Įkraunama...
Įkraunama...

Šnipiškės: Žvangutis

Buzyte mano bernuzelis irgi lanko PELIUKU grupe bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Gal kuri nors galetumete papasakoti daugiau informacijos apie si darzeli, pvz: ar jis sutvarkytas, ar trupuciuka naujoviskesnis ar kaip sakoma viskas sena, sovietu laiku. Busiu dekinga uz informacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irinulia @ 2009 10 13, 22:03)
Sveikos mamytes. Gal kuri nors galetumete papasakoti daugiau informacijos apie si darzeli, pvz: ar jis sutvarkytas, ar trupuciuka naujoviskesnis ar kaip sakoma viskas sena, sovietu laiku. Busiu dekinga uz informacija smile.gif


Drazelis jau nera toks labai sovietinis, labai priklauso nuo aukletojos iniciatyvumo ir teveliu inasu , kaip sutvarkoma grupe mirksiukas.gif , nes remontus darosi patys teveliai.
Atsakyti
darzelis man pasirode tvarkingas, nauji langai, paremontuotas (nzn, kaip grupes, sprendziu is koridoriu vaizdo smile.gif ). kiemas irgi grazus. tik va vedeja tai pinigeliu megeja... ilgiausiai kazka mykciojo, net nenorejo prasymo priimti, kai pagaliau sutiko, kol pildziau, visa laika aiskino, kaip dabar sunku issilaikyti, vaiku daug, i darzeli veda net bedarbiai (beje, i sita darzeli ejau, nes savivaldybes psl.rode, kad yra 7 laisvos vietos musu amziaus), be to, isgirdau net priekaista, kur taip ilgai buvai, kad vaiko anksciau neuzrasiau, ir pasaipa, kad esu optimiste, jei tikiuosi pakliuti pavasari. galu gale, bvau iskamantineta, kur dirbu, kur dirba vyras, kiek nariu seimoje ir pan., ko niekas neklause kituose darzeliuose. i viska susirase ir matyt pagal tai spres apie musu finansine padeti ir ar apsimoka priimti i darzeli
Atsakyti
QUOTE(Šarlota @ 2009 10 07, 12:03)
Buzyte mano bernuzelis irgi lanko PELIUKU grupe  bigsmile.gif

4u.gif o, sveiki 4u.gif Labai malonu thumbup.gif ar senai lankote darželį?
Atsakyti
QUOTE(jurgozhka @ 2009 10 16, 11:17)
darzelis man pasirode tvarkingas, nauji langai, paremontuotas (nzn, kaip grupes, sprendziu is koridoriu vaizdo smile.gif ). kiemas irgi grazus. tik va vedeja tai pinigeliu megeja... ilgiausiai kazka mykciojo, net nenorejo prasymo priimti, kai pagaliau sutiko, kol pildziau, visa laika aiskino, kaip dabar sunku issilaikyti, vaiku daug, i darzeli veda net bedarbiai (beje, i sita darzeli ejau, nes savivaldybes psl.rode, kad yra 7 laisvos vietos musu amziaus), be to, isgirdau net priekaista, kur taip ilgai buvai, kad vaiko anksciau neuzrasiau, ir pasaipa, kad esu optimiste, jei tikiuosi pakliuti pavasari. galu gale, bvau iskamantineta, kur dirbu, kur dirba vyras, kiek nariu seimoje ir pan., ko niekas neklause kituose darzeliuose. i viska susirase ir matyt pagal tai spres apie musu finansine padeti ir ar apsimoka priimti i darzeli


Mes irgi lankome šitą darželį, todėl labai nustebau dėl tokio parašymo... Man negražu atrodo sakyti apie vedėją kaip pinigėlių mėgėja iš vieno vizito. Vedėja yra puiki moteris, dedanti begales pastangų, kad darželis būtų toks koks yra. Nepamirškite kokiame rajone šis darželis, kokios socialinės aplinkos žmonės gyvena ir kiek iš jų gali padėti darželiui. Prieš rinkdamiesi darželį, mes apskritai pasidomėjome kokia padėtis yra darželių finansavime ir valstybės indėlyje į darželius. Tai Jums, Jurgozhka, galiu pasakyti, kad nėra ko stebėtis, kai vedėja pergyvena, kad nėra lėšų. Ar žinote kiek skiriama pinigų METAMS darželio kitoms reikmėms (o galite įsivaizduoti kiek daug tų kitų reikmių yra) - ogi 900 litų. VISAM DARŽELUI! Tai sužinojus, man pasidarė liūdna dėl mūsų valstybės, bet labai supratau visas auklėtojas ir darželių vedėjus, kurie už pvz blogą būseną įrangos, lauko aikštelių ir panašiai moka baudas iš savo kišenių ir prašo tėvelių paramos.

Kas blogo, kad vedėja paklausia kur dirba tėveliai? Aš būdama ūkiška vadovė irgi galvočiau kaip gerinti darželio padėtį. Gal kuris iš tėvų ptas yra koks stalius ir gali padėti, gal dar kažkas, kas gali būti naudingas. Tai yra visiškai normalu, jei tau rūpi kokioje aplinkoje yra vaikai ir nori, kad tavo darželyje būtų geros salygos. O sąlygos reikalingos vaikams, ne vedėjų brangioms mašinoms ar kelionėms.

Viskas priklauso nuo požiūrio - ką norime matyti aplinkoje. Prieš Kalėdas daugelis mūsų stengiasi daryti gerus darbus ir dėtis geradariais, o kai reikia šiaip, kasdienybėje kažką padaryti platesniam nei savo šeimos labui - tuoj viskas piktina - ir vedėja bloga, ir pinigai tik asmeniniams poreikiams... Aišku, daug priklauso nuo šeimos situacijos, bet juk ten kur negalime pinigais prisidėti, galinme padėti prisidėti gerais darbais, informacine pagalba ir palaikymu. Piktintis lengviausia, būti dosniam ir aktyviam kur kas sunkiau...
Atsakyti
QUOTE(pingpongute @ 2009 12 02, 14:56)
Mes irgi lankome šitą darželį, todėl labai nustebau dėl tokio parašymo... Man negražu atrodo sakyti apie vedėją kaip pinigėlių mėgėja iš vieno vizito. Vedėja yra puiki moteris, dedanti begales pastangų, kad darželis būtų toks koks yra. Nepamirškite kokiame rajone šis darželis, kokios socialinės aplinkos žmonės gyvena ir kiek iš jų gali padėti darželiui. Prieš rinkdamiesi darželį, mes apskritai pasidomėjome kokia padėtis yra darželių finansavime ir valstybės indėlyje į darželius. Tai Jums, Jurgozhka, galiu pasakyti, kad nėra ko stebėtis, kai vedėja pergyvena, kad nėra lėšų. Ar žinote kiek skiriama pinigų METAMS darželio kitoms reikmėms (o galite įsivaizduoti kiek daug tų kitų  reikmių yra) - ogi 900 litų. VISAM DARŽELUI! Tai sužinojus, man pasidarė liūdna dėl mūsų valstybės, bet labai supratau visas auklėtojas ir darželių vedėjus, kurie už pvz blogą būseną įrangos, lauko aikštelių ir panašiai moka baudas iš savo kišenių ir prašo tėvelių paramos.

Kas blogo, kad vedėja paklausia kur dirba tėveliai? Aš būdama ūkiška vadovė irgi galvočiau kaip gerinti darželio padėtį. Gal kuris iš tėvų ptas yra koks stalius ir gali padėti, gal dar kažkas, kas gali būti naudingas. Tai yra visiškai normalu, jei tau rūpi kokioje aplinkoje yra vaikai ir nori, kad tavo darželyje būtų geros salygos. O sąlygos reikalingos vaikams, ne vedėjų brangioms mašinoms ar kelionėms.

Viskas priklauso nuo požiūrio - ką norime matyti aplinkoje. Prieš Kalėdas daugelis mūsų stengiasi daryti gerus darbus ir dėtis geradariais, o kai reikia šiaip, kasdienybėje kažką padaryti platesniam nei savo šeimos labui - tuoj viskas piktina - ir vedėja bloga, ir pinigai tik asmeniniams poreikiams... Aišku, daug priklauso nuo šeimos situacijos, bet juk ten kur negalime pinigais prisidėti, galinme padėti prisidėti gerais darbais, informacine pagalba ir palaikymu. Piktintis lengviausia, būti dosniam ir aktyviam kur kas sunkiau...

drinks_cheers.gif šaunuolė, tikai pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzyte @ 2009 12 02, 14:57)
drinks_cheers.gif šaunuolė, tikai pritariu  drinks_cheers.gif


Zinoma, kad finansavimas yra labai menkas, ir net maziau negu menkas aukletojos uz dyka dirba, varomos neapmokamu atostogu, o darbas tikrai sunkus nera cia net ka kalbeti. Todel tikrai nesipiktinu, kad yra renkami pinigeliai remontui ar priemonem, zaislam, juk galima butu ir nerinkti, bet tada musu paciu vaikai kencia juk jie savo grupeje praleidzia visa diena, kokia aplinka mes kursime tokioje ir augs musu dziaugsmai. o is valstybes tiketis ir laukti tai tikrai kolkas nesulauksim.
Teisingai mamyte paminejo, kad dabar visiem sunku su pinigeliais, bet galima padeti ir darbais.
Visai nesenai pries menesi sutare grupeje remonta daryti tai is visu vaiku buvo tik 2 teveliai ir aukletojos, o vienas tevelis kita diena ir nepasirode. tai dirbo aukletojos ir vienas tevelis.... blink.gif
O del vedejos tai man irgi teko tik viena karta bendrauti su ja kai priiminejo vaika mano, bet butu tikrai neprieme, kol nesusimokejom.
Sake kad nera vietu ir tikrai niekaip nepriims, o kai nunesem tai po savaites praderjom darzeli lankyti ax.gif .

na irgi nesipiktinu per daug dziaugiuosi musu grupes aukletojomis, ir dziaugiuosi kad mano vaikui patinka eiti i darzeli mirksiukas.gif
Atsakyti
Norėtume lankyti "Žvangutį" nuo rudens. Mums priklausančiame pagal gyvenamą vietą darželyje esame eilėje 63 (o bus tik dvi grupės). Tai užsirašėme ir į šį darželį, nes jis ne toks "populiarus". Gal mamytės, kurių vaikučiai lanko "Žvangutį", pasidalintumėte įspūdžiais apie šį darželį? Gal atsirastų ir daugiau mamyčių, kurių vaikučiai ruošiasi lankyti šį darželį nuo rudens?
Atsakyti
na ir mano dukra lanko si darzeli. Galiu pasakyti, kad mus be kysiu (bet galbut ivertine turtine padeti) prieme i kelis darzelius (jeigu buciau davusi kysi, butu prieme i praktiskai visus, bet is principo nedariau to- patikekit zinau ka sakau, nes apvaziavau 10 darzeliu). Is pradziu as buvau kritiskai sito darzelio atzvilgiu - man nepatiko kad nelabai toli yra Kalvariju turgus, bet sprendima nuleme tai, kad tai yra mazas labai darzelis (maciau koks balaganas kai kuriuose kituose) ir grupes aukletoja yra tikrai faina (ir tos pavaduojancios taip pat). Dukra gali priziureti ir aukle, ir bobutes, ir tetos, bet taip nenorejom, nes manau, kad is vaiko izoliuotumo nieko gero - neismoksta uz save pakovoti. Iki 2,5 metu ir taip dvi gimines apie ja sokinejo ir soktu iki mokyklos.
Del direktores - man ji irgi dejavo ir pan., as i tai nekreipiau demesio, tik pasakiau, kad norim lankyti si darzeli ir tikrai rodziau susidomejima situo darzeliu. Taciau mes prisidejom prie darzelio gerbuvio - nupirkom konkrecius daiktus.
Na del ligu - aisku dukra susrigo, nerimtai, sloga buvo. Paskui isitaise tokia "zalia" pastovia sloga, bet temp nera, bandom gydytis visokiais zoliniais preparatais, kaip ir mazeja.
Manau, viskas priklauso nuo poziurio - net ir paciuose "prestiziskiausiuose" darzeliuose yra visko - tevu snobiskumas toli grazu negarantuoja gero vaiku elgesio, o euroremontas - aukletoju nuosirdumo smile.gif
Atsakyti
Ačiū, Iveka, kad pasidalinote įspūdžiais apie šį darželį. Aš irgi tikiu, kad darželis, nors ir mažas, bet turi tikrai neblogą direktorę. Bent jau tokį susidarėme įspūdį su ja bendraudami (tikrai ne kyšių prašo, o pagalbos gerinant aplinką vaikučiams). Tikimės, kad ir auklėtojos šaunios ten. Aišku, vis dar laukiam sąrašų, bet tikimės patekti... Gal atsilieps ir daugiau mamyčių, kurių vaikučiai lanko, ar ruošiasi lankyti šį darželį? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RituteT @ 2010 05 26, 20:57)
Ačiū, Iveka, kad pasidalinote įspūdžiais apie šį darželį. Aš irgi tikiu, kad darželis, nors ir mažas, bet turi tikrai neblogą direktorę. Bent jau tokį susidarėme įspūdį su ja bendraudami (tikrai ne kyšių prašo, o pagalbos gerinant aplinką vaikučiams). Tikimės, kad ir auklėtojos šaunios ten. Aišku, vis dar laukiam sąrašų, bet tikimės patekti... Gal atsilieps ir daugiau mamyčių, kurių vaikučiai lanko, ar ruošiasi lankyti šį darželį?  ax.gif



Mano maziukas gal lankys si darzeli, sake,kad i komplektacija patenkam... smile.gif Ziuresim rudeni kaip cia bus.
Atsakyti