Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti gimtadienį?

QUOTE(alkaponė @ 2008 10 08, 20:40)
o kokios kainos apytiksliai?

Internete tai raso 50 Lt zmogui su nakvyne parai, o maistas 80 Lt/zmogui, jei su pusryciais 100 Lt/zmogui.Siandien bandysiu skambintis as jai tai bus viskas aiskiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(puciuko mamyte @ 2008 10 09, 09:21)
Internete tai raso 50 Lt zmogui su nakvyne parai, o maistas 80 Lt/zmogui, jei su pusryciais 100 Lt/zmogui.Siandien bandysiu skambintis as jai tai bus viskas aiskiau ax.gif



bet cia kainos, savaitgaliais jei ne maziau 30 zmoniu.

O kas ka galit pasiulyti is restoranu ar baru vyro jubiliejui?
Atsakyti
Sveikutes smile.gif , mes tai uzsisakem rugpjucio men ta Piliarozes sodyba, viduje labai grazu ir tvarkinga...Liepos men jau uzimtas... doh.gif Del kainu tai tikrai nera ten pigu, siuo metu su nakvyne zmogui apie 140 blink.gif ...
Atsakyti
Laba,
Esu labai labai Labai PIKTA ant SADAUSKU sodybos.
Vertinu tai ka zmones sukure- aplinka ir t.t Seimininke t.y savininke labai maloni ir t.t. BET VYRAS BALVONAs smile.gif nu dar galeciau baisiau pavaryt, bet... sakyciau verslininkas? smile.gif Jei zmona sako duokit 100 lt ir bukit, paklausus vyro kaina tampa 200lt smile.gif Gal taip zmones ir gyvena geriau, kad Vyras verslininkas.

BEt man l. nepatiko vyro t.y seimininko lindimas kas valanda ir sakymas, jau viskas! arba baksnojimas i laikrody- tipo laikas pinigai. Viskas OK, jei nebutum sutares kad BUSI visa diena! Tiesiog BLOGA!! kai uz kiekviena SHUDA prasomi pinigai ir po 10 kartu...

o siaip, ju rekomenduojamos sheimininkes irgi nepatiko, maistas supuvo iki 23h, sakysit jei karsta galejo BUTI? ABEJOJu!!!! ir ar karsta ~20C?

Uj, issiliejau.. bet tikrai JU NEKENCIU! nekalbu kad nublizgino shakocius ir t.t. susiskaiciuokit einant miegot VISKA ir butelius ir valgius.

O dabar pabaigai piusas, juk negaliu pykti- APLINKA!
Aciu uz demesy
Atsakyti
Gal kas zinot kaip Klaipedoje ar aplink ja su pirtelemis ar kokiais namais... nuomai. pasidalinkit kur buvot? kaip sekes? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas turetumet patarimu? mano sesioliktas gimtadienis uz siek tiek daugiau negu menesio taciau mano visos mintys iskeliavo i draugiu gimtadienius. Turiu omeny toki mano pasiulymai kaip - pirtis ir kubilas ; sokoladine ; veju feja (tokia galerija kur sau papuosaliuka gali pasigaminti) .Dabar siek tiek apmaudu taciau visus juos atsventeme dar siais metais o kartotis per toki trumpa laika labai jau nesinori ax.gif Gal kas galetu patarti, gal kur nors esate buve kur labai patiko ir ta vieta istrigo galvoje? tai butu kaune...bet is bedos tiktu ir kituose miestuose. buciau BE GALO dekinga uz patarimus...
Atsakyti
QUOTE(Liepaaa @ 2009 01 13, 19:11)
Sveikos,

Gal kas turetumet patarimu? mano sesioliktas gimtadienis uz siek tiek daugiau negu menesio taciau mano visos mintys iskeliavo i draugiu gimtadienius. Turiu omeny toki mano pasiulymai kaip - pirtis ir kubilas ; sokoladine ; veju feja (tokia galerija kur sau papuosaliuka gali pasigaminti) .Dabar siek tiek apmaudu taciau visus juos atsventeme dar siais metais o kartotis per toki trumpa laika labai jau nesinori  ax.gif  Gal kas galetu patarti, gal kur nors esate buve kur labai patiko ir ta vieta istrigo galvoje? tai butu kaune...bet is bedos tiktu ir kituose miestuose. buciau BE GALO dekinga uz patarimus...


Birstone viezbutyje sofijos rezidencija daro viduramziu vakariens, persirengi tu laiku rubasi ir vaidinimas lygtais vyksta, pats tampi aktoriumi. ar viduramziu deketyvas.
www.sofijsorezidencija.lt pasiziurek
Atsakyti
Seikos merginos as šiauliete,arteja mano gimtadienis.Gal galit patart kur nebrangiai ir padoriai butu galima susirinkti 20 zmoniu.ACIU
Atsakyti
Sveiki... reikia kokios pirteles kontaktu... tik nelabai brangiai nes mes studentai biggrin.gif gal ka zinot?
Atsakyti
QUOTE(salomiuxxx @ 2009 02 12, 23:42)
JOP as irgi ieskau...  tongue.gif

Nebloga pirtele romainiuose, tik 300lt, yra salyte (iki 25zmoniu), pirties kambariukas su odinem sofom, zidiniu, yra pirtis ir kubilas vandens, dusas. siaip tikrai fainai, kai taip nebrangiai. seimininkas fainas, galima ir pasidereti. tel: 869934244
Ne karta ten esam svente gimtadienius ir net vestuves. Tikrai rekomenduoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyRaimonda: 20 vasario 2009 - 10:18
QUOTE(LadyRaimonda @ 2009 02 20, 10:15)
Nebloga pirtele romainiuose, tik 300lt, yra salyte (iki 25zmoniu), pirties kambariukas su odinem sofom, zidiniu, yra pirtis ir kubilas vandens, dusas. siaip tikrai fainai, kai taip nebrangiai. seimininkas fainas, galima ir pasidereti. tel: 869934244
Ne karta ten esam svente gimtadienius ir net vestuves. Tikrai rekomenduoju.

dabar kaina 500Lt, o taip susiviliojau šiuo skelbimuku
Atsakyti
QUOTE(stashiene @ 2009 03 23, 15:11)
dabar kaina 500Lt, o taip susiviliojau šiuo skelbimuku


sveikutes mes sventem labai fainoje pirteleje prienu rajone idesiu kontaktus seimininkas labai fainas netoli nuo kauno mes ten jau kelis kartus sventem vadinasi bagrenzaris
www.atostogoskaime.lt
labai rekomenduociau yra kubilas, pirtis salyte nedidele , bet mums uzteko yra virtuve baseinelis per gimtadieni kaip sventem dave net paciuzas ant ledo pasivazineti nyuu liuks sodyba thumbup.gif
Atsakyti