Įkraunama...
Įkraunama...

Centras: l/d "Spragtukas"

QUOTE(Siguteb @ 2008 05 28, 11:47)
Sveikos,

o gal kuri galite trumpai papasakoti, kaip ten to darzelio kiemas? girdejau viena ganda, kad ten viskas 'ant asfalto'.. Sunku patiketi...

Ir gal zinote, ar jau grupes suformuotos siam rudeniui? Maziuku aisku, 3metuku... wink.gif

aciu


Kiemas gražus, žolytė, medinės naujos karstyklės, yra likę senų geležinių karstyklių, kaip ir visuose darželiuose, tikrai ne asfaltas lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos!
Nuo rugsejo isleidziu savo pirma vaika (ir kol kas vieninteli) pirma karta i darzeli.
Lankysim lopselio grupe. Labai laukiam, nerimaujam... Mamai plaukai kuokstais krenta... doh.gif
Gal galit papasakoti kaip ten, kas ten ir pan... blush2.gif
Pvz.: ka reikia atsinesti i grupe pacia pirma diena?
Atsakyti
sveiki,
mes irgi pradejom lankyti si lopseli - darzeli, papuolem i "eziuku" grupe smile.gif
Kol kas viskas mums patinka, siandien viska apsiziurejom , viskas grazu , tvarkinga.. mano pupyte, net nenorejo iseiti.. teko rekiancia isnesti, ir dar valanda verke, kad leliu nori doh.gif nuo rytdienos jau pradesim eiti bigsmile.gif
Direktore - super, aukletojos irgi pasirode fainos smile.gif o kaip bus , viska pamatysim veliau.. ax.gif
Atsakyti
Sveika, Self!
Tai musu merginos vienoje grupeje bus smile.gif
Mes jau antra savaite i darzeli keliaujam.
Pirmaja viskas ok buvo, ilgai kalbindavau, kad jau namo eiti laikas.
Na o sia... jau sunkoka mums issiskirti... Ypac siandien... Skaudancia sirdele palikau vaika klykianti... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitasa: 09 rugsėjo 2008 - 20:00
Labas Jolitasa,

Na kaip jums sekasi keliauti i lopseli? Gal jau tavo pupyte nebeverkia?

Maniske, tai paverkdavo karts nuo karto... bet grizus is lopsio vis leliu praso biggrin.gif
Dabar ja tetis veziot pradejo, tai siandien jau be asaru nuejo.. bigsmile.gif lengviau matyt jai su teciu issikirt nei su mama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(self @ 2008 09 19, 09:27)
Labas Jolitasa,

Na kaip jums sekasi keliauti i lopseli? Gal jau tavo pupyte nebeverkia?

Maniske, tai paverkdavo karts nuo karto... bet grizus is lopsio vis leliu praso  biggrin.gif
Dabar ja tetis veziot pradejo, tai siandien jau be asaru nuejo..  bigsmile.gif  lengviau matyt jai su teciu issikirt nei su mama  smile.gif


Sia savaite mums sekasi gerai. Matyt jau apsiprato rolleyes.gif
Vakar ir siandien net paragino mane is ryto: "mama, einam jau i darzeli" lotuliukas.gif
O su teciu tikrai lengviau issiskirt mirksiukas.gif
Kai kuriuose darzeliuose aukletojos net praso, kad pradzioje vaika i darzeli vedziotu seimos narys, prie kurio jis maziau prisirises
Atsakyti
Sveikutes,mamytes 4u.gif
Gal kas turit sitam darzely kokiu pazinciu,ar pan?? Labai jau mes i ji norim, bet tik 2010 m mums vieta pasiule... verysad.gif Buciau laaabai dekinga uz bet kokia info blush2.gif
Atsakyti
Labas mamytės, 4u.gif
kiek teko girdėti, į gerus darželius vaikus užrašo vos ne ką tik gimusius. Kaip ir visur turbūt dėl vietų stokos...
Kaip manot, turbūt patekti į "Spragtuką" nuo 2011 m spėtume..? ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal galit mane apsviesti. Mano mazaji prieme i Spragtuka drakoniuku grupe. Spargtuko internetineje svetaineje pasiskaiciau, kad sia grupe lanko vaikiukai, kuriu amzius 4-5metai. Maniskis kol kas tik 2,5. Tai ar svetaineje pasenusi informacija ar gali buti, kad 2.5 metu vaikiukas butu su 4-5 metu amziaus vaikais toje pacioje grupeje?. Taip pat aukletojos bus Vita, Birute ir dar viena (nebeprisimenu vardo blush2.gif ) - ka galetumete apie jas pasakyti? Ar pradejus lankyti darzeli pas vienas aukletojas, tos pacios aukletojos buna iki isleidimo i mokykla?
Beje,as mazaji uzrasiau i darzeli pries 2 metus, bet mane tuomet direktore taip nuteike, kad be sansu patekti ( as si darzeli jau buvau ir ismetus is galvos), o va ir staigmena.
Ar buvo ar kada buna tevu su aukletojomis susirinkimas ? Ka reikia mazajam atsinesti i darzeli Gal jums atrodo "kvailoki" klausimai, bet kai pirma karta vedu cia i darzeli, tai nieko ir nezinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2009 08 21, 22:35)
Sveikos,
gal galit mane apsviesti. Mano mazaji prieme i Spragtuka drakoniuku grupe. Spargtuko internetineje svetaineje pasiskaiciau, kad sia grupe lanko vaikiukai, kuriu amzius 4-5metai. Maniskis kol kas tik 2,5. Tai ar svetaineje pasenusi informacija ar gali buti, kad 2.5 metu vaikiukas butu su 4-5 metu amziaus vaikais toje pacioje grupeje?. Taip pat aukletojos bus Vita, Birute ir dar viena (nebeprisimenu vardo blush2.gif ) - ka galetumete apie jas pasakyti? Ar pradejus lankyti darzeli pas vienas aukletojas, tos pacios aukletojos buna iki isleidimo i mokykla?
Beje,as mazaji uzrasiau i darzeli pries 2 metus, bet mane tuomet direktore taip nuteike, kad be sansu patekti ( as si darzeli jau buvau ir ismetus is galvos), o va ir staigmena.
Ar buvo ar kada buna tevu su aukletojomis susirinkimas ? Ka reikia mazajam atsinesti i darzeli Gal jums atrodo "kvailoki" klausimai, bet kai pirma karta vedu cia i darzeli, tai nieko ir nezinau blush2.gif


Mano dukra taip pat nuo rudens lankys drakoniukų grupę. Jai 3 metukai.
Visi vaikučiai iš pernykščių lopšelinukų grupės perkeliami į minėtąją. Amžius panašus 2-3 m. Sąrašuose mačiau, kad sulauksim daug nauju draugų rolleyes.gif
Nekreipkit dėmesio kokį amžių rašo internetinėje svetainėje smile.gif
Ir grupė, ir auklėtojos turėtu nesikeisti iki išleidimo i paruošiamąją grupę.
Rugsėjį turėtų būti tėvų susirinkimas, manau tada auklėtojos viską paaiškins mirksiukas.gif Pernai mums nereikėjo nieko atsinešti į darželį (nei patalynės, nei rankšluosčių,...).
Atsakyti
QUOTE(jolitasa @ 2009 08 22, 12:30)
Mano dukra taip pat nuo rudens lankys drakoniukų grupę. Jai 3 metukai.
Visi vaikučiai iš pernykščių lopšelinukų grupės perkeliami į minėtąją. Amžius panašus 2-3 m. Sąrašuose mačiau, kad sulauksim daug nauju draugų  rolleyes.gif
Nekreipkit dėmesio kokį amžių rašo internetinėje svetainėje smile.gif
Ir grupė, ir auklėtojos turėtu nesikeisti iki išleidimo i paruošiamąją grupę.
Rugsėjį turėtų būti tėvų susirinkimas, manau tada auklėtojos viską paaiškins  mirksiukas.gif  Pernai mums nereikėjo nieko atsinešti į darželį (nei patalynės, nei rankšluosčių,...).

Labai aciu uz atsakymus 4u.gif , manau rugseji susitiksime smile.gif
Atsakyti
vaikuciu grupes sudaromos pagal gimimo metus.savo didiji leidciu i 2005 metu gimusiu grupe,o mazaji leisiu i 2007metu gimimo,t.y.i lopseli .maciau sarasai taip ir sudaryti,nera nei vieno vyresnio ar jaunesnio.
Atsakyti