Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

QUOTE(Endendu @ 2006 06 30, 21:05)
Lino namuose fantastishkas spalvu pasirinkimas, yra ir naturalios spalvos. Pati ka tik 3 spalvu po puskilogrami nusipirkau smile.gif Vilniuje Universiteto ir Pilies gatvese ju parduotuves yra.

o kokia kaina? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusiukas @ 2006 07 01, 07:25)
O kur Klaipėdoje yra "Lino namai"? 4u.gif


man atrodo kad Tiltu gatvej yra ten praejus "Pajuri" kitoj gatves puseje, jei ti kas neklystu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bugie @ 2006 07 01, 17:42)
man atrodo kad Tiltu gatvej yra ten praejus "Pajuri" kitoj gatves puseje, jei ti kas neklystu smile.gif



Klaipedoje Tiltu 11. O kaina paraukli - 100 g. kainuoja 2 litus. Aisku, jei nepatingesit pacios issivyti is giju.
Atsakyti
tai jau tikrai kad nepatingėsim smile.gif Už tokią kainą ir dukart galima išvyti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Karakum @ 2006 07 01, 18:51)
Klaipedoje Tiltu 11. O kaina paraukli - 100 g. kainuoja 2 litus. Aisku, jei nepatingesit pacios issivyti is giju.

Labai ačiū už informaciją, tikrai nueisiu įsigyti. 4u.gif
Atsakyti
Man tai drauge dave minti, paieskoti pigiu rubu parduotuvese (laisvu rastu) megstu rubu ir issiardyti, taip ir padariau, nusineriau labai grazia suknute smile.gif
Atsakyti
aš taip irgi dariau. Pirkau megztuką labai gražių ryškiai geltonos spalvos siūliukų, pažiūrėjau , kad neužnešiotas tik numegztas nelabai doh.gif , tai išardžaiu ir dukrytei visą kostiumuką numezgiau. Visi klausinėjo, kur tokios gražios spalvytės siūlus gavau pirkti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate123 @ 2006 07 03, 16:08)
Man tai drauge dave minti, paieskoti pigiu rubu parduotuvese

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Vat ir aš jau kaip maniakė...tik ir žiūriu tose pardėse, ką būtų galima pigiai "paimt" ir išardyt.

O paskutiniu metu dažnai Humanoje būna naujų siūlų, kiekiai įvairūs, net ir daug vienodų pasitaiko, o kaina perpus pigiau. O per paskutinius išpardavimus net po 1 lt. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2006 07 03, 22:43)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  Vat ir aš jau kaip maniakė...tik ir žiūriu tose pardėse, ką būtų galima pigiai "paimt" ir išardyt.

O paskutiniu metu dažnai Humanoje būna naujų siūlų, kiekiai įvairūs, net ir daug vienodų pasitaiko, o kaina perpus pigiau. O per paskutinius išpardavimus net po 1 lt.  thumbup.gif



Dabar ir as dazniau apsilankysiu Humanoje. bigsmile.gif
Atsakyti
Man čia toks klausymėlis iškilo - o niekas nebandėte parsisiųsti siūlų ir Rusijos g.gif
Atsakyti
Berods šitoj temelej kažkas minėjo siūlų kioską prie Kauno stoties, tai va, buvau aš jame , įsileido pardavėja į vidų, visus siūlus parodė, ir žurnaliukus mezgimo, ir savo megztus darbelius. Labai gerai patarė, kokius siūlus nusipirkti pagal mano sumanimą, likau tiesiog sužavėta wub.gif
Atsakyti
Gal klaipėdietės žino, ar kur Klaipėdoje prekiauja bulgariškais medvilniniais siūlais "Gizza" g.gif
Atsakyti