Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukė ir pelėsiniai gaminiai

Blyn, kaip užsimaniau sūrio "Džiugas" Šito galima, ane? blink.gif
Atsakyti
man žinomas profesorius ginekologas uždraudė griežtai valgyt pelėsines dešras ir sūrius blink.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zefira @ 2009 05 11, 16:52)
man žinomas profesorius ginekologas uždraudė griežtai valgyt pelėsines dešras ir sūrius  blink.gif  unsure.gif

tai ir teisingai padarė. biggrin.gif
Atsakyti
pelėsinius sūrius ir dešras valgyti griežtai draudžiama 4u.gif
Atsakyti
Siaubas.. verysad.gif
Baisu man daros .Vieni viena sako ,kiti kita.. o va supermamos ginekologe stai ka sako :

http://www.supermama...showtopic=88545

Tai,apsigiminu lygtais but negali ,tik alergine reakcija..

bet vistiek neramu g.gif
Atsakyti

user posted image


vaje, kaip jums dar norisi tokiu slykstyniu???? net paziuret negaleciau i tokius surius.
Atsakyti
nesuprantu kaip jus gydytojai gasdina. Man pasakė, kad galuima visko su saiku (net ir jūsų taip bujomų pelėsinių produktų). Nevalgau aš jų kasdien, bet jei jau kelis kartus po gabaliuką pasivaišinau, tai nesu nusiteikus paimdyti kokį nesveiką vaikutį... Viskasm yra saikas ir normos.
Atsakyti
o man is kart pasake kad nevalgyciau jokiu pelesiniu produktu ir pastetu. o kepeneles ir ju produktus as visada megau verysad.gif
Atsakyti
Tik is cia suzinojau, kad pelesiniu gaminiu negalima. O as kai laukiausi pirma kart tai pelesinio surio valgiau tikrai daug ir visokiu rusiu pirkdavau, nes ziauria norejau. Nu mergaitei jau greitai 2 metukai, nei ji alegiska kam nors, na ir sveika atrodo iki siol beveik nesirgo. Gal man tiesiog pasiseke...
Atsakyti
Man net nekilo klausimas kad negalima blink.gif siaip as ju ir nevalgau, nebent labai retai, neseniai suvalgiau keleta gabaliuku pelesinio surio su riesutais ir nemanau kad kazkas atsitiko, reikia tik saika tureti g.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 05 11, 16:39-->
QUOTE(Snieguole smile.gif @ 2009 05 11, 16:39)
Blyn, kaip užsimaniau sūrio "Džiugas" Šito galima, ane? blink.gif

tikrai taip, skanaus - "dziugas" be pelesio, is pasterizuoto pieno ir visi kiti saugus kriterijai jame garantuoti smile.gif
Atsakyti
Kokios cia nesamones rasomos smile.gif))) Prancizijoje zmones kiekviena diena pelesinius produktus valgo, tuo tarpu ir nescios. Nuo tokiu dalyku apsigimimu negali buti. Apsigimimai dazniausiai buna genetiskai uzprogramuoti ir paveldimi is tevu. Taip pat vaikui gali pakenkti gimdymo metu (gimdymo traumos).
Aisku reikia saika tureti ir stengtis maitintis sveikai ir subalansuotai smile.gif
P.S. Pelesiu musu gyvenime yra labai daug. Bijoti reiketu nuodingu pelesiu. Tikrai negalima ne tik nescioms, bet ir visiems zmoniems valgyti produktu ant kuriu atsirado pelesiu. Kai kurios pvz. pelesius ant uogenes nuima ir valgo ta uogene, arba ismeta supelijusi duonos gabaliuka is pakuotes, o kitus "nepazeistus" valgo. Stai to daryti negalima, o pelesinius surius, jeigu norisi, tikrai galima. Nemanau, kad kazkas juos kiekviena diena valgo smile.gif
Atsakyti