Įkraunama...
Įkraunama...

Centras: l/d "Spragtukas"

Apie si darzeli zinau tik gerus atsiliepimus ir kai rinkausi kur vest vaika masciau apie ji. Bet visgi nusprendziau vest i darzeli arciau namu, o ne darbo. Bet sis patiko, bendravau su aukletoja, paliko tikrai silto ir gero zmogaus ispudi.
Atsakyti
As savo du sunus leidziu i si darzeli. Tikrai tai pats geriausias mums darzelis. Puikus kolektyvas. Supratingos, malonios, kurybingos aukletojos. Skanus maistas.
Daug renginiu.

Atsakyti
Gal kas vakar buvo darzelio susirinkime? Domintu is "Anciuku" grupes??? Mes sergame, tai negalejau dalyvauti, o turejo buti pokalbis apie Kaledine svente vaikams... Del dovaneliu, vaidinimu ir t.t.
Atsakyti
Kaledu svente bus 28 d. 11 val., vaikus aprengti kas kaip nori, sutarta rinkti is viso 30 lt. dovanelems vaikuciams, aukletojai bei Kaledu seneliui. Vaikuciams dovanoti po knygute (vienas tevelis berods Pegaso knygyne turi 30 procentu nuolaida), aukletojoms - po ceki. Lyg ir viskas. Greciau sveikit. biggrin.gif
Atsakyti
Aciu..Bandysim greiciau pasveikt... O ta 30 Lt. aukletojai grupes duoti ar koks tevelis renka tuos pinigelius? Kaip suprantu dovanos vaikams bus bendros ir aukletojoms cekis nuo visos grupes, o ne atskirai nuo kiekvieno tevelio?
Atsakyti
Taip, viskas bendra, pinigus paduokite aukletojai ji perduos teveliams, kurie viska nupirks.
Atsakyti
Sveikos mamytes, nuo kokio amziaus priima i sita darziuka??? smile.gif
Atsakyti
I lopselio grupe tai turbut nuo pusantru metuku prima... Nors tiksliai nezinau, reikia pasiklausti...
Atsakyti
QUOTE(Opusas @ 2006 01 06, 19:15)
Sveikos mamytes, nuo kokio amziaus priima i sita darziuka???  smile.gif

Musu margyte sitam darzelyje lanko Eziuku grupe - patys maziausieji. Siaip mes pradejom leisti nuo kovo menesio (pernai). Rutai buvo 1 m ir 8 men, tai darzelio direktore labai kreivai ziurejo i tokia maza.... sake nori priimti vaikus virs 2 metuku. Bet kai pamate, kad musu Ruta gerai kalba, tai prieme.
be to, tos kalbos apie uzsirasymus pries metus... nezinau... mes pries dvi dienas nuejom i darzeli ir susitarem.. ir nieko niekam "tepti" nereikejo smile.gif Direktore vis sakydavo: neskubekit su ta parame darzeliui, leiskit pirma vaikui priprasti, po to ziuresim.. Tai tik rudeni prieme is musu parama, kuomet reikejo kloti naujas plyteles mazyliu tuoletuose. Tuo man ir patinka sis darzelis, cia tikrai visi stengiasi del musu vaikuciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesupermama @ 2006 01 13, 12:05)
Musu margyte sitam darzelyje lanko Eziuku grupe - patys maziausieji. Siaip mes pradejom leisti nuo kovo menesio (pernai). Rutai buvo 1 m ir 8 men, tai darzelio direktore labai kreivai ziurejo i tokia maza.... sake nori priimti vaikus virs 2 metuku. Bet kai pamate, kad musu Ruta gerai kalba, tai prieme.
be to, tos kalbos apie uzsirasymus pries metus... nezinau... mes pries dvi dienas nuejom i darzeli ir susitarem.. ir nieko niekam "tepti" nereikejo smile.gif Direktore vis sakydavo: neskubekit su ta parame darzeliui, leiskit pirma vaikui priprasti, po to ziuresim.. Tai tik rudeni prieme is musu parama, kuomet reikejo kloti naujas plyteles mazyliu tuoletuose. Tuo man ir patinka sis darzelis, cia tikrai visi stengiasi del musu vaikuciu smile.gif



na išties ir aš buvau nuėjus prirašyt savo mergaitę į Spragtuką. Paskaičiau čia, kad darželyje visokie būreliai yra, tai nusprendžiau, kad visai neblogai būtų, jei vaiką lavintų įvairiapusiškai. Grįžau iš pokalbio lyg būčiau paskutinis š...... šiam pasauly.
Jau pamačius direktorę, taip buvo užrašyta ant kabineto durų, pastebėjau, kad nuotaika ne pati geriausia. Sakau, norėčiau užrašyt vaiką į darželį, o ji-tai kurioj gatvėj gyvenat? Sakau-Griunvaldo. Na ir prasidėjo(tonas pakeltas, piktas)-tai jūs eikit į Klevelį, prie poliklinikos, o tai kodėl norit čia? Sakau, kad arti darbo ir..O ji:
-Nu, brangioji mamytė, tai gal ką nors protingiau sugalvokit. Matai, arčiau darbo jai.
o kad darželis man patiko dėl tų būrelių, tai net nespėjau pasakyt, o po tų žodžių, net nebesinorėjo. Nes ir taip matėsi, kad priešiškai nusiteikus. Makt, atsivertė tą savo knygą ir sako:
-Nu tai jei užrašysiu, būsit 69. O tai kiek vaikui metų?
-Na tiek ir tiek, sakau. Gal išeitų nuo rudens, ar nuo Naujų ar vėliau.
-Ne, pas mane jau grupės sudarytos, ne niekaip iš viso.
Ir kas čia rašė, kad iškart gali priimt?
Šiaip vaizdelis toks susidarė, kad toks grupės 10 metų į priekį sudarytos, ir mes nu jau niekaip. Šiaip nepaaiškino, jei 69 būsim, tai čia jau su tom grupėm, ar be tų grupių? I r kada ta mūsų eilė būtų.
Ir vėl ji savo:
-Nu tai eikit į Klevelį ir t.t...
Man toks siutas užėjo, sakau:
-Nu jei jums taip sunku užrašyt, tai ir nerašykit.
Trenkiau durim ir išėjau. O ji kad šoko iš paskos:
-matai, ji čia dar ir durim tranko.
O jau paskui, ką šnekėjo dar ten nebegirdėjau. Tik norėjos kuo greičiau išeit. Šiaip visą dieną blogai jaučiaus,norėjau labai vaiką į tą darželį užrašyt, o vakare pagalvojau, kad ačiū Dievui, moteriškė parodė savo tikrąjį veidą ir nenorėčiau, kad vaikas ten būtų.
Direktorei reiktų pasimokyt mandagaus elgesio taisyklių. Ir jei jos nuotaika bloga, tai aš nekalta dėl to.
Atsakyti
QUOTE(DaivaB. @ 2006 03 09, 16:48)
na išties ir aš buvau nuėjus prirašyt savo mergaitę į Spragtuką. Paskaičiau čia, kad darželyje visokie būreliai yra, tai nusprendžiau, kad visai neblogai būtų, jei vaiką lavintų įvairiapusiškai. Grįžau iš pokalbio lyg būčiau paskutinis š...... šiam pasauly.
Jau pamačius direktorę, taip buvo užrašyta ant kabineto durų, pastebėjau, kad nuotaika ne pati geriausia. Sakau, norėčiau užrašyt vaiką į darželį, o ji-tai kurioj gatvėj gyvenat? Sakau-Griunvaldo. Na ir prasidėjo(tonas pakeltas, piktas)-tai jūs eikit į Klevelį, prie poliklinikos, o tai kodėl norit čia? Sakau, kad arti darbo ir..O ji:
-Nu, brangioji mamytė, tai gal ką nors protingiau sugalvokit. Matai, arčiau darbo jai.
o kad darželis man patiko dėl tų būrelių, tai net nespėjau pasakyt, o po tų žodžių, net nebesinorėjo. Nes ir taip matėsi, kad priešiškai nusiteikus. Makt, atsivertė tą savo knygą ir sako:
-Nu tai jei užrašysiu, būsit 69. O tai kiek vaikui metų?
-Na tiek ir tiek, sakau. Gal išeitų nuo rudens, ar nuo Naujų ar vėliau.
-Ne, pas mane jau grupės sudarytos, ne niekaip iš viso.
Ir kas čia rašė, kad iškart gali priimt?
Šiaip vaizdelis toks susidarė, kad toks grupės 10 metų į priekį sudarytos, ir mes nu  jau niekaip. Šiaip nepaaiškino, jei  69 būsim, tai čia jau su tom grupėm, ar be tų grupių? I r kada ta mūsų eilė būtų.
Ir vėl ji savo:
-Nu tai eikit į Klevelį ir t.t...
Man toks siutas užėjo, sakau:
-Nu jei jums taip sunku užrašyt, tai ir nerašykit.
Trenkiau durim ir išėjau. O ji kad šoko iš paskos:
-matai, ji čia dar ir durim tranko.
O jau paskui, ką šnekėjo dar ten nebegirdėjau. Tik norėjos kuo greičiau išeit. Šiaip visą dieną blogai jaučiaus,norėjau labai vaiką į tą darželį užrašyt, o vakare pagalvojau, kad ačiū Dievui, moteriškė parodė savo tikrąjį veidą ir nenorėčiau, kad vaikas ten būtų.
Direktorei reiktų pasimokyt mandagaus elgesio taisyklių. Ir jei jos nuotaika bloga, tai aš nekalta dėl to.


Nu cia tai naujiena pasakei. Ne karto nemaciau tokios piktos direktores. Mus visai paprastai ir be problemu prieme, nors Klevelis palei nosi. Tiesiog pasakiau kad noretume pas jus ir uzrase.
Atsakyti
na išties, nenoriu net prisiminti. Tik įdomu, kaip ji 68 užrašė ar kitą 69 užrašys? Šiaip susidarė įspūdis, kad ji jau labai gerai turi, ir čia vieną ar kitą pravaryt ne bėda-ateis dar kiti.
Atsakyti