Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukė ir pelėsiniai gaminiai

[quote=Furya,2008 12 05, 16:50]
Paskaičius, daugumos merginų pasidaro nuoširdžiai gaila. Įbaugintos, nesugebančios a
O realiai, ar žinote nors vieną vienintelį atvejį, kuomet moteriai saikingai paragavus sūrio ar vytintos mėsytės, jos vaikas gimtų apsigimęs??

Pritariu, 4u.gif manau, kad viskam turėtų būti pusiausvyra.
Nes tada ne tik pvz kiaušiniai bet ir nemažai saldumynu negalima i burna ... Kiek zinau kad ir ginekologes i tai ziūri tikrai negriežtai.
Atsakyti
Pelėsinių ir kitokių įmantrių rūšių sūrių negalima dėl to, kad jie gaminami iš nepasterizuoto pieno, kuriame gali likti negerosios bakterijos-ligų sekelėjos, pvz., galima susirgti toksoplazmoze. Bet tai yra tik tikimybė mirksiukas.gif
Aš irgi laikausi tos nuomonės, kad visko galima ir ragauti, ir skanauti, tik su saiku, kad netaptų tie galimai pavojingi produktai (nes jų iš tikrųjų yra labai daug)- pagrindiniu nestuke.gif racionu.
Atsakyti
Mielosios 4u.gif

Noriu jusu paprasyti pabalsuoti uz mano katineli, kuris dalyvauja Kalediniame foto konkurse!

Labai aciu uz palaikyma!!!

Balsuoti galite cia:

http://www.supermama...p...&phid=15911

thumbup.gif
Atsakyti
Valgiau visa nestuma, aisku ne kilogramais, bet kai labai prispausdavo tai pasidarydavau suriu rinkinuka, alyvuogiu, desru pelesiniu ir kirsdavau.. ir viskas ok vaikeliui smile.gif
Atsakyti
Laba vakara,

Nu kadangi mano vyras prancuzas, tai mus pelesiniu gaminiu saldytuve niekad netruksta biggrin.gif Ir as juos netgi labai megau, iki nestumo blush2.gif O dabar vien i gorgonzola paziurejus bloga darosi blink.gif Bet gal praeis, ir tikrai ragausiu. Manau jei su saiku, niekas nekenkia 4u.gif
Atsakyti
Kadangi vyno tikrai nebegersiu, tai ir pelėsinius sūrius pamiršiu be vargo ax.gif o rūkytą dešrą mėgstu rolleyes.gif rolleyes.gif tiek, kad planuoju šį nėštumą rimčiau savo svorį prižiūrėti, tai vengsiu ir dešrų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Panamira: 27 gruodžio 2008 - 10:02
Va va, sakau, kad kazkur skaiciau kad pelesiniu negalima. Tai gerai, kad kol kas neatvaziuoja draugai is Paryziaus - nes tooooooooookiuuuuuuuu suriu atveza. Turbut neatsilaikyciau...
Atsakyti
manes netrauke toks maistas, todel ir nevalgiau ax.gif bet manau saikingai valgant, tikrai nieko nenutiks ax.gif
Atsakyti
Pirma karta girdziu, kad negalima pelesiniu gaminiu blink.gif Pati, kiek prisimenu, suriu lygtais nevalgiau, bet mesyciu tai ragavau ax.gif
Atsakyti
Gal kartais ir daugiau panelių, moterų turi knygą "Nėštumo biblija" ten parašyta nerekomenduojami maisto produktai ir ten paminėtas pelėsinis sūris.
Atsakyti
QUOTE(*Aila* @ 2007 12 26, 00:22)
Dabar planuoju nestuma, bet esu jau po dvieju nesivystanciu nestumu unsure.gif Siaubingai megstu pelesinius surius ir desras doh.gif O aspirinas ar tik ne is pelesio gaminamas??? g.gif  Kaip jums buvo? Gal kas esat susidure su ta beda ne beda, vieni gydytojai nieko nesako, kiti pataria atsisakyt tokiu gaminiu.
Gal kas zinot ka nors daugiau apie tai?  ax.gif

Vaisingumo klinikoje duoda net tokią atmintinę, kur parašyta, kad negalima pelėsinio sūrio. schmoll.gif
Atsakyti
Man gydytoja davė knygelę, kurioje surašyti neleistini produktai. Visgi, vien dėl savo ramybės nerizikuosiu ir apsieisiu tuos mėnesius be pelėsinio sūrio, kad ir kaip jį dievinu. Kitų ten pažymėtų produktų, tam tikrų žuvies rūšių, nepasterizuoto pieno produktų ir t.t. irgi atsisakiau labai ramiai... vietoj jų lieka begalė kitų skanių dalykų. Perspėjimai ne šiaip sau sugalvoti visgi 4u.gif
Atsakyti