Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

QUOTE(Crassula @ 2006 05 11, 23:50)
Kur yra ABC pardoske?

Prie Urmo bazės žiedo
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2006 05 11, 16:53)
Pritariu, man Vernito medvilniniai dar patinka, tiesa, truputi peshiojasi, bet grazhios spalvos ir nenusiskalbia. Tik shiemet RIMI dar ju nemachiau.


As juos pirkau rudeni ir dabar pavasari is Rimi (rudeni gal daugiau pasirinkimo buvo, bet ir dabar galima rasti, : jei ne Zirmunuose, tai Savanoriuose ar Mandarine) Pati ne per seniausiai pirkau rudus Vernito siulus. bigsmile.gif
Atsakyti
Man ''Vernito'' pusvilnė , tai nelabai schmoll.gif , trejetą megztinių esu mezgusi , tai nutįso , išpliuro verysad.gif , o medvilnė , tai patiko smile.gif , tik galėtų būti truputį plonesnė . mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Verba @ 2006 05 12, 02:04)
Prie Urmo bazės žiedo


blush2.gif pasakykit, man kaimietei,koks troleibusas iki ten nuveza???

Dekui uz informacija.
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2006 05 12, 14:25)
blush2.gif pasakykit, man kaimietei,koks troleibusas iki ten nuveza???

Dekui uz informacija.

O iš kurio galo reikia? Važiuoja ten trulikai: 12, 16 ar 15 (maišau aš juos ax.gif ) gal dar koks nors rolleyes.gif ir autikai bent jau nuo manęs 6, 40, 41.
Atsakyti
QUOTE(Verba @ 2006 05 11, 23:30)
Kaunietės, šoktelkit į ABC. Visi siūlai kioskelyje prie stoties- iš ten, o parduotuvėj- dar pigiau. Mezgėjoms, vėlėjoms, nėrėjoms, mano galva, ten tikras lobynas.

Na nepasakyčiau.ABC net panašių neradau į tuos, kuriuos pirkau prie stoties. ABC yra LANOS, kur prie Hypermaximos, padalinys. Pačiai ABC pardavėjos siūlė ten važiuoti. O palyginimui 50 gr ABC tokių siūlų 7,50 lt; prie stoties 100 gr.-8 lt. Tai kažin ką geriau rinktis. ABC daug Verito siūlų. Ir dažnai būna neblogų išpardavimai. Bet reikia pataikyti. O prie stoties , jei matys, kad tikrai norite pirkti, įsileis į vidų. Iš lauko ten tik maža dalelė matyti to, ką turi.
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2006 05 12, 16:17)
O iš kurio galo reikia? Važiuoja ten  trulikai: 12, 16 ar 15 (maišau aš juos ax.gif ) gal dar koks nors rolleyes.gif ir autikai bent jau nuo manęs 6, 40, 41.


Nuo Savanoriu aukstaiciu- zemaiciu sustojimu.
O kaip jums siulu parduotuvele kur paciojSavanoriu pradzioj prie troleib. stoteles. (su tokiu numegstu lietsargiu)? Pirkeju ten nedaug...
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2006 05 12, 15:49)
Nuo Savanoriu aukstaiciu- zemaiciu sustojimu.
O kaip jums siulu parduotuvele kur paciojSavanoriu pradzioj prie troleib. stoteles. (su tokiu numegstu lietsargiu)? Pirkeju ten nedaug...

Tai tada tik 15 ar 16 trulikas tinka. O ta parduotuvė gal ir nieko, dar jos 2 "atstovybės" yra Urmo bazėj. Bet šiaip man labai patinka prie 25-mečio turgaus esanti parduotuvytė, ten kainos labai geros, tikrai mažesnės nei Savanorių pr. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2006 05 12, 09:35)
Man ''Vernito'' pusvilnė , tai nelabai  schmoll.gif , trejetą megztinių esu mezgusi , tai nutįso , išpliuro  verysad.gif , o medvilnė , tai patiko  smile.gif , tik galėtų būti truputį plonesnė . mirksiukas.gif


O tau medvilnė neskersuoja?Spalvos jos labai gražios,bet neįmanoma nei megzt nei nert,tuoj į kitą pusę nukrypsta mezginys doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Crassula @ 2006 05 12, 15:49)
Nuo Savanoriu aukstaiciu- zemaiciu sustojimu.
O kaip jums siulu parduotuvele kur paciojSavanoriu pradzioj prie troleib. stoteles. (su tokiu numegstu lietsargiu)? Pirkeju ten nedaug...


Aš kai centre būnu,būtinai ten užsuku,bet kas gyvena netoli bazės,specialiai ten važiuoti neapsimoka,nes bazėje praktiškai tie patys siūlai,tomis pačiomis kainomis,na kartais toje parduotuvėje būna ir įdomesnių siūlų,pliusas,kad yra vyniojamų,ir dar pliusas ,kad primegzta įdomių rūbų modeliukų,ne taip kaip bazėj vien šaliai ir skraistės,kartais pamatytas vaizdas labai įkvepia mirksiukas.gif o tas apnertas skėtis... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2006 05 14, 15:34)
O tau medvilnė neskersuoja?Spalvos jos labai gražios,bet neįmanoma nei megzt nei nert,tuoj į kitą pusę nukrypsta mezginys  doh.gif
Papildyta:
Aš kai centre būnu,būtinai ten užsuku,bet kas gyvena netoli bazės,specialiai ten važiuoti neapsimoka,nes bazėje praktiškai tie patys siūlai,tomis pačiomis kainomis,na kartais toje parduotuvėje būna ir įdomesnių siūlų,pliusas,kad yra vyniojamų,ir dar pliusas ,kad primegzta įdomių rūbų modeliukų,ne taip kaip bazėj vien šaliai ir skraistės,kartais pamatytas vaizdas labai įkvepia  mirksiukas.gif  o tas apnertas skėtis... wub.gif

mane sudomino tas megstas sketis, is kokiu jis siulų?
Atsakyti
QUOTE(jurale @ 2006 05 14, 18:42)
mane sudomino tas megstas sketis,  is kokiu jis siulų?


Paprasto skėčio karkasas apnertas "ananasiniu raštu" bent anksčiau buvo toks g.gif ,naudos jokios,nebent nuo saulės prisidengt,bet labai gražiai atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Iš ''Vernito'' medvilnės mezgusi nesu , tik nėrusi , bet neskersavo g.gif
Atsakyti