Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

sveikos,

as savo pirmaja dukryte gimdziau Trakuose prie beveiktris metelius ir antraja ruosiuos gimdyt neuzilgo irgi Trakuose. Ir abi pas gydytoja, nuostabia, svelnia, Vilija Variakojiene. Ir kurios cia sakote, kad pas ja pinigai akyse sukasi, tai pagalvokit ar pas kuri nors is gydytoju nesisuka. Tik norejau pastebeti, kad gerb. gydytoja niekada nera uzsiminusi, kad jai reikes sumoketi, ir ypac KIEK sumoketi. Davem patys, tiek, kiek mes galejom. Ir niekas mums neliepe ieskoti internete kainos uz jos priimta gimdyma mirksiukas.gif

Atsakyti
O mano nuomone yra tokia, kad geriausia su jokiu gyd.nesitarti is anksto, nes jis ir nesitiki po to kad atsilyginsi atitinkama suma. O savo darba kiekvienas gydytojas vis vien tures atlikti, kur desis?
Atsakyti
QUOTE(deluxe @ 2008 01 22, 13:20)
O mano nuomone yra tokia, kad geriausia su jokiu gyd.nesitarti is anksto, nes jis ir nesitiki po to kad atsilyginsi atitinkama suma. O savo darba kiekvienas gydytojas vis vien tures atlikti, kur desis?

drinks_cheers.gif visiškai pritariu drinks_cheers.gif

pati gimdžiau neseniai Trakuose ir su niekuo nesitariau schmoll.gif nusprendžiau kad visi gydytojai neblogai atlieka savo darbą, tai kaip ir nebuvo skirtumo pas ką pakliūsiu rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaitės, senoj temoj buvo kažkur (neberandu) sarašas daiktų kuriuos reikia turėti važiuojant gimdyti į Trakus.. Gal kuri išsisaugojote kompe? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, ir as ikisiu trigrasi apie Rogalsi smile.gif
NEzinau gal cia kaip kam pasitaiko, bet kiek man teko susi durti su siuo daktaru (o teko patikekite ne mazai) tai del kainu ir viso kito dalyko man niekada nekilo problemu... Ir nuolaidu ir ne visada paima pinigus uz echoskopavima ...
jis turi savo kaina, turi savo pacientus, kam priimtina kreipiasi i Ji kam ne, iesko kitu gydytoju.

Suprantu nusivylima kai kuriu cia smile.gif bet as vis dar esu betarpiska sio daktaro gerbeja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2008 01 22, 15:20)
Mergaitės, senoj temoj buvo kažkur (neberandu) sarašas daiktų kuriuos reikia turėti važiuojant gimdyti į Trakus.. Gal kuri išsisaugojote kompe?  blush2.gif

ka emiau jau nepamenu bet siuliciau is rubeliu leliukui tai vietoi smelinuku paimti kelis marskinelius taip vadinamas raspasonkes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2008 01 22, 01:18)
dabar suprantu kaip jautesi karosiukas, kazka pasakydamas, o ji visi uzsipuldavao, nes cia nieko blogo negalima apie nieka pasakyti...

MilDuXe..., o aš manau, kad gerai, kai šitoje temoje išsakomos įvairios nuomonės Trakų gydytojų atžvilgiu: tiek iš geros pusės, tiek iš blogosios. Pamenu kai pati buvau nestuke.gif , tai atradusi šią temą būtent ir norėjau sužinoti įvairių nuomonių, kad susidaryčiau pilną vaizdą, o ne vien tik saldžius bla bla bla... Manau, kad ir kitoms čia užsukančioms nestuke.gif įdomu ir naudinga visokių postų pasiskaityti. Taip kad tai, kad čia išsakei savo abejones, yra thumbup.gif , lygiai taip pat thumbup.gif , kad kitos papasakoja savo patirtį. Tam ir yra šita temelė mirksiukas.gif Ar ne taip, mielos mamytės? mirksiukas.gif
Linkiu visoms didesnės tolerancijos viena kitos atžvilgiu, ramybės jūsų namams ir kad leliukai būtų sveikučiai ir nesirgtų 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nomika @ 2008 01 22, 12:38)
sveikos,

as savo pirmaja dukryte gimdziau Trakuose prie beveiktris metelius ir antraja ruosiuos gimdyt neuzilgo irgi Trakuose. Ir abi pas gydytoja, nuostabia, svelnia, Vilija Variakojiene. Ir kurios cia sakote, kad pas ja pinigai akyse sukasi, tai pagalvokit ar pas kuri nors is gydytoju nesisuka. Tik norejau pastebeti, kad gerb. gydytoja niekada nera uzsiminusi, kad jai reikes sumoketi, ir ypac KIEK sumoketi. Davem patys, tiek, kiek mes galejom. Ir niekas mums neliepe ieskoti internete kainos uz jos priimta gimdyma mirksiukas.gif

wub.gif wub.gif wub.gif drinks_cheers.gif

Ir tikrai, nera ko pyktis, suprantu Milduxe emocijas, bet Agneles postuose irgi nieko pikto nerandu.. Klausimai ner blogai mirksiukas.gif
Atsakyti
laba diena, merginos,
buvo klausimas del kainu pas Rogalski. tai siemet gimdymas pas ji kainuoja jau 1200. taigi..
bet pas ji jau nebenorim gimdyti. galvoju, gal geriausia butu vaziuoti tiesiog nesitarus, pas budinti gydytoja ir pabandyti is anksto pasigerinti. jei gimdymas uzsitestu, nenoreciau, kad mane pradetu skubinti.. ypac, kai esu gana ramus zmogus.. jei prades gydytojas zvilgcioti i laikrodi ir spausti del cezario, manau tikrai pasiduociau, bijodama pasekmiu, net jei cezaris ir nebutu butinas.. be to ka ten meninykas gali suprasti apie ta medicina :/
tai va.. esame totaliame pasimetime.. ku cia daryti, aisku laiko dar yra, gimdymas numatomas balandzio pabaigoje..
Atsakyti
JOO..nuomoniu visokiu apie gimdyma Trakuose ax.gif Norejau paklausti mamyciu kokios salygos Trakuose? Kokia aplinka? Ar ten palatos sutvarkytos? Ar yra vienvieciu palatu? Kazkas paminejo papildoma mokama gimdykla..gal kas galite daugiau informacijos apie ja duoti? g.gif Esu pasimetusi,nes dar iki siol nezinau kur gimdysiu..laukiu savo pirmojo zirniuko ir ,tikrai, norisi,kad reikalui nesant nepadarytu kokio cezario blink.gif
Dar noorejau paklausti - jei esi prisiregistraves Kaune,ar gali gimdyti kur nori? Ar reikia is anksto susitarti su gydytojais jei gimdysi kitur?.. Kazkaip tiek daug painiavos mano galvelej unsure.gif
Papildyta:
Ir dar...del kainu Trakuose..Ar visos,kurios neseniai ten gimdete ir mokejote apie 1200Lt vien gydytojui doh.gif ? Kokios mazdaug ten kainos dabar?..
Atsakyti
QUOTE(klauzada-neklauzada @ 2008 01 24, 13:32)
JOO..nuomoniu visokiu apie gimdyma Trakuose  ax.gif  Norejau paklausti mamyciu kokios salygos Trakuose? Kokia aplinka? Ar ten palatos sutvarkytos? Ar yra vienvieciu palatu? Kazkas paminejo papildoma mokama gimdykla..gal kas galite daugiau informacijos apie ja duoti?  g.gif  Esu pasimetusi,nes dar iki siol nezinau kur gimdysiu..laukiu savo pirmojo zirniuko ir ,tikrai, norisi,kad reikalui nesant nepadarytu kokio cezario  blink.gif
Dar noorejau paklausti - jei esi prisiregistraves Kaune,ar gali gimdyti kur nori? Ar reikia is anksto susitarti su gydytojais jei gimdysi kitur?.. Kazkaip tiek daug painiavos mano galvelej  unsure.gif
Papildyta:
Ir dar...del kainu Trakuose..Ar visos,kurios neseniai ten gimdete ir mokejote apie 1200Lt vien gydytojui  doh.gif ? Kokios mazdaug ten kainos dabar?..

palatos kaip palatos kaip valstybineje ligononeje kai as pati trakiete tai ir gimdziau abu kartus Trakuose siaip ten stengiasi guldyti po viena ir seimos narys gali likti nakvoti tik jeigu jau per daug gimdyviu o tu palatoje viena be kurio nors seimos nario tai gali ir priparkuoti kita gimdyve smile.gif ir nepapildoma mokama gimdykla o palata mokama jei neklystu 200lt 2parom ir jau 100proc ten galesi buti tik pati su savo seima smile.gif o pati gali but prisiregistravusi nors ir Klaipedije kur nori ten ir gimdai smile.gif o 1000lt tai tik pas toki Rogalski kainuoja blink.gif visi ten dirbantys daktarai kompetetingi ir tikrai nusimano savo darba kaip ir akuseres o ir visas kitas personalas tikrai malonus o del kainu parasiau i az kiek as mokejau smile.gif
Atsakyti
Dekui uz info tongue.gif As tai visai neapsisprendziu.. Mat pati esu Kaune,o nuo vasario i Vilniu pervaziuoju. Tad Vilniuje nelabai ka zinau,o ir is atsiliepimu tai supratau,kad nebent Raudonojo Kryziaus gimdykla nebloga (bent jau personalas). g.gif Girdejau neblogu atsiliepimu apie gimdyma Trakuose,tai va ir prisiminiau,kad cia forume galiu gauti info.. bigsmile.gif Tai va.. Zinoma, galima rizikuoti Kaune gimdyti (vaziuoti is Vilniaus i Kauna),bet va klausimas tada artimiesiems..juk vistiek dvi paras maziausiai buni ligoninej. Niu dar vis skestu apmastymuose g.gif
Atsakyti