Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

mamytes, gal zinot kur Vilniuje galima nupirkti geru vilnoniu siulu?
blush2.gif
Atsakyti
Kaunietės, kur siūliukus nėrimui perkat???? Ir gal žinot, kur grynos vilnos siūlų galima gauti?
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2007 06 10, 14:03)
Kaunietės, kur siūliukus nėrimui perkat???? Ir gal žinot, kur grynos vilnos siūlų galima gauti?

ABC parduotuvėj, Taikos ir Pramonės sankryžoj ant žiedo.
Atsakyti
Atradau gerą siūlų parduotuvę Kaune, prie 25-mečio turgelio smile.gif Nebrangu, didelis pasirinkimas, labai maloni pardavėja, yra tokių siūliukų, kaip ir kioskely prie stoties ir dar daug visokių, būna ir nuolaidų (kaip tik dabar yra) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 06 19, 13:21)
Atradau gerą siūlų parduotuvę Kaune, prie 25-mečio turgelio  smile.gif  Nebrangu, didelis pasirinkimas, labai maloni pardavėja, yra tokių siūliukų, kaip ir kioskely prie stoties ir dar daug visokių, būna ir nuolaidų (kaip tik dabar yra)  thumbup.gif


Ten tikrai nebloga paduotuvė, bet kai kurie siūlai pigiau yra "Rėdoj". Ten šalia abi parduotuvės, tai vienus perku prie 25 mečio turgaus, o kitokius Rėdoj.
Atsakyti
As ir perku pries 25-cio turgelio, tikrai faina parduotuve ir pardaveja maloni. Pvz. nerimo siulai Maxi ten dabar kainuoja po 9lt uz 100g, o kitur maciau po 10 ir 11lt. ir siaip ten dabar visokiu akciju yra.Siulu pasirinkimas tikrai didelis. thumbup.gif
Atsakyti
Parduotuvėj ABC (Kaune, prie bazių ant žiedo) akcija: 10 motkelių siūlų vos 2.50 lt 4u.gif Siūlai akriliniai, tamsiai žalios spalvos, viso 500 gr. Aš nusipirkau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 07 11, 11:45)
Parduotuvėj ABC (Kaune, prie bazių ant žiedo) akcija: 10 motkelių siūlų vos 2.50 lt  4u.gif  Siūlai akriliniai, tamsiai žalios spalvos, viso 500 gr. Aš nusipirkau  ax.gif

Mačiau ir aš. Gaila, kad tik tokia spalva...
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 07 11, 12:45)
Parduotuvėj ABC (Kaune, prie bazių ant žiedo) akcija: 10 motkelių siūlų vos 2.50 lt  4u.gif  Siūlai akriliniai, tamsiai žalios spalvos, viso 500 gr. Aš nusipirkau  ax.gif


Gal jau bandet megzti is tu zaliu siuliuku? Maciau ir as ta akcija, bet kazkaip paabejojau ar gerai nesiosis g.gif Idomu butu isgirsti atsiliepimus:)
Atsakyti
Visi 10 matkučių kainuoja 2,50 ar vienas?Gal kvailai paklausiau,bet atsakykit kas pirkot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2007 07 11, 14:06)
Visi 10 matkučių kainuoja 2,50 ar vienas?Gal kvailai paklausiau,bet atsakykit kas pirkot 4u.gif

visas pokas
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2007 07 11, 14:45)
visas pokas

ačiū,reikės šiandien užbėgti,žadu būt šalia,jei nebjauri spalva,galima ir nusipirkt bigsmile.gif
Atsakyti