Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

QUOTE(Lusasita @ 2008 01 17, 15:23)
o kur tu siulu pirkt ir kokia ju kaina, metrazas ???? metraza radau 300 m  blush2.gif

--------------------------------------
esu mezgusi ir vernito pusvilnes ir nesiojosi super be burbuliuku, o paskuj tie akcijiniai is RIMI vernito pusvilne susiburbuliavo po antro apsivilkimo  devil.gif



Aš tai Klaipėdoje perku Kiro parduotuvėje, 1 matkiukas kainuoja 9 lt., o metražas tai berots 300 m (tiksliai nepamenu) wub.gif
Atsakyti

Cia gal ir ne i tema blush2.gif , bet galbut kuri nors zinote iki keliu dirba siulu parduotuve Casa Lana prie hiper maksimos Kaune ir ar sestadieni dirba?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dorin: 18 sausio 2008 - 17:42
QUOTE(dorin @ 2008 01 18, 18:42)
Cia gal ir ne i tema  blush2.gif , bet galbut kuri nors zinote iki keliu dirba siulu parduotuve Casa Lana prie hiper maksimos Kaune ir ar sestadieni dirba?


paprastom dienom tai kiek pamenu iki 19 val. O sestadieni irgi tikrai dirba bet lygtai iki 15 ar 16 valandos.......
Papildyta:
as irgi iki 19 val dirbdavau tai nespedavau, del to ir isiminiau biggrin.gif
Atsakyti
kaip gaila kad mano "kaime" tos casa lanos nera verysad.gif

maximoj moterytes labai pirko siulus dideli pokai 100 gr vadinasi ATLANTA, kainuoja 4,99 Lt o kas sudetyje nenuziurejau per bobulytes , nu labai pirko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 18 sausio 2008 - 19:32
QUOTE(Avijacija @ 2008 01 18, 20:19)
paprastom dienom tai kiek pamenu iki 19 val. O sestadieni irgi tikrai dirba bet lygtai iki 15 ar 16 valandos.......
Papildyta:
as irgi iki 19 val dirbdavau tai nespedavau, del to ir isiminiau  biggrin.gif

Bijau pameluot ir suklaidint, bet ar tik ne iki 18 val šeštadienį?
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2008 01 18, 21:59)
Bijau pameluot ir suklaidint, bet ar tik ne iki 18 val šeštadienį?

Nemeluoji - tikrai iki 18h. vakar kaip tik paziurejau mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
Vernito siulais esu patenkinta.Is pusvilnes mezgiau vaikui apkloteli.Jau beveik 2 metus naudojam,ir atrodo kaip naujas.Daug rubu mezgiau is Vernito 100%vilnos-gavosi kokybiski mezginai.Bet mezgiau is naujovisku Vernito siulu,tu kurie suvyti is daug siuliuku,ir yra lygus.Tika kaina,pagal lietuviskus atlyginimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 01 21, 19:23)
Vernito siulais esu patenkinta.Is pusvilnes mezgiau vaikui apkloteli.Jau beveik 2 metus naudojam,ir atrodo kaip naujas.Daug rubu mezgiau is Vernito 100%vilnos-gavosi kokybiski mezginai.Bet mezgiau is naujovisku Vernito siulu,tu kurie suvyti is daug siuliuku,ir yra lygus.Tika kaina,pagal lietuviskus atlyginimus smile.gif



naujovisku tik RIMI medvilniniu maciau g.gif bet is ju nieko nesu mezgusi


anksciau daug ju pirkdavau ( pusvilnes) ir is ju megzdavau , tai kur plonesni vernito siuliukai, tie geresni, berods is triju siulu susukti, o storesni ir dvieju, tie TIKRAI burbuliuojasi pas mane mad.gif ir siulu parduotuvej pardaveja rekomendavo pirkt, kad butu is triu viju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 01 21, 20:29)
naujovisku tik RIMI medvilniniu maciau  g.gif  bet is ju nieko nesu mezgusi
anksciau daug ju pirkdavau ( pusvilnes) ir is ju megzdavau , tai kur plonesni vernito siuliukai, tie geresni, berods is triju siulu susukti, o storesni ir dvieju, tie TIKRAI burbuliuojasi pas mane  mad.gif  ir siulu parduotuvej pardaveja rekomendavo pirkt, kad butu is triu viju  g.gif

sveikos smile.gif esu ne viena mezgini mezgusi ir is vernito medvilnes, labai gerai nesiojasi 4u.gif ir pusvilne man patinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 01 21, 20:23)
Vernito siulais esu patenkinta.Is pusvilnes mezgiau vaikui apkloteli.Jau beveik 2 metus naudojam,ir atrodo kaip naujas.Daug rubu mezgiau is Vernito 100%vilnos-gavosi kokybiski mezginai.Bet mezgiau is naujovisku Vernito siulu,tu kurie suvyti is daug siuliuku,ir yra lygus.Tika kaina,pagal lietuviskus atlyginimus smile.gif

man ir patiko jų kaina ir kokybė drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nneseniai mezgiau kepures is tokiu siulu YarnArt merino de luxe,pusvilne.Labai panasus i naujovoskus Vernito siulus,tik sie dvigubai brangesni.Is dvieju matkuciu(100gr.) siu siulu isejo 3kepures.2suaugusioms galvoms ir viena "leliukui".
Atsakyti