Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

na del vaziavimu kokiu 100km kaskur gimdyti tai ezinau ar verta rizikuoti gal jau geriau kur nors arciau smile.gif
Atsakyti
Labas mamytes 4u.gif

beveik pries menesi Trakuose susilaukem dukrytes. Apie gimdyma sioje ligonineje mano ispudziai patys silciausi wub.gif Pabandysiu papasakoti del ko gimdyciau ir antra vaikuti cia:
1. Vienas privalumu, kad galima gauti atskira palata. Kiek zinau didziuju miestu ligoninese tai gan komplikuota. Man buvo labai svarbu, kad kartu su vyru galejau "saremiauti" niekam netrukdant. Nors ta diena situacija del palatos buvo kebli. Buvo 3 gimdymai, visos palatos uzimtos, isskyrus mokama. Jie uzsimine, kad yra mokama palata, i dienos pabaiga turetu atsilaisvinti ir nemokama. Jei mes dar neapsisprende imti mokamos palatos, tai jie duos tokia maza palatele, tik be lovos vyrui. Mes is tikruju nebuvome apsisprende, todel "saremiauti" nuejome i ta maza palatele, o kai pagimdysim tai gal bus atsilaisvinusi nemokama. Bet ji neatsilaisvino. Tada mes paememe mokama, nes norejom lovos vyrui (o is tikruju ten buvo kambariukas, kur nakti akusere gali paziureti TV ir nusnausti). Zodziu, personalas stengesi ir ieskojo galimybiu, kad neguldyti moteru kartu, uzleido savo kambariuka ir nebuvo jokio spaudimo del mokamos palatos (kaip anksciau cia rase, kad is jos "bizni" daro) thumbup.gif
2. Kitas privalumas - darbuotoju demesys. Visada ir greitai ateidavo, kai paprasydavom pagalbos. Mes pasilikom ir Naujuju metu nakti, jokio ypatingo sventimo, kad negaletum susilaukti pagalbos, nebuvo. Patiko, kad visada pakeisdavo sutepta patalyne ir gimdymo marskinius, nors net neprasydavau. Akusere (Kristina) ta diena lakste tarp manes, gimdancios gimdykloje ir operacines, bet puikiai susitvarke.
3. Bendras dusas tai verysad.gif Irengtas jis tokioj patalpoj, kur gydytojai kartais apziuri ir uzraso tonus pacientems. Dusas atskirtas uzuolaida, nejauku kai salia kazkas vaiksto. Nors po klizmutes man jau buvo vienodai... Mokama palata turi atskira dusa, man tai buvo vienas didziausiu sios palatos privalumu.
4. Gimdyti tariausi pas R.Rogalski. Kadangi cia karstai diskutuojama apie ji, pasistengsiu greitai parasyti savo ispudzius placiau, bet dabar begu pas savo mazyle....
Atsakyti
[quote=Sweet Dreams,2008 01 21, 17:58]
schmoll.gif man darė skubų cezarį, reikalingas personalas susirinko per kelias minutes, tad nereikėtų taip teigti, kad komplikuoto gimdymo atveju Trakuose kažkas atsitiks. Aišku, jei komplikacijos yra labai didelės ir tai yra žinoma iki gimdymo Trakai patys nepriima pas save, o liepia važiuot į Kauną ar Vilnių. O šiaip gydytojų kompetencija ten tikrai aukšta ir pakankama net jei gimdymas ir komplikuojasi thumbup.gif

Manau, kad Trakai turi ir gali priimti komplikuotus gimdymus, bet kai atvažiavau Kalėdų naktį taip neatrodė... tuo labiau, kad gydytojas, su kuriuo buvau susitarusi, buvo "abonentas ne ryšio zonoj" ir teko pabendrauti su užsimiegojusiu Kalinauskiu...

Tarp kitko, abonentas tai buvo Rogalskis.........

Atsakyti
... norejau paklausti.. Ar daug jusu yra vaziavusios gimdyti is Vilniaus i Trakus? ax.gif Manau ne tik trakiskes gimdo ten..ten juk visas mamytes turetu priimti...teisingai? nestuke.gif
Atsakyti
Turi priimti visas, kur benuvažiuosi. Mano draugė ten važiavo iš Vilniaus, bet ji susitarusi buvo, ir aš ketinu (tik nesutarsiu su niekuo, galų gale finansų net tokių neturiu, kad tarčiausi...), liko apie 7 sav. iki termino. Siaip sako, kad prasidėjus sąrėmiams, ir iš Vilniaus į Klaipėdą ir atgal suspėtum. Beje, mano ginekologė, paskurią lankausi poliklinikoje, tai sakė, kad būtent Klaipėdoje geriausiai, na bet iki ten manęs tikrai niekas nenuveš... Pati aš viena, nevairuoju, tai teks kažką kviestis skubiai lemiamu momentu, ar draugės vyras, ar sesuo iš sodybos atleks nuvežti. O iki Trakų tai dar greičiau nei per miestą Vilniuj, kur reikia, ypač kai kamščiai... g.gif

Todėl ir norisi daugiau apie Trakus sužinoti, tad vis seku šitą giją, gal kas ką naujo pasakys, plačiau, kaip kas. Klausiau anksčiau, bet man pasiūlė senas gijas pasklaidyti, bet kad neitin galiu dėl nuolatinio akių skausmo, tik trumpai ir ne kasdien peržvelgiu, kas svarbiausia, ir tiek, o be to, viskas juk keičiasi, o anos gijos jau senesnės, dabar gal pasikeitę kažkiek ir sąlygos, ir mokesčiai, ir gal dar kas.

Beje, čia kažkuri klausė, ką į ligoninę Trakuose pasiimti, ko reikia, ko nereikia, ką ten vietoj gal duoda. Tai jei kuri galėtų, jei ne čia, tai asmenine žinute man, būčiau dėkinga. 4u.gif

Pirmas man gimdymas, labai jaudinuosi, jaučiuosi labai pasimetusi, tuo labiau, kai viena esu, paramos vyriškos neturiu, tai labai jau netvirtai ant žemės jaučiuosi... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(klauzada-neklauzada @ 2008 01 25, 19:09)
... norejau paklausti.. Ar daug jusu yra vaziavusios gimdyti is Vilniaus i Trakus?  ax.gif  Manau ne tik trakiskes gimdo ten..ten juk visas mamytes turetu priimti...teisingai?  nestuke.gif


Daug is Vilniaus yra gimdziusios Trakuose, tame tarpe ir as.
Zinoma, kad jie priima, nors tu butum ir is kokios pvz Kelmes.
Atsakyti
Kadangi daugeliui mamu aktualu, tai imetu ankstesne Jursan zinute, kurioje ji puikiai aprase, ka vertetu pasiimt. Tikiuosi, ji nesupyks.. 4u.gif

Nuo saves galiu pridurt, kad neverta per daug visko prisipirkt, nes salia yra ir parduotuviu, ir vaistiniu. Trakai - ne gludus kaimas, tad jei ko prireiks, tai galesit ir veliau isigyt. biggrin.gif Be to, neverta imti sau daug maisto, nes toli grazu ne viska pradzioj leis valgyt.
Ramaus laukimo visoms 4u.gif 4u.gif

QUOTE(JurSan @ 2007 09 24, 16:06)
O ka pasiimti i ligonine tai galiu pasakyti stai ka:
I gimdykla pasiimk:Leliaus rubelius.
Kojinytes vilnones 2vnt.
Ilgom rankovem bordziuka 3vnt.
Slauztus siltesnius 3vnt.
Kepuryte plonyte gal noresi uzdeti kad vaiko ausytes neuzsiriezdinetu gulint 1vnt.
Seip gerai butu kad pirstinaites butu 2vnt..Nes leliai gymsta su manikiuru ir save visa apdrasko.
Du vaikiskus muiliukus turek.Viena sau ir vian laliui.Teks apiprausineti.
Sau higieniskas serveteles.Apsitrinimui.
Vaikui serveteliu aptrinimui.Pampers ar seip kokiu.
Octenisept odos ir gleiviu dizenfekantas 16lt pades labai intimiai vietai.Ypac jai kirps,sius ar plysi.Pades uzgyditi.
Bepanthen tepalo butinai spenialiaims ir jai reikes vaikui issutimus patepti.Ji spenialiams iskart pradejau naudoti.Kad suminkstetu spenialiai.Nes pirmom dienom bus siaubingai sunku su maitynimu krutim.Ir po to namuose bus kaip issigelbejimas.Jo nereikia nuplauti pries maitynima.Jis beskonis ir vaikas su mielu noru zys kryti.
Prireiks ir kompresu Multi-Mam parsiduoda Ramuneles vaistynese kai
Tualetinio popieriaus svelnaus 2-3 rulonelius.
Pampersu gymdykloj prireiks vieno bet po to reikes poko.As emiau Huggies NewBorn.Bet geri ir Pampers firmos naujagymiams skirti pamperiai New Baby.Po kiek laiko o gal sekancia diena tau i palata ateis sesele ir atnes visokiu geru brosiuru su dovenelem ten ir bus pampersai 4 vnt.Sudokremo megynelis ir kitokie megineliai.Daug literaturos.
Sau gymdyklon pasiimk negazuoto mineralinio 0,5l. ir vazelino lupoms.
Gymdydama avek kojines tik kad laisvos butu ir neverztu siltesnes.Nes gali buti salta.
Devek ligonines pizamom ir halatais.Naudokis palutemis.Savi drabuziai bus issaugoti.Nes gali kraujuoti smarkiai,tad susitepsi savo drabuzius.Gali tureti tik halata siltesni.Nes noresi i tulika iseiti tai bus silciau.
Turek gumines slepetes nes kai teks eiti i dusa tai nors kojos nesals stovint.
Dideli ranksluosti ir mazesni sau.Du vaikui.Vienas veidui ir kuneliui kitas uzpakaliui.
Turek sau dideliu iklotu ne maziau nei 5vnt.Jie spec po gymdimo man tai teko pora maxi detis.Nors naudojausi ir palomis.Prisipirkau sau per daug visokiu iklotu ir dabar jie nereikalingi.Tai duosiu patarima.Visokiu didziu turek po 5 vnt.Nuo didziausio iki maziausio.
Palatoje gali turetu savo indus.Ypac jai vyras visa laika nores buti salia.Jis jug ir valgyti nores ir arbatos ar seip ko atsigerti.Peilis reikalingas.Man asmenioskai ligonines meniu nieko.Bet kai ko nevalgiau kad vaikui pilvuko nepustu.Man norejosi daug gerti.Tai vyras pirko 4 butelius negaziuoto vandens.Ypac troskino kai teko krutine maitinti.Valgyti labai norejosi.Nusipirk sau kokiu paprastu lietuvisku sausainiu.Ar meduoliu.As tai kai tik i palata patekau tai manes lauke ant spinteles visas dienos meniu atauses.O as suvalgiau arbata su meduoliais,batona ir juoda dauona.O paskui paprasiau kad vyras nupirktu pieno ir sausainiu.Mano skaniausi dalykai ligoninej.Nes apie kitoki maista bijojau paragauti.Kad mazajai nepakenktu.
Turejau virduli su savimi.Arbatai daryti.Nors ligoninej isbuvom tik 2 paras.Gerai gerti pasidaryti kakavos Neskviq kad pienas gamintusi.Ir Halvos saulegrazu gali pasiimti.Jega.Ir skanu ir sveika.
Na rodos viskas.Jai ka ir pamirsau tai jau pati nuspresi ko truksta.
Sekmes gimdant.




Atsakyti
QUOTE(Gritta @ 2008 01 25, 17:47)

Tarp kitko, abonentas tai buvo Rogalskis.........



hmz... viena nakti buvau ilga atsakyma paruosus, bet internetas nuluzo, nelemta tai zinutei buvo islikti, o antros nebeatkartosiu blush2.gif zodziu sio gydytojo reputacija isvis krenta, nors seniau jis buvo patikimiausias gydytojas siuo klausimu, kad ir is atostogu atlekdavo...zodziu matyt jau pakankamai pinigu uzsidirbo iki pensijos ir gali ramiai svesti kaledas lotuliukas.gif

zodziu sekmes visoms 4u.gif kita karta as vistiek rinksiuos trakus, bet turbut su niekuo nesitarsiu, nes ka ten gavau buvo super thumbup.gif isskyrus paskubinta cezari...

sveikinimai naujoms mamytems, aukit sveiki zmoguciai 4u.gif wub.gif
Atsakyti
g.gif Rogalskis pas mane is atostogu,is Latvijos berods, atleke.....ir siaip as dar juo nenusivyliau thumbup.gif gimdymas laaaabai buvo smagus ir manau,kad daktaras tam turejo nemaza itaka,as visa nestuma pas ji lankiausi,nu zo kaip cia kazkuri sake-as dar esu betarpiska sito daktaro gerbeja ir dar karta gimdyciau tik pas ji cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Creed: 26 sausio 2008 - 15:13
Mamytes, o jus kai pasirinkote gimdyti Trakuose,ar buvote is ankto ten nuvaziavusios apsiziureti? Ar leidzia ten apsilankyti? Jei taip,tai gal zinot kada?..Sakau gal reiketu ten nuvaziuoti ir apsizvalgyti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(klauzada-neklauzada @ 2008 01 26, 19:14)
Mamytes, o jus kai pasirinkote gimdyti Trakuose,ar buvote is ankto ten nuvaziavusios apsiziureti? Ar leidzia ten apsilankyti? Jei taip,tai gal zinot kada?..Sakau gal reiketu ten nuvaziuoti ir apsizvalgyti  blink.gif

Manau, kad tikrai gali nuvažiuot apsižvalgyt ir viską savom akim apžiūrėti mirksiukas.gif Kiek girdėjau, ten visada labai maloniai aprodo, jei kas domisi ir nori gimdyt 4u.gif
Atsakyti
manau reiks taip ir padaryti..
Atsakyti