Įkraunama...
Įkraunama...

Šnipiškės: Žvangutis

QUOTE(Amžina studentė @ 2006 01 19, 12:27)
Užsirašydama jokiais būdais neaiškink vedėjai, kad tavo vaikas kažko nemoka  schmoll.gif Sakyk, stengiamės, mokomės  mirksiukas.gif


Matai, kaip visur skirtingai... g.gif
Kai užsirašinėjom į 'Smalsučius', vedėjos pavaduotoja pati pirma nuramino, kad nesijaudintume, jei vaikas ir nemokės ant puodelio daryt, ar reikės čiulptuko, atseit, čia jau jų darbas visko išmokyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyciukas @ 2006 01 22, 15:17)
Matai, kaip visur skirtingai... g.gif
Kai užsirašinėjom į 'Smalsučius', vedėjos pavaduotoja pati pirma nuramino, kad nesijaudintume, jei vaikas ir nemokės ant puodelio daryt, ar reikės čiulptuko, atseit, čia jau jų darbas visko išmokyt thumbup.gif


"Vaidilutėje", deja, kitaip mano wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2006 01 22, 17:01)
"Vaidilutėje", deja, kitaip mano  wink.gif

Nepasiduokite stereotipams, Žvangutis gal ir ne pats turtingiausiais darželis, tačiau čia dirbančios auklėtojos kompensuoja materijos trūkumus. Du vaikus vedžiau į šį darželį ir galiu drąsiai teigti, jog Jūsų vaikas tikrai netūnos pakampėj... Sūnų leidau iį Žvangutį, nes neturėjau laiko rinktis, bet vėliau dukrą - sąmoningai , ir tikrai niekuo nesigailiu. Net ir pats turtingiausias darželis neatstos dėmesio ir šilumos.
Atsakyti
QUOTE(mezgėja @ 2006 01 27, 16:26)
Nepasiduokite stereotipams, Žvangutis gal ir ne pats turtingiausiais darželis, tačiau čia dirbančios auklėtojos kompensuoja materijos trūkumus. Du vaikus vedžiau į šį darželį ir galiu drąsiai teigti, jog Jūsų vaikas tikrai netūnos pakampėj... Sūnų leidau iį Žvangutį, nes neturėjau laiko rinktis, bet vėliau dukrą - sąmoningai , ir tikrai niekuo nesigailiu. Net ir pats turtingiausias darželis neatstos dėmesio ir šilumos.


Na, aš šalia gyvenu ir... man auklėtojos tokios pasirodė... intelekto nesugadintos... rolleyes.gif O dar kita forumietė sakė, kad auklėtojos skriaudžia mažiukus unsure.gif Jos tėvai gyvena irgi šalia šio darželio, iš tos pusės kur mažiukus veda į lauką ax.gif Dar kaimynė sakė, kad iš gretimo namo jauna šeima mažiuką ten buvo pradėję vest ir pradėjo sirgt, nepriprato niekaip, tai lyg į kaimą dabar pas senelius išvežė g.gif
Atsakyti
Tiesa, darželio teritorija lyg tai dabar yra rakinama, tai vakarais kaip ir nesibūriuoja visokie įtartini elementai smile.gif
Atsakyti
Mes irgi vedam savo dukra nuo rugsejo i Zvanguti. Iki siol jokiu nusiskundimu darzeliu nera. Aukletoju kolektyvas draugiskas, kiekviena visada zino kaip tavo vaikui sekesi ta diena. Vaikas myli aukletojas, todel tikrai nemanau, kad jos skriaustu vaika. Jokie pasaliniai po darzelio teritorija nesivalkioja dienomis ( o vakarais neaktualu, juk vaikas namie;).
Atsakyti
QUOTE(Virgdra @ 2006 08 23, 17:20)
o vakarais neaktualu, juk vaikas namie;).



KAIP NEAKTUALU???????? O paskui palieka byciokus, butelius ir neduokdie svirkstus, tamponus ir pan. turini!!!!! Tai kaip neaktualu? blink.gif

Gal yra nauju atsiliepimu apie sita darzeli? mums jis pagal gyvenama vieta priklauso...

Atsakyti
mes visai netoli sito darzelio gyvename,kartais einame pro ten pasivaiskcioti,pries kelias dienas buvau pakraupusi vaizdo kuri pamaciau,vazinejomes su maziuku netoli darzelio,aukletoja kaip supratau musu nemate,nes kai pamate is karto pasikeite elgesys,vaikai kaip tik ejo i lauka,isejo matyt aukletoja ,pradejo visokiais zodziais ant ju rekauti,tada ant vienos mergytes pradejo saukti kodel ji be kepures,priejus supurte ja ir siurksciai uzdejo kepure,pamacius mus pradejo ja guosti,svelniau kalbeti.as net nepagalvojau kad aukletoja gali taip elgtis su vaikais,nzn kaip ji ten gali dirbti?kai tokius dalikus pamatau,nzn kaip vaikiukui reiks darzeli isrinkti..
Atsakyti
QUOTE(odetee @ 2007 06 02, 18:33)
mes visai netoli sito darzelio gyvename,kartais einame pro ten pasivaiskcioti,pries kelias dienas buvau pakraupusi vaizdo kuri pamaciau,vazinejomes su maziuku netoli darzelio,aukletoja kaip supratau musu nemate,nes kai pamate is karto pasikeite elgesys,vaikai kaip tik ejo i lauka,isejo matyt aukletoja ,pradejo visokiais zodziais ant ju rekauti,tada ant vienos mergytes pradejo saukti kodel ji be kepures,priejus supurte ja ir siurksciai uzdejo kepure,pamacius mus pradejo ja guosti,svelniau kalbeti.as net nepagalvojau kad aukletoja gali taip elgtis su vaikais,nzn kaip ji ten gali dirbti?kai tokius dalikus pamatau,nzn kaip vaikiukui reiks darzeli isrinkti..

ir as pasivaiksciojan panasiu daliku ten esu maciusi doh.gif
Atsakyti
Na nezinau kaip ten yra ir ka mato ar girdi pasivaiksciojantys. Bet as savo vaikuti leidziuo nuo 1metu ir 4 men. tai jau 3 menesiai kaip lankom Zvangucio lopseli ir as tai labai patenkinta. Na kolkas palyginti negaliu su kitais darzeliais nes tai pirmas vaikutis. Bet aukletojos tai labai nuostabios, gal darzelis ir skurdokas, bet manau kad svarbiausia ne materialus dalykai, mano vaikutis labai patenkintas ir kas ryta su dziaugsmu keliasi ir eina pas "lelias". Labai myli aukletojas, nuejas kas ryta pabuciuoja. Taigi nemanau jei ji skriaustu kad jis taip elgtusi. O ten kur mamyte rase del prisiukslintos teritorijos tai kas ryta kai vedu vaikuti visa teritorija tvarko kiemsargis ir tikrai kas ryta.
Atsakyti
Mano dukrytė nuo rugsėjo taip pat lankys šį darželį. Gal kieno vaikučių auklėtoja buvo Danutė? Gal galite pasidalinti atsiliepimais?
Atsakyti
QUOTE(buzhiukas @ 2007 08 13, 09:35)
Mano dukrytė nuo rugsėjo taip pat lankys šį darželį. Gal kieno vaikučių auklėtoja buvo Danutė? Gal galite pasidalinti atsiliepimais?


Laba diena,

Mano vyruko aukletoja Danute , tiksliau dvi aukletojos Danutes, jos pamainomis dirba, dabar vasara tai viena atostogauja. As esu labai patenkinta jomis, labai rupinasi vaikais. Ir be jokios baimes ji palieku darzelyje, su aukletojomis labai lengva sutarti ir mano vyrukas jas labai myli. Manau jei butu blogos ar ji skriaustu tai jis nenoretu pasilikti darzelyje, o jis su mielu noru. Po darzelio gryzta tai dainuoja, tai soka, matosi vaikai nesedi vienoje vietoje turi uzsiemimus.Jei turesite klausimu rasykite. Gal musu vaikai vienoje grupeje bus? beje kiek laiko jusu leliukui?
Atsakyti