Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

[quote=Renna,2005 07 26, 11:16]
Kažkaip nežinau tokios parduotuvės Klaipėdoj prie senojo turgaus. g.gif Gal galėtum nupasakoti, maždaug, kur ji yra? Nes ten visas parduotuvėles, kur prekiauja siūlais, žinau - o šios neteko matyti......
[/quote
Na, sunku paaiskinti g.gif Reikia praeiti visa turgu po kaire puse, eiti visalaik tiesiai, pro mesos parduotuve ir, kai turgus pasibaigs, bus ta parduotuve! Iskaba "Seklos ir siulai', smulkoka, bet siaip matosi is toli smile.gif
Atsakyti
Ačiū, Violetuk, už patarimą. Nuleksiu į Mada.
Dėl siūlų - na nežinau... žinoma, aprašyme rekomenduojamas atvirkščias variantas - 70 proc. vilnos ir 30 sintetikos. Tokie siūlai man per brangūs. Be to, paskaitinėjau apie mamyčių darbelius kitose temose, ten jos mezga iš 100 proc. sintetikos. Pamaniau, kad viršutinis juk drabuželis... prie kūnelio neilies. Alergijai sukelti šansų mažai. Be to, ir skalbsis saugiau - visgi baltas, teplus - nesivels taip labai ir nesusitrauks. Nusprendžiau, kad turėtų tikti...
Atsakyti
Aš tai siūlus dažniausiai siūlus perku Kaune prie stoties kioskelyje. Ir pigu ir gražu. Kitur tokių nemačiau. Pvz 400 m. 100 gr. kaina-8 lt.
Atsakyti
O as labai pamegau parduotuvele Kaune prie 25-ecio turgaus vaistines. Ten anksciau buvo praktiskai tik padevetu drabuziu parduotuve, o dabar tik keli skudurai like - visa kita - siulai, siulai, siulai.... Daug visokiausiu... ypac dabar populiarios plonytes mocheros, ir kainos labai ( thumbup.gif ) normalios.
Atsakyti
Vernito siulai tikrai geri, tik jie pigiausi RIMI bigsmile.gif
Atsakyti
O nerimu nerimui!!!Prasau patarkit Lininiu ar medvilniniu,Kaune,plyz g.gif kur gauti pigiau,na kad 100g.nekainuotu 10lt.kaip Maximoj sad.gif
Atsakyti
QUOTE(dragon @ 2006 05 11, 11:43)
O nerimu nerimui!!!Prasau patarkit Lininiu ar medvilniniu,Kaune,plyz  g.gif kur gauti pigiau,na kad 100g.nekainuotu 10lt.kaip Maximoj  sad.gif

Šiandien kaip tik buvau "Lino namuose" Laisvės al., tai mačiau įvairiausių spalvų lino siūlų, kurių 100 g. kainavo 2 Lt, tik jie tokie plonyčiai smile.gif
Atsakyti
Aciu,ILJA ismiegos mazoji,vaziuosiu,as esu nerusi su tokiais tai jai l.ploni sudedi 2 aisku sudetingiau nerti,bet pripranti.Uztai kaina kokia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurale @ 2006 05 06, 14:03)
Vernito siulai tikrai geri,  tik jie pigiausi RIMI bigsmile.gif



taip pat galiu patvirtinti: jie geri, na gal veliasi, bet manau, skalbiant tik vilnai skirtomis priemonemis (kaip perla ar pan.) tokiu problemu neliktu. Ir spalvos labai grazios. O nusimegzti megztuka uztenka 3-4 matkeliu, gaunasi 10 lt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2006 05 11, 16:09)
taip pat galiu patvirtinti: jie geri, na gal veliasi, bet manau, skalbiant tik vilnai skirtomis priemonemis (kaip perla ar pan.) tokiu problemu neliktu. Ir spalvos labai grazios. O nusimegzti megztuka uztenka 3-4 matkeliu, gaunasi 10 lt  bigsmile.gif


Pritariu, man Vernito medvilniniai dar patinka, tiesa, truputi peshiojasi, bet grazhios spalvos ir nenusiskalbia. Tik shiemet RIMI dar ju nemachiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Endendu: 11 gegužės 2006 - 16:54
Kaunietės, šoktelkit į ABC. Visi siūlai kioskelyje prie stoties- iš ten, o parduotuvėj- dar pigiau. Mezgėjoms, vėlėjoms, nėrėjoms, mano galva, ten tikras lobynas.
Atsakyti
QUOTE(Verba @ 2006 05 12, 00:30)
Kaunietės, šoktelkit į ABC. Visi siūlai kioskelyje prie stoties- iš ten, o parduotuvėj- dar pigiau. Mezgėjoms, vėlėjoms, nėrėjoms, mano galva, ten tikras lobynas.


Kur yra ABC pardoske?
Atsakyti