Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys

QUOTE(besišypsanti @ 2012 11 21, 21:04)
Aisku, na tai tikriausiai man nieko nesigaus. Nes as pati emiausi iniciatyvos susipazinti, kelis kartus pab schmoll.gif endravom, taip pat mano iniciatyva, ir tiek. Is jo puses jokiu pastangu. schmoll.gif

Nori vėžio nusipirk maximoje ar zoo parduotuvėje gyvą. Kodėl taip skeptiškai, gi nežinai kuo baigsis, tai gali įtakoti ankstesnių santykių patirtis, todėl jis kaip vėžys atsargiai tave vertina. Neskubėk ir pati pamatysi kaip ir kas.

QUOTE(Moxe @ 2012 11 28, 17:45)
Nemėgstu gaminti wink.gif Na, bet aš daug kuo "netipiškas" vėžys  cool.gif

Tipiškas vėžys, nuo mažens mėgstu gaminti, niekas nesiskundė, fantazijos gaminimui pilna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pauliusas @ 2012 11 28, 20:33)
Nori vėžio nusipirk maximoje ar zoo parduotuvėje gyvą. Kodėl taip skeptiškai, gi nežinai kuo baigsis, tai gali įtakoti ankstesnių santykių patirtis, todėl jis kaip vėžys atsargiai tave vertina. Neskubėk ir pati pamatysi kaip ir kas.


Tai jis irgi gyvas, tik zmogaus pavidale biggrin.gif Manai dar ne viskas prarasta? Skeptiskai, todel, kad manau, jeigu vaikinui patikciau, jis pats parodytu demesio, o ne tik lauktu. Na jis labai uzsiemes, bet ar nerastu laiko tiesiog parasyti sms? O gal tiesiog labai drovus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2012 11 29, 12:02)
Tai jis irgi gyvas, tik zmogaus pavidale  biggrin.gif Manai dar ne viskas prarasta? Skeptiskai, todel, kad manau, jeigu vaikinui patikciau, jis pats parodytu demesio, o ne tik lauktu. Na jis labai uzsiemes, bet ar nerastu laiko tiesiog parasyti sms? O gal tiesiog labai drovus?  4u.gif

Na man ir nebeliko ką ir berašyti, pati daug ką atsakei sau.
Gyvensi ne su zodiako ženklu, o su žmogumi.
Greičiausiai dar jauni labai esat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pauliusas @ 2012 12 01, 22:43)
Na man ir nebeliko ką ir berašyti, pati daug ką atsakei sau.
Gyvensi ne su zodiako ženklu, o su žmogumi.
Greičiausiai dar jauni labai esat smile.gif

Pauliusas, as tiesiog svarstau. Cia rasau, nes idomi nuomone, galvoju gauti patarimu, kaip bendrauti su sio zenklo atstovais. Zinoma kiekvienas zmogus individualus, taciau yra bendri bruozai to zenklo zmoniu.
Jauni, na bet nebe paaugliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2012 12 02, 14:09)
Pauliusas, as tiesiog svarstau. Cia rasau, nes idomi nuomone, galvoju gauti patarimu, kaip bendrauti su sio zenklo atstovais. Zinoma kiekvienas zmogus individualus, taciau yra bendri bruozai to zenklo zmoniu.
Jauni, na bet nebe paaugliai  smile.gif

Duosiu labai gerą patarimą:
1.Jis nepasikeis.
2. Jei galvoji kad gali pakeisti, ar tai vaikai pakeis, skaityk 1 punktą.

Klausimas kiek tas jūsų "bendravimas" pažengęs. Atsargumas gali būti tik turint neigiamą bendravimo patirtį arba pasitikėjimo trūkumas.
Atsakyti
QUOTE(Pauliusas @ 2012 12 02, 23:42)
Duosiu labai gerą patarimą:
1.Jis nepasikeis.
2. Jei galvoji kad gali pakeisti, ar tai vaikai pakeis, skaityk 1 punktą.

Klausimas kiek tas jūsų "bendravimas" pažengęs. Atsargumas gali būti tik turint neigiamą bendravimo patirtį arba pasitikėjimo trūkumas.

As tikrai nesiruosiu nieko keisti. Ir is vis nepazystu jo tiek, kad jau galvociau kazka keisti.
Vat butent man ir buvo idomu, kokie vyrai veziai uzmezgus santykius, drasus ar drovus ir pan. Nes kiek as pirma galiu rodyt iniciatyva, gal tiesiog jo nedominu...
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2012 12 03, 15:25)
As tikrai nesiruosiu nieko keisti. Ir is vis nepazystu jo tiek, kad jau galvociau kazka keisti.
Vat butent man ir buvo idomu, kokie vyrai veziai uzmezgus santykius, drasus ar drovus ir pan. Nes kiek as pirma galiu rodyt iniciatyva, gal tiesiog jo nedominu...

O kokią iniciatyvą rodai ??? Pirma patempei už plaukų ??? lotuliukas.gif
Šiaip vėžiai drovūs, bent santykių pradžioje. Na aš dar laaaaaaaaaabai nepatiklus
Atsakyti
QUOTE(Pauliusas @ 2012 12 03, 23:49)
O kokią iniciatyvą rodai ??? Pirma patempei už plaukų ???  lotuliukas.gif
Šiaip vėžiai drovūs, bent santykių pradžioje. Na aš dar laaaaaaaaaabai nepatiklus

Pirma patempiau uz plauku, paskui dar timptelejau, o jis pasiskunde mamai, tai as ir nebelendu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2012 12 03, 22:15)
Pirma patempiau uz plauku, paskui dar timptelejau, o jis pasiskunde mamai, tai as ir nebelendu  biggrin.gif

Na ką aš žinau, pakviesk jį kavos. Jei spirsis už tave sumokėti, nesiožiuok smile.gif Vadinasi kažkas yra :-D
Atsakyti
QUOTE(Pauliusas @ 2012 12 04, 23:06)
Na ką aš žinau, pakviesk jį kavos. Jei spirsis už tave sumokėti, nesiožiuok smile.gif Vadinasi kažkas yra :-D

Pajuokavau del plauku smile.gif. Manai verta kviesti? Tiesa sakant labiausiai bijau, kad gali nesutikti. Na pagalvosiu, ka daryti, jeigu is viso daryti.
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2012 12 04, 21:56)
Pajuokavau del plauku smile.gif. Manai verta kviesti? Tiesa sakant labiausiai bijau, kad gali nesutikti. Na pagalvosiu, ka daryti, jeigu is viso daryti.

Na jei nesutiks bent žinosi kad tu jam netinki, o ne kankinsiesi visa gyvenimą o kas butų jei .....
Geriau pabandyti ir žinoti kad neišėjo, negu gailėtis visą gyvenimą kad nepabandei.

na šiaip vėžiai (bent aš) nelinkę pasinaudoti tokiomis "galimybėmis" jei moteris netraukia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pauliusas: 04 gruodžio 2012 - 22:19
QUOTE(Pauliusas @ 2012 12 05, 00:18)
Na jei nesutiks bent žinosi kad tu jam netinki, o ne kankinsiesi visa gyvenimą o kas butų jei .....
Geriau pabandyti ir žinoti kad neišėjo, negu gailėtis visą gyvenimą kad nepabandei.

na šiaip vėžiai (bent aš) nelinkę pasinaudoti tokiomis "galimybėmis" jei moteris netraukia smile.gif

thumbup.gif
Atsakyti