Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukė ir pelėsiniai gaminiai

Dabar planuoju nestuma, bet esu jau po dvieju nesivystanciu nestumu unsure.gif Siaubingai megstu pelesinius surius ir desras doh.gif O aspirinas ar tik ne is pelesio gaminamas??? g.gif Kaip jums buvo? Gal kas esat susidure su ta beda ne beda, vieni gydytojai nieko nesako, kiti pataria atsisakyt tokiu gaminiu.
Gal kas zinot ka nors daugiau apie tai? ax.gif
Atsakyti
kazkur viena ausim teko girdeti, kad tie pelesiniai gaminiai nera gerai. Bet asmeniskai as, kai uzsinoriu, paskanauju pelesinio surio, juk tai vyksta ne kasdien, todel tikrai valgau drasiai smile.gif
Atsakyti
Vat as ir bijau labai, nes viena gydytoja pasake, kad aspirinas butent gaminamas is pelesiu g.gif Tai reiks sumazint arba aplamai apribot ju valgyma, nors man taip patinka blush2.gif Bet kai ieskau bedu kodel taip nesiseka su nestuke.gif tai dabar viska bandau galvoje perkratyt doh.gif
Atsakyti
Na, jei aspirinas gaminamas is pelesio, jis kazkaip yra apdorojamas, perdirbamas...
O vat tikra pelesini suri, sudyta zuvi, susi man gyd. grieztai izdraude valgyti g.gif
Atsakyti
Pažįstu vieną merginą, kuri nėštumo metu sėkmingai pėlėsinį sūrį kas rytą pusryčiams kirto ir viskas jai buvo gerai. Na bet čia jau negali žinot.. g.gif Oi, man su šituo reikalu buvo ragas biggrin.gif Žinojau, kad negalima, bet ką ten hormonams paaiškinsi, galima ar negalima doh.gif Pelėsiniai dešrytės ir sūriukai iki šiol mano mėgstamiausi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 27 gruodžio 2007 - 01:15
Zodziu, kiek zmoniu, tiek nuomoniu siuo atveju doh.gif Jei nestumas sklandus ir nera jokios rizikos grupes, gal jie ir nekenkia, o jei kas ne taip, turbut vertetu atsisakyt kazko panasaus i pelesinius skanumynus ax.gif
Atsakyti
Na, as kiek skaiciau knygose nestukems, tai negalima tokiu dalyku, ir visko, kas neapdorota, nevirta. Na, bet nuo pacios nestukes galbut irgi priklauso, as viena karta paragavau susi, bet siaip stengiuos vengti to, kas draudziama, nes juk nezinai, kas gali nutikti... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Tolsta laivas @ 2007 12 26, 19:38)
Na, jei aspirinas gaminamas is pelesio, jis  kazkaip yra apdorojamas, perdirbamas...
O vat tikra pelesini suri, sudyta zuvi, susi man gyd. grieztai izdraude valgyti  g.gif

aspirinas nestukem nerekomenduojamas.... g.gif tai galbut del tos priezasties, kaip ir pelesiniai suriai? Logiskai mastant, jei aspirinas gaminamas is pelesio, tai jis turi buti minimaliai apdirbtas, kad tie pelesiai atliktu savo darba, kitu atveju jis turetu buti gaminamas is ko nors kito...
Na, cia mano tokia nuomone, nesu as eksperte... rolleyes.gif
Atsakyti
Is pelesio daro ne aspirina, o penicilina, tai yra antibiotikas, ir anksciau valge gryna pelesi, tai reiskia kad veikia ir grynas. Nors dabar paprastas penicilinas beveik neveikia, manau geriau nevalgyti bet kokiu atveju.
Nors pati truputeli valgiau, labai jau norejau... blush2.gif
Atsakyti
galiu tave nuramint-valgyk ir nieko nebijok smile.gif ,pati as per pirmaji nestuma buvau pasinesusi ant pelesinio gorgonzolos surio-pats skaniausias patiekalas man buvo makaronai su lydita gorgonzola thumbup.gif .valgydavau daznai-ir nieko man nenutiko tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dana27 @ 2007 12 29, 20:24)
galiu tave nuramint-valgyk ir nieko nebijok smile.gif ,pati as per pirmaji nestuma buvau pasinesusi ant pelesinio gorgonzolos surio-pats skaniausias patiekalas man buvo makaronai su lydita gorgonzola thumbup.gif .valgydavau daznai-ir nieko man nenutiko tongue.gif


oho kaip tu drasiai su tokiais patarimais doh.gif na jei vienai is simto, kas nors nutinka, o tu pakliuvai i tas 99, kurioms nieko nebuvo, tai argi duotum ranka nukirst ir sakytum temos autorei, kad ji TIKRAI i ta 1 nepaklius?

Tai dabar jei as nealergiska riesutams, negi galiu bet kam sakyti, kad 'valgyk juos ir nieko nebijok' ne nezinodama to zmogaus organizmo ir reakciju? blink.gif

Temos autorei siulyciau vadovautis sveiku protu rolleyes.gif As laisvai gyvenu be pelesinio surio ir vytintos desros, nes jie nera termiskai apdoroti. Esu is tu, kurios del susi daug kam i kaulus duotu, bet ir ji stengiuosi rinktis ne su zalia, o su rukyta zuvimi ax.gif
Atsakyti
Aha, protinga butu vadovautis savo galva, bet ir kitu nuomone yra labai idomi thumbup.gif Dabar matau, kad daug kam is Jusu nekenkia jis, bet juk tai nera pirmo butinumo maistas, be kurio nebutu galima isgyvent mirksiukas.gif
Atsakyti
As visada buvau pelesinio surio megeja wub.gif
Bet zinau,kad nelabai rekomenduojama nesciosioms.... todel stengiuosi riboti toki maista,... retkarciais paskanaut galima, bet su sveiku protu.. ane ax.gif

Atsakyti