Įkraunama...
Įkraunama...

Centras: l/d "Spragtukas"

Nu su masinos statymu tai ten situacija nekokia. Darzelio kiemas dazniausiai buna arba pilnas arba vartai uzrakinti. Neduok dieve ikisi nosi apsisukti i kiema, tai to namo gyventojai grasina dantis praretinti... viena karta taip uzsipuole mane, kad tik atejes policininkas juos apramino ir liepe prie manes nesikabineti ( uzstate masina, neleido isvaziuoti ir du vyrai visaip grasino ir gasdino ... man beliko akim klapseti ir tyleti, nes rimtai bijojau gauti).. per ta laika, kol jie ant manes reke buciau 5k spejusi vaika pasiimti. Kestucio g. su avariniais masinu tiek paliktu, kad jau ir ten nelabai bera vietos doh.gif ...
Nu bet radau iseiti ... graziai paprasiau, kad policininkai nepyktu ir leistu keliom minutem masina palikti ju rezervuotose vietose thumbup.gif

O darzelis tai man labai patinka. Ir aukletojos ir direktore. Kai turim su kuo lyginti, tai kaip diena nuo nakties.
Atsakyti
Siaip tikrai nenorejau parasyti, kad esu nepatenkinta darzelio del to parkavimo. Esu be galo juo patenkinta ir negaliu net isivaizduoti geresnio darzelio wub.gif
Mergaite pasidare labai savarankiska, bendraujanti.. daug uzsiemimu. aplinka tvarkinga jauki. aukletojos fantastiskos. Direktore labai rupestinga thumbup.gif Vaikas net savaitgaliais praso, kad vesciau ja i darzeli.. laukia nesulaukia pirmadienio. Viena aukletoja tai net susizavejusi. Sake bus tokia pat grazi ir gera, kaip ji.. kai uzaugs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(karapuzike @ 2008 03 05, 10:46)
Siaip tikrai nenorejau parasyti, kad esu nepatenkinta darzelio del to parkavimo. Esu be galo juo patenkinta ir negaliu net isivaizduoti geresnio darzelio  wub.gif
Mergaite pasidare labai savarankiska, bendraujanti.. daug uzsiemimu. aplinka tvarkinga jauki. aukletojos fantastiskos. Direktore labai rupestinga  thumbup.gif  Vaikas net savaitgaliais praso, kad vesciau ja i darzeli.. laukia nesulaukia pirmadienio. Viena aukletoja tai net susizavejusi. Sake bus tokia pat grazi ir gera, kaip ji.. kai uzaugs  biggrin.gif

o nuo kada pradejai leisti savo mergyte i darzeli (nuo kokio amziaus)? ar pradzia sunki buvo?
Atsakyti
QUOTE(murmike @ 2008 03 06, 11:43)
o nuo kada pradejai leisti savo mergyte i darzeli (nuo kokio amziaus)? ar pradzia sunki buvo?


nuo rugsejo menesio. buvom nepilnai 3iu metu.
pries tai lankem kitam darzelyje lopseli

Nelabai sunku buvo. Atsisveikinant susigraudindavo gan ilgai, bet vakare gryzus namo sakydavo, kad darzelyje patinka ir rytoj nori eiti. Matyt tas issiskyrimo momentas budavo nesmagus, o visa kita liux thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karapuzike: 06 kovo 2008 - 16:00
smagu, kad jums viskas taip gerai 4u.gif
mes planuojam 2-ju metu pradet lankyt, bet kol kas neisivaizduoju, kaip tas vyks smile.gif
Atsakyti
Mano vaikas nuo pat pirmos dienos eina į šį darželį su malonumu.... Vakare net nenori eiti namo smile.gif Jau lankome trečius metus. Auklėtojas savo myli... I r siaip labai ten užsiima su vaiku. Yra ir logopedė, kas mums buvo svarbu ir šiaip visokios korekcinės mankštos vyksta kam reikalinga dėl netaisyklingos eisenos, o jau apie kitą veiklą tai net nekalbu.... Tiek visokių darbelių daro, užsiėmimų turi, muziejų, teatrų aplanko...
Atsakyti
QUOTE(murmike @ 2008 03 06, 18:10)
smagu, kad jums viskas taip gerai  4u.gif
mes planuojam 2-ju metu pradet lankyt, bet kol kas neisivaizduoju, kaip tas vyks  smile.gif


O kada J 2 metukai sueis?
As planuoju dukryte isleisti taip pat 2 m. Speju, kad musu mazyliai lankys ta pacia grupe smile.gif
Atsakyti
Mano mergaite ėjo i sita darželi buvau ir as ir ji patenkinta. Labai puikus darželis kai reikėjo ji palikti verke ir ji ir as. Dabar pakeitem gyvenama vieta savo sunu vežam vistiek i si darželi, nors yra ir arčiau.Net nebandziau ziureti kitu darželiu nes tikrai po ''Spragtuko'' niekas nebutu itike.O su mašinos pastatimu tai tikrai problema jau kelis kartus buvau papuolus ant piktos babulensijos.Ispirmo bandžiau grazei sneket o dabar tai nutyliu ir palieku ja rekiancia. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitasa @ 2008 03 07, 19:48)
O kada J 2 metukai sueis?
As planuoju dukryte isleisti taip pat 2 m. Speju, kad musu mazyliai lankys ta pacia grupe smile.gif

Birzeli sueis. tai nuo vasaros ir noretume pratintis smile.gif
Tik mes dar nesam tikri, kuri darzeli lankysim ax.gif nes prie pat namu turim viena, butu labai patogu, tik i ji galim nepatekti sad.gif tai dar ir sita nusiziurejom. nors dabar, kai perskaiciau cia tiek daug geru atsiliepimu apie Spragtuka, tai kazkaip net susimeciau, kur mes labiau norim g.gif smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,as ir i si darzeli noriu savo mazaja vesti,o ten idomu galima nuo ziemos pradet leisti, g.gif nors as uzrasiau nuo sio rudens, bet galvoju dar pusmeti palaukt.
Atsakyti
QUOTE(karibiete @ 2008 04 28, 21:10)
sveikos mamytes,as ir i si darzeli noriu savo mazaja vesti,o ten idomu galima nuo ziemos pradet leisti, g.gif  nors as uzrasiau nuo sio rudens, bet galvoju dar pusmeti palaukt.

Ir aš savo mažiuką vedžiau nuo sausio.Tik nueik pas vedėją susitart,kad paliktu vietą.Nes mažiukų grupė visada pilna. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

o gal kuri galite trumpai papasakoti, kaip ten to darzelio kiemas? girdejau viena ganda, kad ten viskas 'ant asfalto'.. Sunku patiketi...

Ir gal zinote, ar jau grupes suformuotos siam rudeniui? Maziuku aisku, 3metuku... wink.gif

aciu
Atsakyti