Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

Maximoj pigiau Vernito akrilaniniai siūliukai
http://www.maxima.lt...inys-nr37/1056/
Nusipirkau net dvi pakuotes. Man jie fainučiai smile.gif Mezgiau sau ir pagal užsakymus keletą skarų, labai gražiai atrodė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 09 07, 14:23)
Taigis prie pat autobusų stoties  smile.gif


Šitas kioskelis tikrai neblogas.O kai jau perki ne pirmą kartą,tai pardavėja ir atideda siūlų jei kartais pritrūktum,arba užsako specialiai,jei jau nebeturi o tau trūksta. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 09 13, 14:44)
Maximoj pigiau Vernito akrilaniniai siūliukai
http://www.maxima.lt...inys-nr37/1056/
Nusipirkau net dvi pakuotes. Man jie fainučiai smile.gif Mezgiau sau ir pagal užsakymus keletą skarų, labai gražiai atrodė  thumbup.gif

O kokia jų sudėtis? Reiktų gal ir man nusipirkti. O spalvų asortimentas itariu nelabai gausus.
Papildyta:
QUOTE(matre @ 2006 09 13, 16:06)
Šitas kioskelis tikrai neblogas.O kai jau perki ne pirmą kartą,tai pardavėja ir atideda siūlų jei kartais pritrūktum,arba užsako specialiai,jei jau nebeturi o tau trūksta.  thumbup.gif


Aš čia gana dažnai perku siūlus. Tik man nepatinka ta savininkė. labai jau bumbeklė. O pardavėja tai thumbup.gif Aš buvau biški atspalvius sumaišius siūlų tai užsakė pecialiai man ir paskambino, kad jau turi. Kai tokie žmonės dirba tai ir malonu apsipirkinėti. Dar ir pataria, koks raštas geriau tiktų. žodžiu super.
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 09 13, 14:44)
Maximoj pigiau Vernito akrilaniniai siūliukai
http://www.maxima.lt...inys-nr37/1056/
Nusipirkau net dvi pakuotes. Man jie fainučiai smile.gif Mezgiau sau ir pagal užsakymus keletą skarų, labai gražiai atrodė  thumbup.gif


nejaugi tai geri siūlai, nesitampo po skalbimo, nesusivelia? schmoll.gif
Atsakyti
Man asmeniškai tas Vernito akrilanas labai patinka. Megztinių aš iš jo dar nemezgiau, bet kai nusimezgiau sau skarą, tai po to gavau dar 3 ar 4 tokias pačias nert, nes iš tikro gerai atrodo.
Va specialiai nufotografavau. Va taip ji atrodo po praeito sezono nešiojimo.
http://img213.images...ge=skarark2.jpg
manau šį sezoną dar atlaikys. Bent jau tikrovėj tai jokių defektų nesimato, nei apsipūkavus, nei susiburbuliavus. Labai gerai plaunasi, greitai džiūsta.
Esu mezgusi tokiu pat raštu pončo iš brangesnių akrilaninių siūlų tai man nelabai patiko tie siūlai schmoll.gif
Spalvų yra labai gražių wub.gif visų gal neišvardinsiu bet labiausiai man patiko:
juodi, balti, šampaniniai, žalsvi, žydri, violetiniai, raudoni. Manau, kad yra ir dar daugiau jų ten.
Beje, aš nemėgstų "kandančių" gaminių, tai iš esmės akrilano aš nebrokiju dar ir dėl to, kad jis švelnus. Vienintelis jo trūkumas, kad susiburbuliuoja, bet turiu tokį daikčiuką, kuris nuskuta tuos burbuliukus ir man thumbup.gif
Atsakyti
Ir ko, mergaitės, jums ta sintetika taip patinka? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2006 09 14, 12:32)
Ir ko, mergaitės, jums ta sintetika taip patinka?  unsure.gif


man rodos, kad megztiniai išsitampo, nutysta... g.gif geriausia rinktis mišrios sudėties mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2006 09 14, 11:32)
Ir ko, mergaitės, jums ta sintetika taip patinka?  unsure.gif




Man patinka sintetika, nes ji nekanda. Nereikia man vilnonių storiausių ir šilčiausių megztinių, man ir su akrilaniniu nešalta. bet užtat su sintetiniu nereikia jokių maikučių po apačia dėtis, nereikia gūžčiotis, kai prie kaklo šiurktus megztinio kaklas prisiliečia. o ir dėvisi man asmeniškai tai tikrai geriau. Vilnoniai gaminiai man susivelia. Juos galiu nešiot tik iki pirmo skalbimo, o sintetiniam nebaisūs jokie skalbimai, o jei dar baltas, tai apskritai niekad neatsiplauna iki tokio lygio kaip buvo naujas, nes gi vis tiek stengiusi švelniai jį mazgot. Man iš natūralių tai tik triušio kailio siūliukai nekanda, bet užtat kaip jie veliasi ir kitus drabužius tais pūkais aplipina doh.gif
Čia žinoma kiekvienam pagal skonį, bet aš net vien tik medvilninių maikučių neperku, nes išplovus nebenoriu jų nešiot: išsitampo, pasidaro šiurkščios, todėl būtinai žiūriu, kad būtų kažkiek ir sintetikos. Nieko blogo toj sintetikoj tikrai nematau.
Atsakyti
Apžiūrėjau aš tuos siūliukus. Taigi jie gryna sintetika. Aš tai tokių nenoriu, nes jau turiu kelis tokius mezginius. tai pagal spalvas atrodo labai gražiai atrodo, tačiau šilumos ir nešiojimo atžvilgiu gana prastai atrodo blush2.gif
Atsakyti
Nebent tureciau alergija naturaliam pluostui,tada nesiociau sintetika... g.gif (gryna)
Atsakyti
O man Vernitas patinka thumbup.gif, dabar dar toks didelis spalvų pasirinkimas thumbup.gif. Tiesa, rūbų iš jų dar nemezgiau, kol kas tik lovatiesę (nu bet nebaigiau dar doh.gif). Ir blizgesys toks yra , ir raštas labai gerai atrodo thumbup.gif. Juk nebūtinai rūbams megzti juos naudoti, yra visokių kitų idėjų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šią savaitę Maximose siūlai po 2 lt/50 gr bigsmile.gif
O aš kaip tyčia vakar prisipirkau jų be proto, kai dar buvo po 3 lt doh.gif Žiauriai permokėjau verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(SoJa @ 2006 09 14, 10:25)
Vienintelis jo trūkumas, kad susiburbuliuoja, bet turiu tokį daikčiuką, kuris nuskuta tuos burbuliukus ir man  thumbup.gif

SoJa, o kur galima įsigyti tokį skutantį daikčiuką ? ax.gif
Atsakyti