Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

QUOTE(Ristina @ 2008 01 21, 20:23)
Vernito siulais esu patenkinta.Is pusvilnes mezgiau vaikui apkloteli.Jau beveik 2 metus naudojam,ir atrodo kaip naujas.Daug rubu mezgiau is Vernito 100%vilnos-gavosi kokybiski mezginai.Bet mezgiau is naujovisku Vernito siulu,tu kurie suvyti is daug siuliuku,ir yra lygus.Tika kaina,pagal lietuviskus atlyginimus smile.gif

drinks_cheers.gif Tiek medvilnė, tiek pusvilnė, tiek vilna labai smagūs ir gerai nešiojasi. Būtent iš daug siūliukų suvyti, vadinami šukuotiniais verpalais, yra labai kokybiški ir palyginti pigūs siūlai. thumbup.gif Labai juos mėgstu ir dažnai iš jų mezgu bei neriu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 22 sausio 2008 - 09:22
Dabar neriu suknele is Vernito siulu, jie tokie susukti susukti, isskleidus radau 6 plonus siuliukus, sudetis 80 proc. vilnos, 20 proc, akrilanas (berods tokios proporcijos). Paciupinet - atrodo labai geri, neaisku kaip nesiosis... Tikiuosi gerai smile.gif Mokejau parduotuvej Vilniaus g. (Vilniuje) po 6 Lt . Niekas nebandet is tokiu ka nors megzt?
O sijona mezgiau irgi is Vernito, bet ten daugiau buvo vilnos, ir jis ne toks suktas siulas, paprastesnis, tai kelis sykius apsirengiau - irgi ziuriu, kad jau pradeda pukuotis, burbuliuotis, nors pardavejos labai juos gyre, bet nepasiteisino... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 01 22, 11:06)
Dabar neriu suknele is Vernito siulu, jie tokie susukti susukti, isskleidus radau 6 plonus siuliukus, sudetis 80 proc. vilnos, 20 proc, akrilanas (berods tokios proporcijos). Paciupinet - atrodo labai geri, neaisku kaip nesiosis... Tikiuosi gerai smile.gif Mokejau parduotuvej Vilniaus g. (Vilniuje) po 6 Lt . Niekas nebandet is tokiu ka nors megzt?
O sijona mezgiau irgi is Vernito, bet ten daugiau buvo vilnos, ir jis ne toks suktas siulas, paprastesnis, tai kelis sykius apsirengiau - irgi ziuriu, kad jau pradeda pukuotis, burbuliuotis, nors pardavejos labai juos gyre, bet nepasiteisino... schmoll.gif

man geresni tie iš 6 siūliukų mirksiukas.gif Deja, tokios sudėties neteko naudoti, bet 50/50 tikrai geri, medvilnė išvis super, tai manau ir šiais nenusivilsi, nes jų gamybos technologija kitokia, nei kitų vernito siūlų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 22 sausio 2008 - 12:10
QUOTE(neringata @ 2008 01 22, 13:08)
man geresni tie iš 6 siūliukų mirksiukas.gif Deja, tokios sudėties neteko naudoti, bet 50/50 tikrai geri, medvilnė išvis super, tai manau ir šiais nenusivilsi, nes jų gamybos technologija kitokia, nei kitų vernito siūlų drinks_cheers.gif


O man ta gražioji vernito medvilnė skersuoja nors tu ką doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2008 01 22, 17:31)
O man ta gražioji vernito medvilnė skersuoja nors tu ką  doh.gif

nežinau, gal nuo rašto priklauso, man tai ne g.gif Ypač nėrimui mėgstu ax.gif
Atsakyti

man ir neriant ir mezgant vernito medvilne labai graziai gaunasi ax.gif
Atsakyti
Gal galit patarti, ką maždaug iš Vernito medvilnės galima numegzti, nes turiu jos daug, bet nieko nesugalvoju g.gif Megzčiau virbalais 4u.gif
Atsakyti
Numegzk savo maziukui koki kostiumeli
Papildyta:
Visai neseniai nusipirkau puse kilogramo akrilo ABC uz 2,50lt.. Spalva buvo tik viena, bet grazi, tokia tamsiai zalia. As nesu mezgeja, ir negaliu labai daug pasakyti apie ju kokybe (pradedu itarti, kad jie buvo pirkti todel, kad apsimesti jog kazka darysiu, siaip ketinau is ju sali issimegszti, bet kad rasto nemoku, mama zadejo pamokinti, bet vis laiko neturi), kadangi ten jo tiek pamegzta tai... Bet man mokintis tiks.
Atsakyti
Dabar mezgu liemene is 100% vilnos,Vernito.Gaunasi labai neblogas rezultatas.
Jei papuola tie "nesukuoti"siuliukai,tai prastas vaizdelis buna aktyviau panesiojus.O siaip mano vaikiux nesioja kelnes,kepure beveik metus,o atrodo kaip neseniai megzti.Apkloteli nuneriau pries 2metus,(50/80)daug kartu teko skalbti,ir nesiburbuliuoja.Speju,kad priklauso nuo rasto,ir ar megzta,ar nerta
Atsakyti
Dabar mezgu dukrai sarafaną iš medvilnės su akrilu 50/50, dailiai atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2008 01 22, 22:28)
Gal galit patarti, ką maždaug iš Vernito medvilnės galima numegzti, nes turiu jos daug, bet nieko nesugalvoju  g.gif Megzčiau virbalais  4u.gif


Gal kils kokių idėjų:
user posted image user posted imageuser posted image
user posted image user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 01 22, 18:02)
man ir neriant ir mezgant vernito medvilne labai graziai gaunasi ax.gif

O kur dar matėt tų vernitukų Kaune, jei ne ABC?
Atsakyti