Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys

Esu vėžys, man patinka paskaityti čia kitų žmonių pasisakymus apie vėžius, ir kaip žiūriu vėžiukų pagrindinę temą uždarė smile.gif taigi būtų labai malonu pratęsti diskusiją.

va čia internete skaitydamas apie horoskopus radau tikriausiai patį išsakiausiau vėžio ir kitų ženklų aprašymą : http://mizian.com.ne...diac/cancer.htm

man tai labai ten patiko, skaitai ir matai, kad ten labai viskas į mane panašu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arunelis: 31 gruodžio 2007 - 14:53
ir aš į vėžiukų kompaniją įsirašau biggrin.gif esu arklio metais gimęs vėžiukas biggrin.gif
Atsakyti
mano vyras vezys, pavydus nerealiai, niekam neleidzia prisiliest, net mamai su sese pavydi musu artimo bendravimo (jis man turi buti pasaulio centras) doh.gif labai netvarkingas, namai gali buti kaip kiaulide,o jam tai netrugdo, nors jei jau priverciu susitvarkyti tai tvarko viska is pagrindu lotuliukas.gif visada turi buti teisus, sunkiai pripazysta suklydes. Beprotiskai meilus ir meile demonstruoja atvirai. Nors myli ir mane, ir sunu draugai vis dar labai svarbus doh.gif lepina demesiu. taciau uzdaras kai reikia issipasakoti, jei istinka kokia beda ar del kazko isizeidzia tenka ilgai pavargti kol ka ispesi, kartais taip ir nepavyksta. Labai jautrus pastabom apie isvaizda, turi gera skoni rubam. Didziausias minusas, kad nerealus tinginys,o pliusas - beprotiskai aistingas, kas man kaip svarstykliu moteriai labai svarbu blush2.gif
Atsakyti
Skaičiau skaičiau aną temą ir pastebėjau, kad vėžiai iš tikrųjų turi labai daug panašumų (nors šiaip jau jokiais horoskopais netikiu) 4u.gif Kažkuriam aprašyme buvau save suradus - kiekvienas sakinys kaip apie mane.
Esu tyli, rami, namisėda, turiu gerą humoro jausmą, romantikė iki kaulų smegenų, per pilnatį apskritai emocijos liejasi per kraštus, mėgstu vienatvę, iš dalies esu iš tų "kaupikų", kurie viską renka, saugo ir pan., bet kai jau nėra vietos arba apsigalvoju, galiu be jokio gailesčio viską ištrenkti lauk, nuotaikos keičiasi penkiskart per dieną...
Aplinkiniams dažnai kliūva mano uždarumas, tylumas. Jiems atrodo, kad jeigu žmogus tyli - vadinasi, jis įsižeidė, supyko, jam lūdna; nors dažnai būna priešingai. Labai nervina 2 klausimai: "Kodėl tu šiandien tokia tyli?" (nors aš tokia visą sąmoningą gyvenimą) ir "Ką čia rašai/skaitai/darai?"
Atsakyti
Pirmosios temos neskaitinėjau, bet iš čia esančių kelių pranešimų tikrai atpažįstu save smile.gif
Atsakyti
mano vyras irgi vėžys. viskas atitinka, ką kitos rašo.
dar ypatingai šeimos žmogus ir namisėda wub.gif
Atsakyti
as esu tipine veziuke ax.gif daug skaiciau apie vezio zenklo zmones ir nebuvo taip kad man neatitiktu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(davusi viltį @ 2008 01 02, 16:48)
kiekvienas sakinys kaip apie mane.
Esu tyli, rami, namisėda...

Tikra teisybė drinks_cheers.gif ir apie mane biggrin.gif 4u.gif
Junkitės prie vėžiukų Bendraminčiuose mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
čia dar truputį informacijos apie vėžiukus ir kitus zodiako ženklų atstovus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo davusi viltį: 01 vasario 2008 - 18:17
As tai ne is Veziuku kompanijos, bet labai panorejau apie juos parasyti. Savo pazistamu Veziu tarpe turiu toki pastebejima, kad jie visiskai nezino, ka reikia daryti su pinigais. Jei turtingas siandien, tai gali siandien leisti sau viska. Jie gerasirdziai, myli vaikus, bet po gyvenima blaskosi, kaip lapai vejyje. Jie protingi kalbeti, bet elgesiu parodo visai ka kita, net nama gali iskeisti i buta, buta - i masina, o patys iseiti gyventi i nuomojama kambari... Tai yra pagrindiniai mano pastebeti bruozai, o apie pavyda negaliu pasakyti nieko..., bet, kad seimos zmogus, tai manau - tik mintyse, nes realybeje jiems gaunasi kitaip... Jie yra nepaprastai draugiski, paslaugus ir pastoviai kuria neigyvendinamus planus.
Nenorejau nieko izeisti, tiesiog pazistu keleta Veziu... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mind: 02 vasario 2008 - 13:14
QUOTE(davusi viltį @ 2008 01 02, 16:48)
Aplinkiniams dažnai kliūva mano uždarumas, tylumas. Jiems atrodo, kad jeigu žmogus tyli - vadinasi, jis įsižeidė, supyko, jam lūdna; nors dažnai būna priešingai. Labai nervina klausimai: "Kodėl tu šiandien tokia tyli?" (nors aš tokia visą sąmoningą gyvenimą)

drinks_cheers.gif grynu gryniausia teisybe doh.gif
Atsakyti
Sveiki! As esu veziuke. Tai super zenklas, labai laiminga esu, kad po tokiu zenklu gimiau ir noriu, kad mano vaikutis butu irgi. Turiu daug draugiu veziuku, todel si zenkla esu perpratus. ax.gif

Papasakosiu apie moteris. Tai zmones, kurie visad pades, supras ir palaikys. Sunkiomis akimirkomis visad palaikys, stengsis prajuokinti. Draugiskos, niekada niekam nesakys ne, nors tai nera geras dalykas. Labai esam isdidzios. Niekada pirmo neuzkalbins, nepamirkses, todel vyrukams teneka pakovoti. Nors veziuke isimylejus iki ausu, ji to neparodys, o jei isdris, tai labai kukliai ir vos pastebimai. Dauguma galvoja, kad veziukes nedrasios, taip nera. Musu isdidumas kisa mums koja. Norim, bet kaip as taip nusizeminsiu, ka pagalvos. tongue.gif Super drauges, jei Tau pavyko patekti i "savu" sarasa, tai esi labai laimingas zmogus ir salia turi zmogu, kuris del taves padarys viska ir visada. Veziai turi savybe zmones skirstyti i savus ir svetimus. Dauguma mus supanciu buna svetimi, nors bendravimas buna pakankamai siltas. Reikia laiko praslysti pro ta stora kiauta. Bet laikui begant viskas imanoma. Tada prasisklaidzia ziedai, nes is pirmo ispudzio veziukes atrodo nuobodzios, tylios, liudnos, bet kai su zmogumi pabuni dazniau ir daugiau pabendrauji, tada pamatai kita zmogu - linksma, judru, aktyvu, silta, idomu... Mums reikia laiko, todel, gerbiami vyrukai, neskubekit nusivilti ar pabegti, reikia laiko atverti sarvams. O uz sarvu slepiasi karsta, jausminga, jautri ir gera sirdis. Veziuke garantuoju pacios geriausios zmonos-drauges. Del mylimo gali padaryti bet ka. Tai nuolat girianti, lepinanti, mylinti, svelni, aistringa moteris. Labai pasiseks vyrui, kuris pasirys pamatyti, koks grozis slepias po salta, abejinga kauke. Taip mes saugomes nuo skausmo, kuri gali sukelti atstumimas, nes atstumtos mes tampame nebegyvos. Nors veziai jautrus, bet gajus, po nesekmiu greit atsikeliame ir statome nauja ateiti su dviguba energija. Tai stiprus zmones. Tiek moterys, tiek vyrai. Tik turime silpnybe - nuolatinis troskimas pasigrauzti. As save uzgrauziu negyvai, kai ka nors ne taip pasakau, padarau. O kai nueini i pasimatyma ir kaip nors ne taip, kaip planavai, pasielgi, tai zudau is vidaus save. Ir mums reikia meiles. Taip norisi, kad mylimasis nuolat kartotu kaip myli, kokia grazi, bet svarbus ne kiek zodziai, kiek siltas zvilgsnis, stiprus ir netiketas apkabinimas, aistringas bucinys, nors viena rozyte rasta darbe ant stalo. Vertinam demesi, nors minimalu. Megstam sauguma ir per gyvenima ieskome zmogaus su kuriuo jaustumes saugios ir mylimos. Mums reikia tvirto, stipraus (charakterio), patikimo ir vyrisko vyro. Vyro, kuris mums garantuotu tvirta ir paremta giliais jausmais ateiti, veziukes tikrai nepaleis. Tiek draugams, tiek vyrams laukia idomus ir pilnas harmonijos gyvenimas su veziukemis, tik reikia islaukti tos akimirkos, kai mes atsiskleisim. Oh, kiek prirasiau biggrin.gif Gal visa tai subjektyvu, bet man atitinka.

O vyrai veziai, tai man nelabai. Faini zmones, bet kazko juose truksta. Kiek teko bendrauti, tai nelimpam. Kaip draugai super, bet juose truksta to kazko, kas patrauktu moteri. Nes man, asmeniskai, reikia nuotykiu, aistros, zaidimo, itampos, o vyras-vezys to negali pasiulyti. Tai seimos zmogus, pastovus, mielas, jautrus, rupestingas, letas, siltas, stipriai mylintis ir pasiaukojantis. Tai gal traukia kitu zenklu atstoves, bet ne mane smile.gif (asmeniska)

Ir kas bebutu, vyras ar moteris, veziam labai labai labai svarbu kitu zmoniu nuomone, poziuris, mintys apie juos. Tik nujaute kazkokia antipatija (pagrista ar nepagrista) veziai labai susisieloja, masto, kas juose ne taip, bando pakeisti save, grauzia is vidaus. Tik kazka pasakyk - malonaus ar ne - bet tai taip paims i sirdi, kad nepamirs ilgai. Komplimentus irgi super lotuliukas.gif Dievinu, taip ir uzkimbu greiciausiai, nors ir nujauciu, kad kartais jie nenuosirdus biggrin.gif

Ar kas nors budinga ir Jums ar ne? 4u.gif
Atsakyti