Įkraunama...
Įkraunama...

Šnipiškės: Žvangutis

Jolita0526, mano Dukrytei bus 2 metukai ir 1 mėnuo, pradės lankyti rugsėjo 3 dieną. Gali būti, kad bus vienoje grupėje kartu su jūsų Matuku smile.gif, nes irgi auklėtojos bus abi Danutės smile.gif)) Man svarbu, kad auklėtojos būtų geros, jūsų atsiliepimas labai pradžiugino smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo buzhiukas: 13 rugpjūčio 2007 - 20:37
QUOTE(buzhiukas @ 2007 08 13, 20:29)
Jolita0526, mano Dukrytei bus 2 metukai ir 1 mėnuo, pradės lankyti rugsėjo 3 dieną. Gali būti, kad bus vienoje grupėje kartu su jūsų Matuku smile.gif, nes irgi auklėtojos bus abi Danutės smile.gif)) Man svarbu, kad auklėtojos būtų geros, jūsų atsiliepimas labai pradžiugino smile.gif


Aukletojos tikrai super, tai iki rugsejo. iskas bus gerai pamatysit as irgi labai jaudinausi pries isleisdama. O kur Jus gyvenat gal kieme kur esam susitike?
Atsakyti
Aš toli nuo darželio gyvenu, Visoriuose. Iki susitikimo rugsėjį smile.gif
Atsakyti
Kas gi naujesnio darzelyje "Zvangutis"? biggrin.gif

Atsakyti
Sveikos.

Mes lankome Žvangutį jau beveik metai. Patenkant ten reikėjo paprakaituoti, nes vedėja nebuvo labai draugiškai nusiteikusi. Grupė mūsų nėra labai gera, vaikai gana išdykę, tačiau viena auklėtoja tikrai faina. Jeigu kokios problemos, padeda išspręsti. Mano sūnus ramus, lėtas, kultūringas, o grupiokai - priešingybės, tai jam ten sunkoka buvo adaptuotis, nebenorėjo lankyti (prieš tai lankėm kitą darželį, kurio bendras lygis buvo kur kas aukštesnis). Todėl prašiau auklėtojos padėti įsilieti į bendrą veiklą ir pan. Tai vaikas vėl noriai pradėjo vaikščioti. Iš patirties pasakysiu, kad didžioji dalis noro lankyti daržą priklauso nuo auklėtojų.
Atsakyti
Mes lankeme si darzeli pries 5 metus. Pradejome dukryte leisti 2 metu ir viskas beveik mums tiko. Tiesa, direktore ne itin draugiska, pirmo susitikimo metu, kuomet atejau uzrasyti vaiko, paklause, kokia suma mes galetume paremti darzeli doh.gif . Uz tuos pinigus pirkome dazu ir dideli vazona i sale. Na bet su direktore daznai matytis nereikejo, tai ir nemaloniu akimirku patyreme ne tiek jau daug. blush2.gif
Aukletojos, su kuriomis teko bendrauti (draugauti), beveik visos patiko. Ypac Danute lopselinej grupej. thumbup.gif Tiesa, yra siame darzelyje (gal jau ir ne) tokia aukletoja rekianti ant vaiku. Nezinia, gal ir patampanti maziukus. Mano dukra, nebeinanti i darza daugiau nei 5 metus, vis prisimena ta baisia aukletoja. doh.gif . Ir vardas Aldona jai iki siol yra pats negraziausias blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo onne: 01 balandžio 2009 - 20:58
Sveikos mamytes,
gyvenu prie pat darzelio "Zvangutis", o ir esu dirbusi vienu momentu kitame vaiku darzelyje lopselyje. Noreciau is savo patirties ir ka pastebiu gyvendama salia mineto darzelio pasakyti, ka manau apie temos pradzioje parasyta nuomone "kad kazkas kazkada.. mate siame darzelyje skriaudziamus maziukus". Bent jau as nemanyciau, kad ten butu skriaudziami vaikai, o is darbines patirties zinau kokiu vaikiuku buna. Padirbtumet Jus, mamytes, tai dar netaip nesusitvarkytumete su kokiais neisaukletais ar islepintais vaikais, kai jie pradeda kitus vaikucius musti ar savanaudiskai ka nors atimineti.. ir t.t. o juk nedaznas savo vaika pakeltu balsu pabarame.. tik is vidaus padirbes zmogus gali pateisinti tas aukletojas, kurios kartais proto ribose nubaudzia vaika, kad jis neuzsiliptu ant galvos.. Juk jus namie sokinejate apie vaika viena ar dviese su teveliu, tai atrodo ir susitvarkote su savo vaiku, pagalvokite kai jis pradeda darzelyje reikalauti demesio, lyg jis butu vienintelis kuriam jo reikia.. Zodziu neskubekite teisti vaiku darzeliu darbuotoju, nepamaste ar imanoma suteikti tokio demesio kai grupeje yra tarkime 15 vaiku..
Atsakyti
QUOTE(onne @ 2009 04 01, 20:56)
Mes lankeme si darzeli pries 5 metus. Pradejome dukryte leisti 2 metu ir viskas beveik mums tiko. Tiesa, direktore ne itin draugiska, pirmo susitikimo metu, kuomet atejau uzrasyti vaiko, paklause, kokia suma mes galetume paremti darzeli doh.gif . Uz tuos pinigus pirkome dazu ir dideli vazona i sale. Na bet su direktore daznai matytis nereikejo, tai ir nemaloniu akimirku patyreme ne tiek jau daug.  blush2.gif
Aukletojos, su kuriomis teko bendrauti (draugauti), beveik visos patiko. Ypac Danute lopselinej grupej.  thumbup.gif Tiesa, yra siame darzelyje (gal jau ir ne) tokia aukletoja rekianti ant vaiku. Nezinia, gal ir patampanti maziukus. Mano dukra, nebeinanti i darza daugiau nei 5 metus, vis prisimena ta baisia aukletoja. doh.gif . Ir vardas Aldona jai iki siol yra pats negraziausias  blush2.gif


Nežinau kokiu vardu, bet yra viena pašūkaujanti biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,
Na ka geleciau parasyti apie si darzeli,mums jis Super smile.gif Vedu savo sunu i darzeli nuo pusantru metuku,siemet jam jau bus 5 metai,musu aukletoja Nijole o kita Dana,taip vadina jas mano sunus,i darzeli jis eina noriai ir kiekviena diena parsinesa tai nauja dainele,tai soki,zodziu pastebiu kad vietoje jie nesedi,nusiskundimu neturiu jokiu,o kas liecia kitas aukletojas tai jos mano vaikui ne visos patinka,kai buna vasara ir aukletojos atostogauja,tai maniskis visai nenori eiti darzeli,o va kai buna sios dvi aukletojos mano vaikas i darzeli begte bega,manau jei vaikui ten gerai,tai nieko blogo ten nevyksta. thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,

kas geresnio zvangutyje?
Atsakyti
Labas.
Mes irgi pradėjome šį darželį lankyti. Kas lanko PELIUKŲ grupę, prašome prisiungti 4u.gif
Atsakyti
labutis, gal atsilieps mamyte, kurios vaikutis lanko meskiuku grupe, kaip ispudziai? ar patinka?
Atsakyti