Įkraunama...
Įkraunama...

Centras: l/d "Spragtukas"

QUOTE(liuoga @ 2007 07 19, 08:59)
Norėjau, mamytės, pasiklausti, ar jūs kai rašėt prašymą priimti vaiką į darželį, jums davė kur nors pasirašyti?

nepamenu mastau.gif Direktorė pati užsirašė į kažkokį žurnalą, berods.
Atsakyti
g.gif Na, prašymą, kad priimtų vaikus į darželį tikrai reikėjo rašyti, ir, berods, jį pasirašyti... g.gif Einu Bilobilo išgert cool.gif
Atsakyti
Sis darzelis butu labai geras, jei darzelio teritorija butu rakinama, pati vesdama vaika isilipau i...Visko isvalyti kiemsargiui tikrai neimanoma,maciau zmones vaiksto i kaire ir desne, tarsi gatve,negi taip sunku direktorei pasirupinti, kad butu rakinami vartai.Kiek man zinoma, bent musu rajone darzelis rakinamas,tai privati darzelio teritorija.
Nezinau ar mano nuomone yra teisinga, bet man tai gero ispudzio direktore nesudaro, negerbia savo saunaus kolektyvo: vaikstant tevams saukia ant aukletoju,kalba nereiksmingus dalykus, tai kulturos stoka.Aukletojos tikrai yra nuostabios, nes tenka lauke su visom pabendraut.
Atsakyti
QUOTE(Petriuke @ 2007 09 20, 17:44)
Sis darzelis butu labai geras, jei darzelio teritorija butu rakinama, pati vesdama vaika isilipau i...Visko isvalyti kiemsargiui tikrai neimanoma,maciau zmones vaiksto i kaire ir desne, tarsi gatve,negi taip sunku direktorei pasirupinti, kad butu rakinami vartai.Kiek man zinoma, bent musu rajone darzelis rakinamas,tai privati darzelio teritorija.
Nezinau ar mano nuomone yra teisinga, bet man tai gero ispudzio direktore nesudaro, negerbia savo saunaus kolektyvo: vaikstant tevams saukia ant aukletoju,kalba nereiksmingus dalykus, tai kulturos stoka.Aukletojos tikrai yra nuostabios, nes tenka lauke su visom pabendraut.


Spėju, kad teritorijos negali užrakinti, nes senai tai būtų padarę. Tiesiog ten yra pėsčiųjų takas ir kaip bebūtu gaila tenka su tuo susitaikyti.
Atsakyti
Vat ir man kažkaip direktorė nelabai... pasirodė, jog į auklėtojas kažkaip iš aukšto žiūri... O auklėtojos tikrai nuostabios...
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif
norėjau pasiteiraut, ar pastaruoju metu sunku patekti į šį daržą? Ta prasme, ar eilės jau sudarytos dviems trims metams, ar yra šansų gauti vietą bent po metų.. Ar padeda "rekomendacija nuo Valančiaus arba Kudirkos " patekti greičiau? tongue.gif
Atsakyti
Kaip dabar yra tai nežinau, bet prieš du metus, kai norėjau leisti savo berniuką į šį darželį, mes laukėme eilėje metus... Po metų pakliuvome į darželį be jokių dovanėlių... Į lopšelį įtariu, jog eilės gali būti didesnės....
Atsakyti
QUOTE(Guoda @ 2007 11 05, 16:38)
Kaip dabar yra tai nežinau, bet prieš du metus, kai norėjau leisti savo berniuką į šį darželį, mes laukėme eilėje metus... Po metų pakliuvome į darželį be jokių dovanėlių... Į lopšelį įtariu, jog eilės gali būti didesnės....



Įtariu, kad nebus taip paprasta pakliut g.gif Bandysim kalbėt su direktore mastau.gif žiūrėsim, ką suoks biggrin.gif
Atsakyti
pries kiek laiko reikia rashyti prashyma?
Atsakyti
Ziurint kaip pasiseka - vienas mano vaikutis i si darzeli pateko... po dienos, t.y. viena diena parasiau prasyma, kita diena - jau vedziau i darza. Tiesa, mes perejom is kito darzelio ax.gif Jokiu pazinciu, jokiu kysiu, buvau zmogus is gatves. Gal mum pasiseke, nes buvo spalio pabaiga, ir kaip tik atsilaisvinusi vieta. Itariu, kad rugsejo 1-ai, kai visi verziasi, pakliuti butu labai sunku. O paskui, po kokio menesiuko, darzely nepritapusius vaikucius tevai atsiima, vieciukiu atsiranda...

Kita vaikiuka uzrasiau tik gimusi, pries 2 m., i lopselio grupe. I ja pakliuti sunku, nes tik viena darzely. Eileje direktores sasiuviny tuo metu buvom 80-ti blink.gif . Bet direktore patikino, kad, kol praeis tie 2 metai, vieta tikrai atsiras thumbup.gif
Atsakyti
noriu pagirti šio darželio auklėtoją Vitą - labai nuostabus žmogus, puikiai sutariantis su vaikais, savito požiūrio ir, manau, kompetentinga, nes vis nori plėsti savo žinias. Linkėjimai jai jeigu skaito šį forumą 4u.gif O direktorė man irgi pasirodė labai maloni, gal geras mėnulis buvo smile.gif nes visai nepanaši į tokią, apie kokią galima pagalvoti paskaičius čia komentarus rolleyes.gif
vienintelė bėda (pritariu mamytėms), kad teritorija yra atvira visiems pašaliniams, ir dar gana šaltoka prie langų sėdėti ir pati aplinka skurdoka...bet auklėtojos turbūt viską kompensuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutas @ 2008 01 16, 16:22)
Kita vaikiuka uzrasiau tik gimusi, pries 2 m., i lopselio grupe. I ja pakliuti sunku, nes tik viena darzely. Eileje direktores sasiuviny tuo metu buvom 80-ti  blink.gif . Bet direktore patikino, kad, kol praeis tie 2 metai, vieta tikrai atsiras thumbup.gif


O nuo kada jus planuojat lankyti eziuku (lopselinuku) grupe?
Musu numeriukas sarase truputi didesnis nei jusiskis... ax.gif
Gal zinai kokiu atsiliepimu apie sia grupe?
Atsakyti