Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukė ir pelėsiniai gaminiai

QUOTE(j.svajone @ 2008 04 18, 14:13)
Nezinau kokioje tu salyje,bet yra dar tokia viena keista salis,kur draugei sake visai nebaisu cigaretes ir po taure vyno kasdien mirksiukas.gif ,tad pasirodo kieksaliu tiek nuomoniu,nes pas mus pastaruju dalyku irgi kazkaip nepalaimina.
Zalioje mesoje ir zuvyje gali buti bakteriju,o pelesyje ju tikrai yra.Dar galbut i kaikuriuos produktus organizmas reaguoja kitaip,jei juos valge mama,senele ir t.t.,tiesiog GAL organizmas adaptuojasi,bet abejoju ar tavo mama ir senele valge suri su pelesiu mirksiukas.gif



ash esu normalioje shalyje, kur beje taure vyno per diena irgi yra nieko blogo:))) arba mazhas bokaliukas alaus. o va cigaretes tai jau tikrai neanea.

bakteriju yra visur, jei suzinotum kiek ir kokiu nevalgytum nieko:))) pelesinio surio bakterijos, kurios sukelia pelesi, nera pavojingos, kaip ir bakterijos, kurios sukelia pieno rugima ir paverchia ji rugpieniu:)))

o zhalioje mesoje ir zhuvyje gali buti tam tikros rushies bakteriju, kurios gali pakenkti ir kuriu nera suryje ar varshkeje. tai toks tat skirtumas, bet chia kiekvienos reikalas, ka valgyto, o ko ne. ash ish saves stiklo karalienes nedarau.
Atsakyti
Sveikos.
Radau as vienoj knygoj, kad ir ozkos suris nera gerai, pvz, feta. Gal ka zinot? Nes as labai noriu graikisku salotu vis su feta... blush2.gif
Atsakyti
as gyvenu airij0je - man0 gine sake kad man negalima minkstuju suriu t0kiu kaip brie,su melsvaisiais pelesiais m0zzarela,0 apie feta net nepagalv0jau-velnias zin0... g.gif g.gif g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rutule @ 2008 05 19, 08:30)
Sveikos.
Radau as vienoj knygoj, kad ir ozkos suris nera gerai, pvz, feta. Gal ka zinot? Nes as labai noriu graikisku salotu vis su feta...  blush2.gif



QUOTE(andzelikab @ 2008 05 19, 12:55)
as gyvenu airij0je - man0 gine sake kad man negalima minkstuju suriu t0kiu kaip brie,su melsvaisiais pelesiais m0zzarela,0 apie feta net nepagalv0jau-velnias zin0... g.gif  g.gif  g.gif


Kai kur skaičiau, kad negalima fetos, nes gaminama iš nepasterizuoto pieno, bet kitur rašo, kad galima.
O mozzarella gaminama iš pasterizuoto, valgyt galima smile.gif
Visi pelėsiniai sūriai neleidžiami dėl to, kad yra trumpai brandinti ir ten palanki terpė veistis bakterijoms (listerijai)
Atsakyti
kaip aš noriu šitų gaminių... doh.gif
ale laikausi iš paskutiniųjų... mirksiukas.gif
Atsakyti
Visa sita teko isbraukt is savo raciono doh.gif sad.gif , ispradziu buvo sunku, bet po truputi apsipratau, dabar laukiu nesulaukiu, kada vel galesiu nemniot yess.gif ok.gif
Atsakyti
QUOTE(rutule @ 2008 05 19, 09:30)
Sveikos.
Radau as vienoj knygoj, kad ir ozkos suris nera gerai, pvz, feta. Gal ka zinot? Nes as labai noriu graikisku salotu vis su feta...  blush2.gif

fetos negalima, nes suris nepasterizuotas... schmoll.gif
nestuke.gif perkant pieno produktus reikia ziureti, kad butu pasterizuoti... 4u.gif
Atsakyti
pas mane nesciosios knyguteje parasyta, kad pelesiniu negalima taip pat ir kad suris turi buti pasterizuotas ir brandintas
Atsakyti
As irgi visko prisiskaiciusi, ko galima ir ko negalima su gine (kuri beje irgi laukiasi) ta tema diskutavau. Grieztai nepatartina valgyti zalios mesos, nes ji gresia toksoplozmoze, kuri vaikelio gyvybei gresme kelia. Bet tai tik zalia mesa, o ne zuvis. Sushi galima valgyti proto ribose. Zinoma, ne is kokio nors kiosko, bet padorioje vietoje.

O del suriu - gabalelis kitas nekenkia, bet viskam turi buti saikas. O ir raudono vyno 100g laikas nuo laiko po pirmojo trimestro nieko blogo.

Tai as tokios politikos ir laikausi - stengiuosi valgyti ivairiai ir jeigu ko nors noriu, tai ir suvalgau. Bet kaip tycia labiausiai pradejau noreti medium steako ax.gif biggrin.gif

Lengvo visoms nestumo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maumyte @ 2008 06 17, 20:31)
As irgi visko prisiskaiciusi, ko galima ir ko negalima su gine (kuri beje irgi laukiasi) ta tema diskutavau. Grieztai nepatartina valgyti zalios mesos, nes ji gresia toksoplozmoze, kuri vaikelio gyvybei gresme kelia. Bet tai tik zalia mesa, o ne zuvis. Sushi galima valgyti proto ribose. Zinoma, ne is kokio nors kiosko, bet padorioje vietoje.

O del suriu - gabalelis kitas nekenkia, bet viskam turi buti saikas. O ir raudono vyno 100g laikas nuo laiko po pirmojo trimestro nieko blogo.

Tai as tokios politikos ir laikausi - stengiuosi valgyti ivairiai ir jeigu ko nors noriu, tai ir suvalgau. Bet kaip tycia labiausiai pradejau noreti medium steako ax.gif  biggrin.gif

Lengvo visoms nestumo 4u.gif



mmmmmmmmm..... nu pradziuginai mane labai labai Maumyte, nes sushi yra mano megstamiausias maistas bigsmile.gif siaip sakoma pas mus, kad negalima, bet gal tada kartais kaip nors........ nu labai jau seile net dabar nutyso kaip pagalvoju doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliuliukas @ 2008 06 19, 01:40)
mmmmmmmmm..... nu pradziuginai mane labai labai Maumyte, nes sushi yra mano megstamiausias maistas  bigsmile.gif siaip sakoma pas mus, kad negalima, bet gal tada kartais kaip nors........ nu labai jau seile net dabar nutyso kaip pagalvoju  doh.gif  lotuliukas.gif


šiaip nepatartina ir ne dėl toksoplozmozės, o dėl listerijos (jei sushi su žalia žuvimi). Pasiskaityk internete, apsispresi pati, ar valgyti, ar ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Urrte @ 2008 06 19, 12:52)
šiaip nepatartina ir ne dėl toksoplozmozės, o dėl listerijos (jei sushi su žalia žuvimi). Pasiskaityk internete, apsispresi pati, ar valgyti, ar ne  4u.gif



nu labai sashimi megstu, bet susilaikau, o namuose gaminam sushi tai su truputi sudyta zuvim, tai galvoju gal ir nieko tokio, zalios tai tikrai nevalgau schmoll.gif
Atsakyti