Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

Siulus as visada perku CUP'E paskutiniame aukste. Yra labai simpatiska parduotuve ir malonios pardavejos, jos visada pataria teisingai mirksiukas.gif
Siulu kokybe man t.p. patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2005 04 04, 10:08)
O ką reiškia Pigių??? Kiek pamenu, tai Burda moden būdavo gana brangūs siūlai ax.gif  g.gif





tai ir sakau, kad NE LABAI PIGIŲ....
Visada atėjusi į parduotuvę išsigąsdavau.... kainelės ohoho.... Bet Klaipėdos Burdoje yra labai šauni pardavėja, tai ji man patarė iš kokių siūlų galima pigiai nusimegzt, o numegztas už 22 Lt megztukas anaiptol "pigiai" neatrodo mirksiukas.gif
Pas mus čia Klaipėdoje labai gerų siūlų galima turguje nusipirkti, 100 g. bet kokių siūlų 5-8 Lt, na jau visai "prabangūs" 100 g. - 10 Lt.
Atsakyti
As angora pirkau Griunuose. 100 gr - 6Lt. Tai jau tikrai laaaaabai pigu. Ir normali angora... ir metrazas thumbup.gif ... ir spalvu labai daug... Pirkau du kartus. Vienam megztukui siek tiek daugiau nei 1 matkelio reikejo, kitam 1.5 suejo. Nu zodziu - visai pigu thumbup.gif
O ir siaip pirkau idomiu siulu, nezinau kaip ir pavadinti... Pusvilne, eina siulas plonas, o paskui tokie guzulai, kleckai isukti i siula, bet ne bukle, visa tai dar isukta i blizgu siula... Nezinau kaip nupasakoti. Prisiruosti reikia nuotraukas sudeti savo mezginiu.
Dar Gariunuose pirkau nuostabia merino vilna. Megzti kaip malonu buvo rolleyes.gif - puri, minkstute thumbup.gif . TIk nepamenu kainos ju doh.gif .
O dabar mezgu balta megztuka is medvilnes su viskoze. Irgi jega siulai mirksiukas.gif
Taip, kad pasirinkimas ten tikrai yra geras.
Atsakyti
giedrulka,gal gali pasakyt kurioj vietoj tie siulai?
Atsakyti
Kad ju labai daug kur yra, net nezinau kaip paaiskinti.... Yra prie tos geltonos dideles kavines, paviljone. Paskui yra "sename turguje" bjauri boba viena prekiauja, bet ji gera pasirinkima turi. Bet pardaveja tai cry.gif , is jos reikia labai atidziai pirkti, nes tokia visada apsiblaususi, kad tik nepaziurek, tai tuoj koki visai kita dalyka ikis. Ji Savanoriu pr. turi parduotuve, tais paciais siulais prekiauja ir kainos tokios pacios, kaip turguje (beveik), turi ir atvyniojamu siulu toje parduotuveje.
Paskui yra labai didelis geras paviljonas ten kur nauju neseniai pristate, kazkur ties turgaus viduriu.
Nugi sunku ir nupasakoti... Nezinau ar ka supratai... smile.gif
Atsakyti
pabandysiu paieskot smile.gif
Atsakyti
Nepamirsk pasidereti mirksiukas.gif O perkant visa poka turi buti pigiau, o jeigu reikia 2 poku, tai dar siek tiek pigiau biggrin.gif Aisku, tik jau tos minetosios angoros tai tikrai kilogramo nereikes biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ir jau nepatingek pavaikscioti, nes kaina gali kartais gerokai skirtis. As vienus siulus puse kg pirkdama 15Lt skirtumu nusipirkau. Ispudinga skirtumas 5 matkiukams thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrulka: 04 balandžio 2005 - 14:08
QUOTE(Monada @ 2005 03 22, 20:03)
Gal kas žino kokių nors Šiauliuose taškų, kur būtų galima pigiai siūlų gauti? Esu mėgėja narp[lioti ir labai džiaugiuosi  kai sau koki rūbeli nusimezgu. Kad ir dabar baigiu megztuką.... Ir už siūlius sumokėjau tik 12 Lt. Kur pigiau rasi?  biggrin.gif

Priešais autobusų stotį, prie to stiklinio pastato prisišliejus parduotuvėlė, kurioj sagom ir pan. prekiauja...esu kažkada mačius pigiai, bet ten jų pasirinkimo bent tada nebuvo...
ir dar yra lygtais dvaro gatvėj...ten netoli bulvaro, netoli Turkiško kažkokio restorano parduotuvėlė, kur visokias "atliekas" ir ne tik pardavinėja...
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2005 04 04, 10:56)
tai ir sakau, kad NE LABAI PIGIŲ....
Visada atėjusi į parduotuvę išsigąsdavau.... kainelės ohoho.... Bet Klaipėdos Burdoje yra labai šauni pardavėja, tai ji man patarė iš kokių siūlų galima pigiai nusimegzt, o numegztas už 22 Lt megztukas anaiptol "pigiai" neatrodo  mirksiukas.gif
Pas mus čia Klaipėdoje labai gerų siūlų galima turguje nusipirkti, 100 g. bet kokių siūlų 5-8 Lt, na jau visai "prabangūs" 100 g. - 10 Lt.


Atsiprašau, įtariu, jau man akuliorių reikia, kad nebematau, kas aiškiai parašyta doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Labai nebrangiai galima siulus pirkti Marijampoleje Vernito firmineje parduotuveje, tik, kad darbo laikas labai jau nevykes. Nuo 9 iki 16. Savaitgaliais nedirba.
Atsakyti
QUOTE(vilvyt @ 2005 03 22, 16:55)
uvau Kaziuko mugėje. Ten diedukas iš Prienų siūlus 1kg už 25Lt. Prašė. 100% vilna. Nebalinta, nespalvinta.
Šiaip nesižavėk pigumu. Iš patirties galiu pasakyti, kad jau geriau primokėti, bet kad rūbas nešiotųsi gerai.
kaune yra ABC parduotuvė prie bazių žiedo. Ten gana pigu.



o toj parduotuvėj yra siūlų siuvinėjimui? smile.gif
Atsakyti
Patarsiu ir as smile.gif Klaipedoje: prie senojo turgaus yra parduotuve "Seklos ir siulai", ten 100gr nuo 90 ct, o spalvos fantastiskos, as kai buvau paskutini syki, prisipirkau po 10 matkeliu 4 spalvu, nes negalejau atsispirti smile.gif . Tokiu pat siulu galima rasti Kaune Zanaviku g parduotuveje "Siulai ir audiniai", tik ne visada buna, nes kai uzveza, iskart isperka smile.gif .Dar Kaune man patinka kioskelis prie autobusu stoties ir jau mineta parduotuve ABC
Atsakyti