atsirado, koks fainas ananasiukas ir kaip matosi nauji lapai. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O čia mano ananasėlis ax.gif
Atsakyti
Oho nėra net ką lyginti su manuoju mažium thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2012 03 27, 20:53)
Oho nėra net ką lyginti su manuoju mažium thumbup.gif


Manajam jau 2 metukai blush2.gif Kitą turiu 3 metų, bet per žiemą vargšui trūko šviesos tai truput išvaizda suprastėjo.
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2012 03 27, 21:21)
O čia mano ananasėlis  ax.gif

kaip tu dariai kad jis užaugtu iš pirktinio ananaso karūnos g.gif
Atsakyti
QUOTE(domissss @ 2012 04 17, 17:31)
kaip tu dariai kad jis užaugtu iš pirktinio ananaso karūnos g.gif


Senokai jau tą dariau, bet ką atsimenu tą parašysiu biggrin.gif Visų pirma perkant ananasą reikia žiūrėti, kad ta karūna kuo gražesnė, žalesnė būtų, nors pirmasis kuris man nenunyko ir prigijo tai kiek pamenu buvo nenokios išvaizdos ta karūna biggrin.gif Aš prie kotelio dar palikdavau truput vaisiaus, bet nedaug, šonus to vaisiaus dalies apipjaustydavau, jei per daug vaisiaus dalies paliekama gali pradėti pūti, o kelis kartus bandžiau be vaisiaus dalytės augint tai nesigavo, nunyko, gal kažką ne taip dariau g.gif Apdžiovinau kokias 3 dienas kambaryje, bet ne ant saulės ir ne ant radiatoriaus, reikia tamsesnę vietelę surasti, o jei nepadžiūna pradeda pūti ir neprigyja, dar reikia apatinius lapelius kokius 3-5, galima ir daugiau nulupti, jie dažniausiai būna apdžiuvę, negražūs, nu pagal situaciją žiūrėti kiek ten aplaupyti, esu ir nenulupusi, irgi įsišaknijo tik gal ilgiau tą darė g.gif Tik va tikslei nebepamenu ar aš tuos lapelius aplupinėdavau prieš sodinimą ar prieš džiovinimą doh.gif dar galima bandyti prieš džiovinimą, kol drėgna vaisiaus dalis, pabarstyti įsišaknijimą skatinančiais milteliais, aš taip nesu darius man atrodo, bet manau nepakentų, turėtų greičiau įsišaknyti g.gif Po to jau kišdavau kotuką į žemelę, o žemelę jie bent pas mane mėgsta puresnę, pamaišytą su kompostu, bet ne durpinę ir kad nesušoktų po laistymo, galima su vermikulitu ją pamaišyti, truput spėliuko atrodo dėdavau dar rolleyes.gif Kotuką kišdavau taip, kad visą vaisiaus dalis būtų po žeme, o aplaupytos nepamenu atrodo visą dalį kišau kuri šviesenė buvo g.gif bet aišku nesugrūsdavau iki ausų biggrin.gif sodinant žemė turi būti drėgna, bet ne šlapia, po įsodinimo kiek pamenu kelias dienas neliedavau iki kol jau pradžiūdavo žemelė, po to irgi saikingai liedavau, leisdavau padžiūti žemei, bet ne perdžiūti 4u.gif Su gausiai laistomais man nepasisekė. O po to laukia kantrybės išbandymas jei ananasas užsispyręs, būna jog labai greitai pradeda rodyti gyvybę, po kelių savaitėlių, o su pirmuoju, tuo kur sakiau negraži karūna buvo tai pusmetį laukiau, nupuvo viršūnė, ją ištraukiau, verčiau jau ir patį augalą, ir pamačiau šaknis, tai atgal įsodinau, o jis atsigavo ir pradėjo augti thumbup.gif Taigi reikia turėti kantrybės su jais, jei dar turi ta karūna nuo apačios žalių lapų, nors ir viršus pūva, vadinas vilties yra 4u.gif jei nupūna viršūnė, gali išleisti naują biggrin.gif Jei nuo apačios kotukas pradeda pūti, tada jau nekas schmoll.gif Tiesa kol šaknijasi laikydavau šviesiai, pas mane ant rytinės palangės būdavo ir kol šaknijasi geriau augalo nejudinti, neperstatinėti, nesukioti, nors ir taip kiek skaičiau jie ir suaugę nelabai mėgsta perstatinėjimo unsure.gif Tokia mano patirtis, gal kam pravers, sėkmės su ananasėliais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 17 balandžio 2012 - 19:29
QUOTE(domissss @ 2012 04 17, 18:31)
kaip tu dariai kad jis užaugtu iš pirktinio ananaso karūnos g.gif

ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jolituxxx @ 2012 04 17, 20:15)
Senokai jau tą dariau, bet ką atsimenu tą parašysiu  biggrin.gif Visų pirma perkant ananasą reikia žiūrėti, kad ta karūna kuo gražesnė, žalesnė būtų, nors pirmasis kuris man nenunyko ir prigijo tai kiek pamenu buvo nenokios išvaizdos ta karūna biggrin.gif  Aš prie kotelio dar palikdavau truput vaisiaus, bet nedaug, šonus to vaisiaus dalies apipjaustydavau, jei per daug vaisiaus dalies paliekama gali pradėti pūti, o kelis kartus bandžiau be vaisiaus dalytės augint tai nesigavo, nunyko, gal kažką ne taip dariau  g.gif  Apdžiovinau kokias 3 dienas kambaryje, bet ne ant saulės ir ne ant radiatoriaus, reikia tamsesnę vietelę surasti, o jei nepadžiūna pradeda pūti ir neprigyja, dar reikia apatinius lapelius kokius 3-5, galima ir daugiau nulupti, jie dažniausiai būna apdžiuvę, negražūs, nu pagal situaciją žiūrėti kiek ten aplaupyti, esu ir nenulupusi, irgi įsišaknijo tik gal ilgiau tą darė  g.gif Tik va tikslei nebepamenu ar aš tuos lapelius aplupinėdavau prieš sodinimą ar prieš džiovinimą doh.gif dar galima bandyti prieš džiovinimą, kol drėgna vaisiaus dalis, pabarstyti įsišaknijimą skatinančiais milteliais, aš taip nesu darius man atrodo, bet manau nepakentų, turėtų greičiau įsišaknyti  g.gif  Po to jau kišdavau kotuką į žemelę, o žemelę jie bent pas mane mėgsta puresnę, pamaišytą su kompostu, bet ne durpinę ir kad nesušoktų po laistymo, galima su vermikulitu ją pamaišyti, truput spėliuko atrodo dėdavau dar rolleyes.gif Kotuką kišdavau taip, kad visą vaisiaus dalis būtų po žeme, o aplaupytos nepamenu atrodo visą dalį kišau kuri šviesenė buvo  g.gif bet aišku nesugrūsdavau iki ausų  biggrin.gif sodinant žemė turi būti drėgna, bet ne šlapia, po įsodinimo kiek pamenu kelias dienas neliedavau iki kol jau pradžiūdavo žemelė, po to irgi saikingai liedavau, leisdavau padžiūti žemei, bet ne perdžiūti 4u.gif Su gausiai laistomais man nepasisekė. O po to laukia kantrybės išbandymas jei ananasas užsispyręs, būna jog labai greitai pradeda rodyti gyvybę, po kelių savaitėlių, o su pirmuoju, tuo kur sakiau negraži karūna buvo tai pusmetį laukiau, nupuvo viršūnė, ją ištraukiau, verčiau jau ir patį augalą, ir pamačiau šaknis, tai atgal įsodinau, o jis atsigavo ir pradėjo augti  thumbup.gif  Taigi reikia turėti kantrybės su jais, jei dar turi ta karūna nuo apačios žalių lapų, nors ir viršus pūva, vadinas vilties yra  4u.gif jei nupūna viršūnė, gali išleisti naują  biggrin.gif Jei nuo apačios kotukas pradeda pūti, tada jau nekas schmoll.gif  Tiesa kol šaknijasi laikydavau šviesiai, pas mane ant rytinės palangės būdavo ir kol šaknijasi geriau augalo nejudinti, neperstatinėti, nesukioti, nors ir taip kiek skaičiau jie ir suaugę nelabai mėgsta perstatinėjimo  unsure.gif Tokia mano patirtis, gal kam pravers, sėkmės su ananasėliais  4u.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
teks ir man prie jusu jungtis,pakerejot tiek mane tiek mano vyra:D sake del tokio kuoksto suvalgys visa ananasa tik kad pasodinciau ta ciucela:D nes as jo nevalgau o jis vie del saves neperka nes tenka vistiek puse ismest nes supuna bestovedamas:) na po savaitgalio tikrai apturesiu,bandysiu kaip sakant istatyt as ji i tikra gyvenima biggrin.gif
Atsakyti
[quote=jolituxxx,2012 03 27, 22:21]
O čia mano ananasėlis ax.gif


koks jusu ananasas grazus,lapai platus,blizga.I kokias zemes sodinot?mano pasodintas nuo gruodzio men.,paauges,bet kazkas negerai,teko kota pjaut jau du kartus ir laukt kol naujai isleis saknis,kazkaip vis toj zemej put pradeda,nors tikrai daznai nelaistau,tiesiog ta zeme kazkokia keista....
Atsakyti
Aš tai iš viso labai retai laistau,vos ne kaip kaktusą auginu biggrin.gif žiemą gal tik kelis syk laisčiau,aišku vasarą dažniau teks ax.gif
Atsakyti