Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukė ir pelėsiniai gaminiai

QUOTE(Aila29 @ 2007 12 30, 19:35)
bet juk tai nera pirmo butinumo maistas, be kurio nebutu galima isgyvent mirksiukas.gif



va, pati tai pasakei smile.gif nė vienas gydytojas nerekomenduos nei pelėsinių, nei visokių dalykų valgyti. na, nebent po mažuliuką gabaliuką, jei labai labai norisi smile.gif
Atsakyti
Na man labai patinka pelesiniai suriai,bet kai tik suzinojau jog laukiuosi tai ir atsisakiau,juk galima gyventi ir be to surio,jau nerekomenduojama tai ir nereikia,mmmm kaip noreciau dabar surio su alyvuogem ir dar jai raudono vyno taure mmmmm skanumelis,bet negalima,kai pagimdysim tai ir galesim valgyti iki soties bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuzele @ 2008 01 06, 20:25)
Na man labai patinka pelesiniai suriai,bet kai tik suzinojau jog laukiuosi tai ir atsisakiau,juk galima gyventi ir be to surio,jau nerekomenduojama tai ir nereikia,mmmm kaip noreciau dabar surio su alyvuogem ir dar jai raudono vyno taure mmmmm skanumelis,bet negalima,kai pagimdysim tai ir galesim valgyti iki soties bigsmile.gif

biggrin.gif Kai pagimdysim, tai dar labiau teks apriboti savo dietą! mirksiukas.gif Nes jei maitinsi vaikelį pati, tai reikės derintis prie to, ką galima valgyti maitinančiai mamai, kitaip vaikeliui pilvuką gali pūsti... Kankinsis mažiukas. verysad.gif

Aš po antro vaikelio gimimo gyva vien vandeniu ir džiūvėsėliais buvau, nes lėliuko pilvukas buvo labai jautrus! Paskui susinormalizavo.
Aišku, kaip kam būna, kitos valgo ką nori - o viskas OK būna.
Atsakyti

Jei viena gabaleli suvalgysi pelesinio surio, nemanau, kad kas blogo atsitiks... Tik nereikia piknaudziauti! ax.gif
Vienu organizmas vienaip reaguoja, kitu- kitaip... Kaip ir bet ka kita valgant reikia stebeti, kaip jautiesi. smile.gif Ir pagal tai spresti ka geriau vartoti, o ko atsisakyti.
Atsakyti
Aš irgi maniau, kad nieko tokio suvalgyti ir pelėsinio sūrio gabalėlį.
Bet dabar abejoju, ar taip jau viską ir galima valgyti nestuke.gif T.y. bet ką. g.gif Mano antras lelius šiuo metu toks alergiškas, o kiek skaičiau, alergiškas gali būti vaikutis ne tik dėl to, ką valgo dabar, bet ir dėl to, ką mama valgė tada, kai jo laukėsi... g.gif Daugiau, aišku, svarbu alergizuojantys produktai ir visokie konservantai, dažikliai ir pan. .....
Atsakyti
Na, as jo niekad dideliais kiekiais nevalgiau. Ir dabar, kai vyras nusiperka prie alaus President su baltuoju pelesiu, tai ir as suvalgau keleta gabaleliu ax.gif
Atsakyti
Man gine sake, kad negalima tik surio su melynuoju pelesiu, o su baltuoju galima. Taip kad visokius President valgau kai uzsinoriu. Bet siaipo esu megeja su melynu pelesiu, bet ka padarysi, pakentesiu...
Atsakyti
QUOTE(eglytelyte @ 2008 02 07, 22:41)
Man gine sake, kad negalima tik surio su melynuoju pelesiu, o su baltuoju galima. Taip kad visokius President valgau kai uzsinoriu. Bet siaipo esu megeja su melynu pelesiu, bet ka padarysi, pakentesiu...

O as tu, melynuju, nlb megstu, tai man ner bedos tongue.gif Salotose jie man nieko, bet taip vieni neipatingai skanus schmoll.gif O tie Presidentai, niam niam skanus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Niki* @ 2008 01 17, 00:20)
biggrin.gif Kai pagimdysim, tai dar labiau teks apriboti savo dietą!  mirksiukas.gif Nes jei maitinsi vaikelį pati, tai reikės derintis prie to, ką galima valgyti maitinančiai mamai, kitaip vaikeliui pilvuką gali pūsti... Kankinsis mažiukas.  verysad.gif

Aš po antro vaikelio gimimo gyva vien vandeniu ir džiūvėsėliais buvau, nes lėliuko pilvukas buvo labai jautrus! Paskui susinormalizavo.
Aišku, kaip kam būna, kitos valgo ką nori - o viskas OK būna.


butent!

galvojau, kad pagimdysiu, tai duosiu per maista uz visus menesius, o gaunasi taip, kad dar grieztesne dieta doh.gif
nesitikejau..

laukiu kada nustosiu maitinti rolleyes.gif
Atsakyti
Cia UK ant visu pelesiniu suriu pakeliu (tuo paciu ir Brie) uzrasyta kad nestukems nerekomenduojama.
Atsakyti
Dabar jau neatsimenu kokioje knygoje apie nestuma (lygtai Nesciosios moters vadovas) skaiciau, kad suriu su pelesiais nestukei valgyti negalima. As irgi juos labai megstu, bet per nestuma atsilaikiau, zindydama irgi nevalgau, nors nezinau, ar zindancioms galima biggrin.gif
Atsakyti
Nu nezinau, kas yra blogiau - ar kankintis ir galvoti vien tik apie suri (cia jeigu jo taip jau labai norisi, kad net kentet neina mirksiukas.gif ) ar visgi nusiraminimui paimti ir suvalgyti mazyti mazyti gabaliuka... Juk kartais tiek tereikia - mazo trupinelio, kad noras nurimtu ax.gif Juk nestumo metu, ypac nuo 12-os sav., vaikeli nuo kenksmingu medziagu saugo placenta, svarbu aisku kilogramais neryti nerekomenduojamu dalyku doh.gif O vienas mazas gabalelis nemanau, kad pakenks blush2.gif
Atsakyti