Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys

veziai darboholikai ir lb jau myili pingus doh.gif doh.gif mb vezys dirbtu paromis kad tik pingu visada turetu o kad ir kiek turi jam mazia verysad.gif verysad.gif vat tas lb mane nervina doh.gif
Atsakyti
juokas ima, kai sako, kad veziai seimos zmones, turejau dvi rimtas draugystes, abi su veziais, bet tik ir ieskojo progu kaip is namu pabegt pas draugus pagert
Atsakyti
Tai kas dėl gėrimų .. nežinau nei vieno ženklo.. visuose pasitaiko pageriančių biggrin.gif čia greičiau vyriškas prigimimas biggrin.gif
Atsakyti
Moksliniai straipsniai apie vėžio ir kanapės (www.mediccanna.com)
Atsakyti
QUOTE(ahsitian @ 2013 08 05, 16:44)
juokas ima, kai sako, kad veziai seimos zmones, turejau dvi rimtas draugystes, abi su veziais, bet tik ir ieskojo progu kaip is namu pabegt pas draugus pagert

Tikrai tiesa. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2014 01 02, 21:53)
Tikrai tiesa.  4u.gif

Tai gal ne vėžiai ten buvo o alkoholikai ???
Atsakyti
QUOTE(Pauliusas @ 2014 01 03, 20:46)
Tai gal ne vėžiai ten buvo o alkoholikai ???

Vėžiai šeimos žmonės.Su draugais visi vyrai nori pabūti,pagerti ,ar pavalgyti...Tiesiog atsipalaiduoti....Mano nuomone vėžiukai labai užsispirę....
Atsakyti
QUOTE(tulpe5 @ 2014 01 09, 21:02)
Vėžiai šeimos žmonės.Su draugais visi vyrai nori pabūti,pagerti ,ar pavalgyti...Tiesiog atsipalaiduoti....Mano nuomone vėžiukai labai užsispirę....


Teko pabendraut su vėžiu...Sutinku, kad šeimos žmonės: mokėjo ir maistą pagamint, ir namuose apsitvarkyt. Bet pinigus uždirbt - tai ne jų sritis doh.gif
Na ir kažkokie depresijos ir pykčio priepuoliai - vienu žodžiu, tokiems reikia stiprios moters pašonėje schmoll.gif
Atsakyti
Mes su MB esam vėžiai, abu šeimos žmonės esam, jis ir valgyt moka skaniai gaminti(mielai tai daro) ir tvarkingas, savo daiktus visada į vietą susideda, neišmėto belekur, tikrai nepedantas, bet tvarką mėgsta ,su draugais nebaliavoja, linksmas, turintis humoro jausmą, ir pinigus moka uždirbti, netinginys ir puikiai sutariam. smile.gif
Atsakyti
Tikrai gamina tai labai skaniai vėžiai, labai šeimyniški. Kiek perdėtai jautrūs ir verksmingi.
Atsakyti
QUOTE(12elija @ 2014 02 11, 14:52)
Tikrai gamina tai labai skaniai vėžiai, labai šeimyniški. Kiek perdėtai jautrūs ir verksmingi.


o sita reikia pabandyt suprast,kad ir jam paciam ner lengva,
o jei dar aplinkiniai patampo,tai is vis... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(12elija @ 2014 02 11, 14:52)
labai šeimyniški. Kiek perdėtai jautrūs ir verksmingi.

Čia kaip mano mama... Bet kaip kartais būna sunku bendrauti doh.gif ypač kai aš tokia nevyniojanti į vatą rolleyes.gif
Atsakyti