Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys

Skaičiau, skaičiau, na kaip ir galvojau, nesu visai tipiška vėžiukė, gimiau kaip tik ant vėžio/liūto ribos. Esu lakstytoja, kuo daugiau veiklos, tuo geriau, romantikos nemėgstu, tik filmuose kartais, bet ir tai jei nuobodžiauju, šeimos irgi niekada neplanavau turėti, esu smulkmeniška, kas buitį liečia, dėl to savo partnerį liūtą užkamuoju su savo reikalavimais, kai pykstamės, tai audringai, bent iš mano pusės, jis ramesnis daug. Vat dirbti tai daug ką galėčiau, atrodo viskas man tinka, dėl to niekaip ir neišsirenku, kelias skirtingas pakraipas jau studijavau, bet dabar pagaliau apsisprendžiau, ko aš noriu, taigi sieksiu tikslo. Ir dėl vaikystės pritariu - daug nuoskaudų yra, nes tėvai griežtai labai auklėjo, tai manau daug kuo man tai pakenkė.
O kaip manote, tinka vyras liūtas ir moteris vėžys vienas kitam? Nes kartais man atrodo, kad mes per daug skirtingi...Aš kartais per audringa ir šefiška būnu.. doh.gif Nors ir stengiuosi savo charakterį riboti.
O dukrelė tai mano skorpionė, ant vienos bangos mes su ja, atrodo. nelengvas charakteris pas ją, bet pas mane irgi ne, tai pasipykstame, bet greitai ir susitaikome, ir viena kitą be galo mylime. wub.gif
O įdomu, metai, kuriais gimėme, kažką įtakoja? Gimiau drakono metais, gal dėl to tokia drakoniška esu kartais doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fungu: 16 gruodžio 2012 - 12:42
QUOTE(Pauliusas @ 2012 12 16, 13:00)
Gražios pasakos, kaip visada, o pati jį mylėti kaip jis to vertas žinoma nenorėjai  blink.gif

Tik nereikia, labai jau tipinis pasakymas tongue.gif galėti ir norėti yra du skirtingi dalykai. Lovoje buvo ne kas, dingo aistra, o tai koks čia gyvenimas jaunų žmonių celibate? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sahrazad @ 2012 12 16, 18:05)
Tik nereikia, labai jau tipinis pasakymas tongue.gif galėti ir norėti yra du skirtingi dalykai. Lovoje buvo ne kas, dingo aistra, o tai koks čia gyvenimas jaunų žmonių celibate? ax.gif

O jūs tikite kad aistra išsilaiko visą santuokos laikotarpį blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sahrazad @ 2012 12 15, 14:25)
drinks_cheers.gif mano ex vėžiukas- tai palyginus su kitais šiltesnio geresnio mielesnio ir romantiškesnio žmogaus nesu iki šiol sutikusi, iki šiol bendraujam esam geriausi draugai thumbup.gif

mano ex irgi buvo vezys. labai geras, darbstus, siltas, demesingas, seimyniskas, rupestingas buvo thumbup.gif man tikrai labai gaila buvo kai musu keliai issikyre verysad.gif
Atsakyti
Na neturiu vilčių, kad visą`laiką turėtų išlikti aistra, bet kai tau 24 metai, pasilaidoti po velėna nelabai kokia perspektyva atrodo... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sahrazad @ 2012 12 18, 10:33)
Na neturiu vilčių, kad visą`laiką turėtų išlikti aistra, bet kai tau 24 metai, pasilaidoti po velėna nelabai kokia perspektyva atrodo... 4u.gif

Na 24 tai dar jauna labai, šiaip ugnelei malkyčių reikia, tiesa abiems reikia ugnele rūpintis. Na surasi dar TĄ.
Atsakyti
QUOTE(Pauliusas @ 2012 12 18, 23:25)
Na 24 tai dar jauna labai, šiaip ugnelei malkyčių reikia, tiesa abiems reikia ugnele rūpintis. Na surasi dar TĄ.

čia prieš 4 metus buvo... smile.gif Bet ačiū už palaikymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pauliusas @ 2012 12 14, 23:00)
Būtų idomu sužinoti tęsinį kuo viskas baigėsi  smile.gif

Na va ir tesinys, po 2men biggrin.gif buvom pasimatyme, pagerem arbatos, pasisnekejom apie save, jis apie savo seima papasakojo smile.gif sake iki kito karto, bet tuo viskas ir baigesi. Matemes kelis kartus, elges draugiskai, bet tik tiek...
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2013 02 15, 22:35)
Na va ir tesinys, po 2men biggrin.gif buvom pasimatyme, pagerem arbatos, pasisnekejom apie save, jis apie savo seima papasakojo smile.gif sake iki kito karto, bet tuo viskas ir baigesi. Matemes kelis kartus, elges draugiskai, bet tik tiek...


Na ką padarysi, ne visada tie kurie mums patinka, taip pat žiūri ir į mumis.
dar sutiksi savo vienintelį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pauliusas @ 2013 02 18, 00:31)
Na ką padarysi, ne visada tie kurie mums patinka, taip pat žiūri ir į mumis.
dar sutiksi savo vienintelį  smile.gif

Zinoma, bent pabandziau. Na dziaugiuosi bent tuo, kad turiu nauja pazystama biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,as veziuke ir kiek kur ko esu skaicius,tikrai tiek daug didzioji dalis atitinka,uzstrigo kaip kazkas rase,kad jeigu mus atstumia mylimas zmogus,mes tampame nebegyvos,tikrai taip deja...esu be galo jautri,giliai imanti i sirdi,sunku taip gyventi,save guodziu tik tuo,kad kai ivyksta kazkas teigiamo,tai lygiai taip pat kaip ilgai negalim susigyventi su blogu periodu,lygiai taip pat isgyvenu ilgai tas emocijas,kai drauges pasako,kad taip senai tai buvo,o tu tuo dar tebegyveni ir skraidai kaip ant sparnu smile.gif esu iki kaulu smegenu romantike,atvira,nuosirdi,gerasirde,gailestinga,nuo ko pati nukenciu,labai norisi artimos panasios sielos zmogaus,bet neturiu tokios drauges ar draugo,aplinkiniai tokie pavirsutiniski,kas labai erzina...Dar pastebejau,kad jeigu kazkam atveri sirdi issipasakoji,tai nubraukia,kad per giliai mastau ir keicia tema,kas tiesiog uzmusa,galima ateity bendrauti,bet tokiem zmonem nebeatsiveriu,o tada jau uzdara,nesipasakoja ir t.t.,bet zmones nepriima kitokiu,jautresniu,lyg tai butu yda,mes ne pavirsutiniski kaip dauguma,mokam uzjausti,isijausti,padeti,isklausyti,patarti ir tai buna nuosirdziai...nemoku deveti kaukiu,jeigu man blogai,tai iskart matosi,labai retais atvejais dirbtinai sypsausi,nors sirdis kraujuoja ir mintys kazkur toli...apie kersta,nepasakyciau,kad esu kerstinga,bet visada save maciau kaip atleidziancia,padedancia neigiamas emocijas padeti i sali ir bendrauti kaip nuo nulio,bet kazkada taure persipildo,nes mes viska megejai kaupti viduje,o tuomet jau uraganai ir negali zmones patiketi ri dar isvadina akiplesom,kaip tokia rami butybe driso issisokti lotuliukas.gif ir galiu pasakyti,kai labai iskaudina,tikrai nebegaliu atleisti ir grauzia is vidaus,kad noriu bendrauti,bet prisiminimai uzmusa viska...veziukai vadinami namisedomis,as apie save galiu pasakyti,kad esu priverstina namiseda,anksciau buvo paprasciau,nuolat pilna pazistamu,keliones,veikla,visko daug,dabar issivazineje,seimas sukure ir t.t,o as ta nerami siela,kur negaliu nustygti,man taip norisi nuolat veiksmo,kad staugti galiu,kiek ir asaru del to islieta,taip,kad tikrai ne namiseda buciau vel su mielu noru smile.gif kas dar...del tvarkos,esu be galo doidele pedante,man kiekviena dulke bado akis,jei darau tvarka,tai visa diena iki menkiausios smulkmenos lotuliukas.gif dievinu laisve,nepriklausomybe,patinka pabuti vienai,kai ne per daug,noreciau tureti drauge veziuke,kuri butu labai panasi mastymu,supratinga,zodziu artima siela 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziuzikas24 @ 2013 03 19, 02:50)
noreciau tureti drauge veziuke,kuri butu labai panasi mastymu,supratinga,zodziu artima siela  4u.gif


O Tu draugo veziuko nenoretum tureti? biggrin.gif
Atsakyti