Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys

QUOTE(Pauliusas @ 2012 12 05, 00:18)
Na jei nesutiks bent žinosi kad tu jam netinki, o ne kankinsiesi visa gyvenimą o kas butų jei .....
Geriau pabandyti ir žinoti kad neišėjo, negu gailėtis visą gyvenimą kad nepabandei.

na šiaip vėžiai (bent aš) nelinkę pasinaudoti tokiomis "galimybėmis" jei moteris netraukia smile.gif

Dekui uz patarima, pabandziau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2012 12 10, 21:52)
Dekui uz patarima, pabandziau  thumbup.gif

Šaunuolė, sveikinimai clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Pauliusas @ 2012 12 11, 21:48)
Šaunuolė, sveikinimai  clap.gif

Ir kas svarbiausia, jis sutiko biggrin.gif Taigi manau, kad tikriausiai jis nedrasus arba pradzioj nesuprato ko as prie jo kabinejuos biggrin.gif
Atsakyti
as vezys ir man nuskilo laime susirasti antra puse irgi vezi thumbup.gif
galima teigti kad mes vienodi- kai jis pasakoja ka nors man taip ir norisi nutraukti ji ir pasakyti kad ir man tas pats, kai as pasakoju ka nors- jis isiterpia- "ir as taip manau" "ir man taip atrodo" "ir as ta norejau pasakyti". poziuriai, patirtis, nuomone, nuostatos, norai viskas labai labai panasu ir galiu pasakyti kad tai tobulas vyras ir busimasis vaiku tevas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2012 12 12, 11:27)
as vezys ir man nuskilo laime susirasti antra puse irgi vezi thumbup.gif
galima teigti kad mes vienodi- kai jis pasakoja ka nors man taip ir norisi nutraukti ji ir pasakyti kad ir man tas pats, kai as pasakoju ka nors- jis isiterpia- "ir as taip manau" "ir man taip atrodo" "ir as ta norejau pasakyti". poziuriai, patirtis, nuomone, nuostatos, norai viskas labai labai panasu ir galiu pasakyti kad tai tobulas vyras ir busimasis vaiku tevas smile.gif

Geri tie žmonės VĖŽIAI tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2012 12 11, 20:15)
Ir kas svarbiausia, jis sutiko biggrin.gif Taigi manau, kad tikriausiai jis nedrasus arba pradzioj nesuprato ko as prie jo kabinejuos  biggrin.gif

Būtų idomu sužinoti tęsinį kuo viskas baigėsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pauliusas @ 2012 12 14, 22:40)
Geri tie žmonės VĖŽIAI  tongue.gif

drinks_cheers.gif mano ex vėžiukas- tai palyginus su kitais šiltesnio geresnio mielesnio ir romantiškesnio žmogaus nesu iki šiol sutikusi, iki šiol bendraujam esam geriausi draugai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pauliusas @ 2012 12 14, 23:00)
Būtų idomu sužinoti tęsinį kuo viskas baigėsi  smile.gif

Tęsinys bus, bet kiek vėliau, nes jis turėjo išvykti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Sahrazad @ 2012 12 15, 14:25)
drinks_cheers.gif mano ex vėžiukas- tai palyginus su kitais šiltesnio geresnio mielesnio ir romantiškesnio žmogaus nesu iki šiol sutikusi, iki šiol bendraujam esam geriausi draugai thumbup.gif

O tai kas nutiko, kad toks geras žmogus - ex?
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2012 12 15, 15:16)
<...>

O tai kas nutiko, kad toks geras žmogus - ex?

Ilga istorija, šeštais metais prasidėjo "santykių krizė" ir aš supasavau. Na dar ir chemija dingo... unsure.gif dėl to nebesusiėjom, užtat apie vėžius vyrus esu labai geros nuomonės, nes kiek yra tekę susidurti, tai labai puikūs žmonės, ištikimi, rūpestingi, nesavanaudžiai, kantrūs ir šeimyniški labai. Mano geros draugės vyras vėžys, tai kad tai kiekvienai po tokį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sahrazad @ 2012 12 15, 15:43)
Ilga istorija, šeštais metais prasidėjo "santykių krizė" ir aš supasavau. Na dar ir chemija dingo... unsure.gif  dėl to nebesusiėjom, užtat apie vėžius vyrus esu labai geros nuomonės, nes kiek yra tekę susidurti, tai labai puikūs žmonės, ištikimi, rūpestingi, nesavanaudžiai, kantrūs ir šeimyniški labai. Mano geros draugės vyras vėžys, tai kad tai kiekvienai po tokį thumbup.gif

Vsio, aš kietas cool.gif aš VĖŽYS thumbup.gif

vadinasi širdelė paskauda kad "paskubėjai" ??
O pati kas ???
Atsakyti
QUOTE(Pauliusas @ 2012 12 16, 00:20)
Vsio, aš kietas  cool.gif aš VĖŽYS  thumbup.gif

vadinasi širdelė paskauda kad "paskubėjai" ??
O pati kas ???

nepaskauda, tiesą sakant tam brendau gal 2 metus, tai sprendimas tikrai skubotas nebuvo. Tiesiog per daug gerbiu tą žmogų, ir noriu kad jis būtų laimingas, surastų pagaliau žmogų, kuris jį mylėtų taip kaip jis yra to vertas. Aš pati esu žuvis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sahrazad @ 2012 12 16, 10:08)
nepaskauda, tiesą sakant tam brendau gal 2 metus, tai sprendimas tikrai skubotas nebuvo. Tiesiog per daug gerbiu tą žmogų, ir noriu kad jis būtų laimingas, surastų pagaliau žmogų, kuris jį mylėtų taip kaip jis yra to vertas. Aš pati esu žuvis 4u.gif

Gražios pasakos, kaip visada, o pati jį mylėti kaip jis to vertas žinoma nenorėjai blink.gif
Atsakyti