Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

O man patiko E.Pociutė. Ir kaip gydytoja, ir kaip žmogus. O tai manau ne mažiau svarbu. Nepajutau nei kart jokios įtampos nei prieš gimdymą, nei per jį. Jokių neigiamų emocijų. Sakyčiau retai taip būna su gydytojais, vis tiek jie mėgsta parodyt, kad jie situacijos šeimininkai ir viską čia žino. Tik kiek žinau, dabar ši gydytoja pati augina vaikutį.
Atsakyti
MilDuXe, čia Tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif nuotaikai pakelti!

Gerai, kad pasidalinai savo abejonėmis, tačiau ar verta TIK DABAR grįžti prie metų senumo įvykių? g.gif Ypač, kaip kad pati minėjai, randas puikiai sugijęs, ir nors buvo darytas cezaris, dar galėsi pati natūraliai gimdyti rolleyes.gif sūnelis sveikas auga thumbup.gif
Manau, gyd. Rogalskis vienodai patirties lyginant su gyd. Variakojiene, turi smile.gif
Tiesiog, šis gyd. turi savo kainą, kurią iš anksto pasako, tai gal būt kai kam neįprasta ar nepriimtina...

Perskaičiau įdėmiai Tavo pasakojimą, ir man pačiai kilo keletas klausimų:

QUOTE(MilDuXe... @ 2008 01 18, 01:20)
2.skaiciau ne vienoje temoje, kad suleidus analgino sustoja daugumai saremiai, gydytojas manyciau turetu apie tai zinoti, tad jis man ne karta siule nuskausminamu, nors gimdymo plane aptarem, kad noriu kuo naturaliau (lankem su vyru semetos kursus, taciau jis pasake kad man bus lengviau ir analginas nepakenks tikrai, sakau na duokit jei tikrai nieko nebus. zinoma man sustojo saremiai (skaiciau zinoma apie tai po gimdymo, kitaip buciau neemus)
3. tada man pasakoma kad vaiko tonai pradejo kristi, ateina vedeja, ji mane labai krupsciai apziuri ir pasako, as nemanau kad cia reikalingas cezaris, reikia palaukti, tegu pasokyneja ant kamuolio. ir isejo. rogalskis atsisuka i vyra ir pasako ji pati nepagimdys. ir nuejo ruosti operacine. zinoma mes issigandom ir sutikom doh.gif . bet kai dabar mastau, tai vedeja daugiau patirties turi ir jei butu butinybe cezariui, ji butu pirmoji ji siulius 4. tiesa nepaskiau, kad jis kaskart ateidamas manes apziureti, vis kazka pakomentuoja "oij kaip letai atsidaryneja kaklelis", na ir uztrukome mes cia ir t.t.. vis zvilgcioja i laikrodi matyt kazkur skuba g.gif
5. man padaromas cezaris, vos tik esu atgabenama i palata, pamaitinu vaikuti, jis ateina ir pasako, kad jau isvyksta, vyras su juo zinoma atsiskaie kaip ir buvo sutarta. ir jis greitai isvaziavo. kaip ir sakau matyt turejo lekti ten kur dar pinigu uzsidirbs verysad.gif .

kita diena jis atvyko apziureti manes ir kitos moters, uzsuko, mes paklausem kodel buvo darytas cezaris g.gif , pasikeite iskart jo veidas, splava, mimika ir panasiai, atsake del to kad vaiko virkstele buvo labai trumpa, apsisukus aplink kakla ir jis buvo atsivertes kaktele. o tokioj padeti dar ne viena nepagimde- atreze, dave suprast kad labai reikejo to cezario ir itikinti. verysad.gif  bet vel prisimenu vedeja, ji juk paskutine mane apziurejo, jei butu ta macius, tikrai butu sutikus su cezariu g.gif o nesiulius sokyneti ant kamuolio ir laukti g.gif juk man dar saremiu net paros nebuvo, tikrai galima buvo palaukti...



1. ar tikrai Tau dave analgino???? g.gif Šiaip jau, ten visoms nošpos vietoj nuskausminamųjų duoda. Negi pats gydytojas padavė? Tą daro akušerės, tikrai nemanau, jog žinodamos, kad analgino nestuke.gif negalima, o duotų g.gif
2. kas Tau pasakė, kad vaiko tonai pradejo kristi: gydytojas ar akusere?? Nemanau, kad gydytojas NETEISINGAI teigtų, esant kitam personalui....
3. koks buvo atsidarymas, kai vedeja ant kamuolio liepe sokineti ir su kokiu Tu atvaziavai i ligonine? Ir kodel vedeja paskutine Tave apziurejo???
4. Nelabai supratau, o tai kaip ilgai gydytojas po operacijos dar turetu prie Taves likti? g.gif Juk ir kitą dieną atvažiavo apžiūrėti.

Prašau neįsižeisti už mano abejones, bet gal jas perskaičius, pačiai kils mažiau neigiamų minčių. Gal cezaris tikrai buvo reikalingas, nes Trakuose jo neskuba daryti, kiek teko girdėti.
Atsakyti
QUOTE(Agnelė @ 2008 01 21, 13:33)
Perskaičiau įdėmiai Tavo pasakojimą, ir man pačiai kilo keletas klausimų:
1. ar tikrai Tau dave analgino????  g.gif  Šiaip jau, ten visoms nošpos vietoj nuskausminamųjų duoda. Negi pats gydytojas padavė? Tą daro akušerės, tikrai nemanau, jog žinodamos, kad analgino  nestuke.gif negalima, o duotų  g.gif
2. kas Tau pasakė, kad vaiko tonai pradejo kristi: gydytojas ar akusere?? Nemanau, kad gydytojas NETEISINGAI teigtų, esant kitam personalui....
3. koks buvo atsidarymas, kai vedeja ant kamuolio liepe sokineti ir su kokiu Tu atvaziavai i ligonine? Ir kodel vedeja paskutine Tave apziurejo???
4. Nelabai supratau, o tai kaip ilgai gydytojas po operacijos dar turetu prie Taves likti?  g.gif  Juk ir kitą dieną atvažiavo apžiūrėti.

Prašau neįsižeisti už mano abejones, bet gal jas perskaičius, pačiai kils mažiau neigiamų minčių. Gal cezaris tikrai buvo reikalingas, nes Trakuose jo neskuba daryti, kiek teko girdėti.


Aš vis tik manau, kad mamos nuojauta neapgauna..
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2008 01 21, 00:56)
gal tada is vis geriau nesitarti su niekuo, nuvaziuoti, kaip sakoma ant ura, geriau kad pamainos keistusi ir nieko neskubintu, tiesiog nepagimdei per mano pamaina, pagimdysi per kito g.gif juk pirmas gimdymas gali uzsitesti iki dvieju paru, o kadangi susitari su kazkuo, tai jis ir turi pabaigti reikala, nors turi dar pilna kitu planu tai dienai, todel ir gaunasi visokie paskubinimai doh.gif kita karta nesitarsiu su niekuo itariu lotuliukas.gif o jei galimybes leis,  tai sakysiu sumokesiu dvigubai, tik kad nieko neskatintu ir butu kantriau su manim ax.gif
i trakus tai noreciau grizti, man tikrai ten labai patiko, bet bandyciau tartis su pselskuviene, ji mane priziurejo visa savaite,kai gulejau po cezario... pasirode visai sauni moteris g.gif

pati visa nestuma vaiksciojau pas E.Pševluckienę ir pas ja gimdziau ir esu labai patenkinta liuks daktare rekomenduociau visom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 01 21, 15:09)
pati visa nestuma vaiksciojau pas E.Pševluckienę ir pas ja gimdziau ir esu labai patenkinta liuks daktare rekomenduociau visom  smile.gif

drinks_cheers.gif man ji irgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gritta @ 2008 01 21, 00:33)
man labai patiko  Trakų ligoninė, kai rinkomės - tylu, ramu, kaip namie.
bet kai naktį atvažiavau su sąrėmiais, tai mane pasitiko akušerė ir dar viena moteriškė, gal kokia sanitarė unsure.gif ir užsimiegojęs gydytojas  smile.gif
Kadangi man grėsė Cezaris, tai nebuvo ramu, pamačius tik tiek personalo...

o kai gydytojas, normaliai neapžiūrėjęs mestelėjo frazę "tai pasirašykit, kad nevažiuojate į Kauną ar Vilnių, tada žiūrėsim ką su jumis darom" padrąsino nerealiai.

Manau, kad priežiūra po gimdymo Trakuose yra super, bet gimdymui (o ypač jei komplikuojasi) - sąlygos ne kokios. Aš abejoju ar dar kartą važiuosiu ten gimdyti.


schmoll.gif man darė skubų cezarį, reikalingas personalas susirinko per kelias minutes, tad nereikėtų taip teigti, kad komplikuoto gimdymo atveju Trakuose kažkas atsitiks. Aišku, jei komplikacijos yra labai didelės ir tai yra žinoma iki gimdymo Trakai patys nepriima pas save, o liepia važiuot į Kauną ar Vilnių. O šiaip gydytojų kompetencija ten tikrai aukšta ir pakankama net jei gimdymas ir komplikuojasi thumbup.gif

QUOTE(Agnelė @ 2008 01 21, 13:33)
MilDuXe, čia Tau  4u.gif  4u.gif  4u.gif nuotaikai pakelti!

Perskaičiau įdėmiai Tavo pasakojimą, ir man pačiai kilo keletas klausimų...
Prašau neįsižeisti už mano abejones, bet gal jas perskaičius, pačiai kils mažiau neigiamų minčių. Gal cezaris tikrai buvo reikalingas, nes Trakuose jo neskuba daryti, kiek teko girdėti.


Būtent, kad neskuba ir jei V. Variakojienė cezario nebūtų dariusi, tikiu, kad jo ir nereikėjo... Mano gimdymą priiminėjo K. Kalinauskis, po pamainų pasiketimo atėjo R. Rogalskis, bet nei vienas iš jų Cezario būtinybės nepamatė ir tik iš namų iškviesta Vilija skubiai "supakavo" į operacinę.
Vedėja, ne veltui yra vedėja, nuo jos sprendimų priklauso viso skyriaus darbas, todėl abejoju, ar ji būtų liepusi šokinėti ant kamuolio vietoj to, kad gelbėtų kūdikio ir mamos sveikatą ar net gyvybę...
P. S. Buvau su niekuo nesitarusi ir niekam pinigų nei prieš, nei po gimdymo nedaviau.
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2008 01 20, 23:56)
i trakus tai noreciau grizti, man tikrai ten labai patiko, bet bandyciau tartis su pselskuviene, ji mane priziurejo visa savaite,kai gulejau po cezario... pasirode visai sauni moteris g.gif

Turbūt omeny turėjai gyd. Pševluckienę smile.gif
Aha, ir aš girdėjau, kad gyd. Pociūtė iš tiesų neseniai pati pagimdė ir nedirba kol kas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2008 01 21, 18:02)
Aha, ir aš girdėjau, kad gyd. Pociūtė iš tiesų neseniai pati pagimdė ir nedirba kol kas ax.gif


O aš net neįtariau, kad priimdama mano gimdymą, ji pati laukėsi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnelė @ 2008 01 21, 13:33)
MilDuXe, čia Tau  4u.gif  4u.gif  4u.gif nuotaikai pakelti!

Gerai, kad pasidalinai savo abejonėmis, tačiau ar verta TIK DABAR grįžti prie metų senumo įvykių?  g.gif  Ypač, kaip kad pati minėjai, randas puikiai sugijęs, ir nors buvo darytas cezaris, dar galėsi pati natūraliai gimdyti rolleyes.gif sūnelis sveikas auga  thumbup.gif
Manau, gyd. Rogalskis vienodai patirties lyginant su gyd. Variakojiene, turi  smile.gif
Tiesiog, šis gyd. turi savo kainą, kurią iš anksto pasako, tai gal būt  kai kam neįprasta ar nepriimtina...

Perskaičiau įdėmiai Tavo pasakojimą, ir man pačiai kilo keletas klausimų:
1. ar tikrai Tau dave analgino????  g.gif  Šiaip jau, ten visoms nošpos vietoj nuskausminamųjų duoda. Negi pats gydytojas padavė? Tą daro akušerės, tikrai nemanau, jog žinodamos, kad analgino  nestuke.gif negalima, o duotų  g.gif
2. kas Tau pasakė, kad vaiko tonai pradejo kristi: gydytojas ar akusere?? Nemanau, kad gydytojas NETEISINGAI teigtų, esant kitam personalui....
3. koks buvo atsidarymas, kai vedeja ant kamuolio liepe sokineti ir su kokiu Tu atvaziavai i ligonine? Ir kodel vedeja paskutine Tave apziurejo???
4. Nelabai supratau, o tai kaip ilgai gydytojas po operacijos dar turetu prie Taves likti?  g.gif  Juk ir kitą dieną atvažiavo apžiūrėti.

Prašau neįsižeisti už mano abejones, bet gal jas perskaičius, pačiai kils mažiau neigiamų minčių. Gal cezaris tikrai buvo reikalingas, nes Trakuose jo neskuba daryti, kiek teko girdėti.


verta grziti, todel, kad viskas grizta i atminti tik dabar, kai pradedama galvoti apie kitus vaikucius, apie ju atejima i pasauli, ir tuomet kai buvo nedaug laiko praeje, nesugebi blaiviai mastyti.

del analgino, butent jis buvo man siulomas ne karta, o ne nospa, situso pavadinimus labai gerai skiriu, ir net jie net nepanasiai skamba, kad galeciau suklysti. beto sakau buvo ne karta siulyta, dabar perklausiau vyriuko, koki vaista ,man siule ir koki suleido, atsakymas analginas (neklausiau ar analgina ar nospa, klausiau koks vaistas , pabreziu).nes as zinau didele simpatija agneles gydytojui rogalskiui, ir zinau kad su tavim jis niekur neskubejo o ir greitai viskas vyko, tad bet kuriuo atveju ji ginsi.
dabar suprantu kaip jautesi karosiukas, kazka pasakydamas, o ji visi uzsipuldavao, nes cia nieko blogo negalima apie nieka pasakyti...
tad toliau tesiu pasiaiskinimus:
na zinoma ne gydytojas suleido, o kazkokia moteris, akuseres galima sakyti nemaciau isvis, nes tuo metu mes buvom penkios gimdancios - tai galetu buti priezastis dar viena, kodel viskas buvo paskubinta (pries mane viena buvo operuojama, mes dvi gulejom gimdyklose, o dar dvi koridoriuj lauke savo eiles... akusere mane tik paklizmavo, daugiau ir nemaciau jos...kad vaiko tonai pradejo kristi, tai pasake rogalskis zinoma, taciau as buvau pajungta prie tonu, ir girdejau, kad vienodai sirdele plaka, taip pat dar karta pabreziu kad vilija mane labai ilgai ziurejo ir apie tonus nieko nesake, priesingai ji dar buvo atsitempusi echoskopa, ir ji tikrai pasake, kad nemato reikalo cezariui...
atvykau su dviem centimetrais atsiverus, o apie trecia buvo 6 atsivere kiek pamenu...kito personalo nebuvo... brto prie vedejos jis nieko nekomentavo, net jokios diskusijos nebuvo tik gusciojo peciais./.. vedejai uzdarius duris jis priejo prie vyro ir pareiske kad as pati nepagimdysiu, ir kad skubiai reikalingas cezaris. kodel mane apziurejo vedeja, nezinau, gal visas apziurynejo, o gal rogalski ja pakviete apziureti, tiksliai pasakyti negaliu schmoll.gif
na jis neturetu buti prie manes dar po operacijos nors kiek, o kad atvaziavo kita diena, tai klausimas ar del manes??/ gal turejo siaip reikalu ir is mandagumo uzsuko pkalusti kaip sekas, o gal kita moteris nebuvo iki galo atsiskaicius ir atvaziavo likusiu pinigu... is kur man zinoti, nes nemanau kad vaziavo toki kelia specialiai pas mane, kad butu palatoj 5 minutes, ar maziau????



beto jau as tokia pikta, tai galiu papasakoti dar viena istorija apie rogalski... mes su viena pora susitikome semetos kursuose, ir per valentino diena jiems buvo terminas ir jie buvo atvyke i trakus kad rogalskis juos apziuretu, o ir mes vykome apsizvalgymui... paskui bevaikstant po menesiuko kokio, susitikome juos tama paciame rajone, kur gyvenome, pasirode jie gyvena per kelis namus, o tada jie mums papasakojo savo istorija. jie taip pat paskutinius menesius lankesi pas rogalski, ir taresi kad jis priims gimdyma, bet butent jiems jis nepasake konkrecios kainos, jie vistiek klause kiek, jis atsake tikrai rasit intrenete - paieskokit, bet jie gal mazai ieskojo, gal neturejo laiko skaityneti, ir nesuzinojo kokia jo kaina... atejo metas gimdymui, viskas ejosi neblogai, sunkiai pabaigoje sekesi, tada kai gime vaikas, jis atejo i palata, atsiieme savo vokeli, bet tada jo ar nepaziurejo ar kaip ir isvyko.... po keliu dienu, kai jie jau buvo namie, vyras skambino rogalskiui ir norejo ji pakviesti paskraidyti uz dyka oro balionu, nes jis buvo oreivis (as taip pat pries kelis metu dalyvavau siame sporte ir zinau kad skrydis jau tada kainavo 800 lt), taciau jam nespejus issizioti, rogalskis skele didziuli ir pasibaisetina morala, kaip ji jie apgavo, pasinaudojo, kad ji nuvertino sake apie 20 minuciu reke i rageli, kad ji ivertino tik 400 lt (nes butent tiek jie dave), isvadino visokiais zodziais, neisprususiais ir baisesniais, kad nesugeba rasti jo kainos internete... na zodziu cia as neissiplesiu, bet jau galima pasakyti apie zmogu, sitos istorijos nenorejau niekad pasakoti, maniau kad nesusipratimas tiesiog ivyko ir tiek... bet kai dabar esu labai pikta, jau nebegalejau tyleti... taigi nera vien viskas grazu apie si gydytoja....

tad ar tinka tau agnele toks mano pasiaiskinimaS??????????????????
Atsakyti
MilDuXe,
visų pirma, MAN "pasiaiškinti" tikrai nereikia doh.gif
Atsiprašau, jeigu įžeidžiau, to tikrai nenorėjau, o ypač "užsipulti" doh.gif !
Jau aname savo poste rašiau:
QUOTE(Agnelė @ 2008 01 21, 13:33)
Gerai, kad pasidalinai savo abejonėmis...
Prašau neįsižeisti už mano abejones, bet gal jas perskaičius, pačiai kils mažiau neigiamų minčių. Gal cezaris tikrai buvo reikalingas, nes Trakuose jo neskuba daryti, kiek teko girdėti.


Labai įstrigo TAVO žodžiai:
QUOTE(MilDuXe... @ 2008 01 22, 01:18)
verta grziti, todel, kad viskas grizta i atminti tik dabar, kai pradedama galvoti apie kitus vaikucius, apie ju atejima i pasauli, ir tuomet kai buvo nedaug laiko praeje, nesugebi blaiviai mastyti.

Dabar suprantu, kodėl jautiesi tokia įpykusi console.gif


O mano "simpatija" siam gydytojui tik tokia, kokia ir Tavo buvo iki vakar ar užvakar dienos....
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2008 01 22, 00:18)
beto jau as tokia pikta, tai galiu papasakoti dar viena istorija apie rogalski... mes su viena pora susitikome semetos kursuose, ir per valentino diena jiems buvo terminas ir jie buvo atvyke i trakus kad rogalskis juos apziuretu, o ir mes vykome apsizvalgymui... paskui bevaikstant  po menesiuko kokio, susitikome juos tama paciame rajone, kur gyvenome, pasirode jie gyvena per kelis namus, o tada jie mums papasakojo savo istorija. jie taip pat paskutinius menesius lankesi pas rogalski, ir taresi kad jis priims gimdyma, bet butent jiems jis nepasake konkrecios kainos, jie vistiek klause kiek, jis atsake tikrai rasit intrenete - paieskokit, bet jie gal mazai ieskojo, gal neturejo laiko skaityneti, ir nesuzinojo kokia jo kaina... atejo metas gimdymui, viskas ejosi neblogai, sunkiai pabaigoje sekesi, tada kai gime vaikas, jis atejo  i palata, atsiieme savo vokeli, bet tada jo ar nepaziurejo ar kaip ir isvyko.... po keliu dienu, kai jie jau buvo namie, vyras skambino rogalskiui ir norejo ji pakviesti paskraidyti uz dyka oro balionu, nes jis buvo oreivis (as taip pat pries kelis metu dalyvavau siame sporte ir zinau kad skrydis jau tada kainavo 800 lt), taciau jam nespejus issizioti, rogalskis skele didziuli ir pasibaisetina morala, kaip ji jie apgavo, pasinaudojo, kad ji nuvertino sake apie 20 minuciu reke i rageli, kad ji ivertino tik 400 lt (nes butent tiek jie dave), isvadino visokiais zodziais, neisprususiais ir baisesniais, kad nesugeba rasti jo kainos internete... na zodziu cia as neissiplesiu, bet jau galima pasakyti apie zmogu, sitos istorijos nenorejau niekad pasakoti, maniau kad nesusipratimas tiesiog ivyko ir tiek... bet kai dabar esu labai pikta, jau nebegalejau tyleti... taigi nera vien viskas grazu apie si gydytoja....


Na, panos, nesibarkim 4u.gif mirksiukas.gif Vienoms geras, kitoms nelabai, bet kiekvienoje nuomonėje yra bent dalis tiesos kaip bebūtų g.gif
Vadinasi, ne vien vedėjos akyse doleriukai blizga, kaip čia kažkas pasakojo? mastau.gif
Atsakyti
MilDuXe,
Manau, kas norėjo, padarė teisingas išvadas iš tavo pasakojimų. Kad ir kaip būtų pikta, laiko atgal neatsuksi ir nieko šitoj situacijoj nebepakeisi.
Atsakyti