Įkraunama...
Įkraunama...

Paulytei atminti

Užuojauta verysad.gif .Laikykitės.....
Atsakyti
QUOTE(Sokoladine_mama @ 2008 01 28, 18:43)
Vaje, net ašaras išspaudė. Tikriausiai pati nė negalėčiau paleisti dukrytės iš rankų verysad.gif ...

Lygiai taip pat ir as pagalvojau. Kai bari tai ir bari vaikus, bet jau kai beda prilimpa... verkiam ir grauziam nagus. verysad.gif
Sakoma - mes kiekvienas ateinam į pasauly su mums paskirta tam tikra misija ir gyvenam tiek - kiek yra skirta.
DIDELĖ JUMS UŽUOJAUTA. LAIKYKITĖS. Gyvenimas tikrai nesibaigia. smile.gif Jūs esat stiprūs jau vien tuo, kad jūs tai išgyvenot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruzilona: 18 vasario 2008 - 22:33
Ja du mėnesiai, kaip Paulytės wub.gif laikas eina atgal verysad.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agute: 21 vasario 2008 - 20:23
Paulyte, ilsekis ramybeje, mazas angeliuk...
Uzuojauta teveliams cray.gif cray.gif cray.gif toks mazas kudikelis... verysad.gif
Atsakyti
Ačiū visoms mamytėms už užuojautas.
Deja, niekas negali man pakeisti Paulytės. Ji visada liks mano širdyje - mano mažas angeliukas, mano svajonė..............
Atsakyti
man net sirdele suspaude. Turiu 2sav dukryte ir vardu Paulina ir isileidau minty kas butu jeigu butu. as iskeliauciau kartu su ja cray.gif neisgyvenciau.
Lina esi stipri moteris. Laikykis. stiprybes jums
Atsakyti
QUOTE(nareta20 @ 2008 03 05, 00:10)
man net sirdele suspaude. Turiu 2sav dukryte ir vardu Paulina ir isileidau minty kas butu jeigu butu. as iskeliauciau kartu su ja cray.gif neisgyvenciau.
Lina esi stipri moteris. Laikykis. stiprybes jums

Nareta20, negaliu išeiti ir palikti sūnelį našlaičiu..Užauginsiu jį, o tada eisiu pas Paulytę...
Dar mano angeliuko nutrauka

user posted image
Atsakyti
man mama ta paty kartodavo kai neteko dukros mano sesers. kad ji turi buti stipri del musu kitu vaikuciu.
tad dar karta linkiu stiprybes dideles.
Atsakyti
QUOTE(nareta20 @ 2008 03 06, 16:27)
man mama ta paty kartodavo kai neteko dukros mano sesers. kad ji turi buti stipri del musu kitu vaikuciu.
tad dar karta linkiu stiprybes dideles.

Ačiukas didelis... 4u.gif
Atsakyti
Dabar Dievas turės dar vieną mažą angeliuką. verysad.gif Lai šviesus ir šiltas jai būna dangus wub.gif
Stiprybės, Lina. Turi labai gražų sūnytį, kuriam tavęs reikia ir visada reikės. 4u.gif O Paulytė visada bus su tavimi, tol kol ją prisiminsi ir nešiosies savo širdelėje. Galbūt dabar ji angelėlis, saugantis savo mažąjį broliuką. Tikiu, kad ji visuomet bus šalia. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mantex: 09 kovo 2008 - 23:20
vajetau...taip sirdi suspaude, asaros net pabiro. Laikykites tik tiek tegaliu pasakyt, nes kaip jus sakot jokie zodziai nieko nepakeis. Manau tas mazas angeliukas niekur neisejo, visada gyvens mamos ir kitu artimuju sirdyse...Jusu sunus gali didziuotis, nes turi labai stipria mamyte. Stiprybes..
Atsakyti
Uždegam žvakelę Paulytei,kuriai šiandiena būtų lygiai vieneri wub.gif Laikas greit bėga.....
Atsakyti