Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

Sveikinu Amaniką ir Liną.Mariją tapus mamytėmis 4u.gif

QUOTE(Amanika @ 2008 07 10, 14:19)
Daug kritikos buvo išsakyta skyriaus vedėjai. Mano manymu, ta kritika labai teisinga. Bet turiu pasakyti, kad kritiniu atveju vedėja situaciją suvaldo meistriškai. Ir žinau, kad jos profesionalumo dėka, buvo išvengta ne vienos problemos.

Labai teisingas pastebėjimas. drinks_cheers.gif
Nes tikrai ji yra profesionalė.

O planinius tai tikrai priima Trakuose, neteko girdėti, kad nepriiminėtų...
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2008 07 11, 14:29)
Sveikinu Amaniką ir Liną.Mariją tapus mamytėmis 4u.gif


Labai aciū smile.gif

Sėkmės visoms besiruošiančioms gimdyti Trakuose smile.gif
Atsakyti
[quote=Vilmoshka,2008 07 11, 14:29]
Sveikinu Amaniką ir Liną.Mariją tapus mamytėmis 4u.gif

Dekui, dekui 4u.gif
Atsakyti
Pirmiausia tai sveikinimai Linai.Marijai su sunelio gimimu 4u.gif
Visiskai pritariu issakytai nuomonei ir ispudziams is Traku ligonines ir personalo drinks_cheers.gif
Mes irgi gimdem, tiksliau sakant, mus operavo, Trakuose. cezaris buvo kaip ir planinis, nes jau atvaziavau zinodama, kad darys cezari ir apie tai jau buvau kalbejusi su gydytoja telefonu. Mus operavo gyd. V.Variakojiene. Neturiu jokio priekaisto siai gydytojai. Gulejom gana ilgai - 5 dienas, tai kasdien uzeidavo, rupinosi, kad viskas butu gerai (na, mes buvom susitare, kad ji mus priziuretu). Ir as pati, ir vyras likom patenkinti ir bendravimu su sia gydytoja, ir prieziura... Is savo patirties galiu drasiai rekomenduoti sia gydytoja (beje, operacija pavyko puikiai, randas atrodo labai graziai, jokiu komplikaciju).
Tik duosiu patarima busimoms gimdyvems (bent jau toms, kurios planuoja cezari), kad tartumetes su anesteziologu. mes nesitarem (po to gailejausi...), tai nevisiskai pavyko nuskausminimas g.gif blink.gif ... Na bet tai niekad ir nebus aisku-ar atmestinai paziurejo i savo darba, kad nebuvom taresi ir nemokejom nei lito, ar tiesiog is tikruju nepavyko... Bet nemaloniausia prisiminima parsiveziau butent susijusi su nepavykusiu nuskausminimu...

Sekmes visoms busimosioms gimdyvems! Ir linkiu kuo sklandesnio ir sekmingesnio gimdymo! O kas liecia Trakus, tai vaziuokit drasiai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianiux @ 2008 07 11, 12:24)
Sveikos 4u.gif
O gal zinot kaip su planiniais cezariais ar Trakai priima ar ne? ax.gif ne kiek girdejau kad nebepriima rolleyes.gif


Tikrai priima - atrodo pirmadieniai ir ketvirtadieniais planinius daro.

O dėl nuskausminimo - tai aš jau buvau anksčiau rašiusi - tik niekas manim nenorėjo tikėti - gyd. Šarūnas BAK'e per paskaitėles sakė,kad ne visi ten dirbantys anesteziologai gali atlikti spinalinę ir epidūrinę nejautras, kai kurie tik pilnas narkozes ir sugeba daryti. Tada manim niekas netikėjo, bet iš postų matau, kad visgi gyd. Šarūnas buvo teisus. Taip,kad geriau jau tikrai, ypač planinio cezario atveju, pasirūpinti,kad ir anesteziologas geras būtų.

Beje, už kokių poros savaičių ir aš ten gimdysiu. Planuoju natūraliai, be nuskausminimo, gydytojas mane taip įtikino, be to pas mane ir taip jau kaklelis nemažai atsidaręs, gal ir šiaip neprireiktų. Tikiuosi viskas bus ok.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Artemidė: 11 liepos 2008 - 15:52
QUOTE(Artemidė @ 2008 07 11, 16:47)
Tikrai priima - atrodo pirmadieniai ir ketvirtadieniais planinius daro.

O dėl nuskausminimo - tai aš jau buvau anksčiau rašiusi - tik niekas manim nenorėjo tikėti - gyd. Šarūnas BAK'e per paskaitėles sakė,kad ne visi ten dirbantys anesteziologai gali atlikti spinalinę ir epidūrinę nejautras, kai kurie tik pilnas narkozes ir sugeba daryti. Tada manim niekas netikėjo, bet iš postų matau, kad visgi gyd. Šarūnas buvo teisus. Taip,kad geriau jau tikrai, ypač planinio cezario atveju, pasirūpinti,kad ir anesteziologas geras būtų.

Beje, už kokių poros savaičių ir aš ten gimdysiu. Planuoju natūraliai, be nuskausminimo, gydytojas mane taip įtikino, be to pas mane ir taip jau kaklelis nemažai atsidaręs, gal ir šiaip neprireiktų. Tikiuosi viskas bus ok.


Dekui Rooti uz sveikinimus ir savo ruoztu sveikinu ja, jos vyra ir mazaji Linuka 4u.gif Aukite dideli, bukite sveiki ir laimingi 4u.gif
Kas del nuskausminimo tai gydytoja V. Variakojiene sake, kad Trakuose dirba pamainomis 7 anestiozologai, bet kaip Artemide raso, ne visi jie daro epidura ir spinaline. Su Sarunu teko daugiau pabendrauti tarp 5 ir 7 cm, tai jis sake, kad nera Trakai taip jau pries nuskausminima, tiesiog ne visada anestiozologas, mokantis daryti epidura, buna vietoje. Kadangi mes rizikuoti nenorejome, tai taremes su juo, kad atvaziuos prasidejus gimdymui. Buvo tada, kada ir sutareme. Viska atliko super. Drasiai rekomenduociau visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Artemidė @ 2008 07 11, 15:47)
Tikrai priima - atrodo pirmadieniai ir ketvirtadieniais planinius daro.

O dėl nuskausminimo - tai aš jau buvau anksčiau rašiusi - tik niekas manim nenorėjo tikėti - gyd. Šarūnas BAK'e per paskaitėles sakė,kad ne visi ten dirbantys anesteziologai gali atlikti spinalinę ir epidūrinę nejautras, kai kurie tik pilnas narkozes ir sugeba daryti. Tada manim niekas netikėjo, bet iš postų matau, kad visgi gyd. Šarūnas buvo teisus. Taip,kad geriau jau tikrai, ypač planinio cezario atveju, pasirūpinti,kad ir anesteziologas geras būtų.

Beje, už kokių poros savaičių ir aš ten gimdysiu. Planuoju natūraliai, be nuskausminimo, gydytojas mane taip įtikino, be to pas mane ir taip jau kaklelis nemažai atsidaręs, gal ir šiaip neprireiktų. Tikiuosi viskas bus ok.

Tikrai taip ir bus smile.gif
Atsakyti
Kas tas spinalinis? blush2.gif ax.gif o klausykit damos, tos kurios taretes, sakykit kokiomis sumomis yra atsilyginama? nesinori nei per mazao, nei per daug, juk visiem reikia pinigeliu smile.gif
Atsakyti
Va čia apie spinalinę nejautrą:
SPINALINĖ NEJAUTRA
Papildyta:
O va čia apie epidūrinę nejautrą:

Moterys vis rečiau gimdo be nuskausminimo. Vienas dažniausių gimdymo nuskausminamųjų metodų – epidūrinė nejautra. Atliekant šią nejautrą, adata duriama tarp stuburo slankstelių ataugų. Tada prakišamas plonas plastikinis vamzdelis, adata pašalinama. Pro plastmasinį vamzdelį į vadinamąjį epidūrinį tarpą nuolat leidžiama nuskausminamųjų. Moteris gali judėti kaip nori, ji tikrai nesusižeis. Tačiau po gimdymo dalis moterų skundžiasi kelias dienas ar net kelis mėnesius išliekančiais juosmens srities skausmais. Manoma, kad šis skausmas vargina dėl nugaros raumenų įsitempimo. Skausmas – vienas iš veiksnių, skatinančių parinkti optimalią padėtį. Nuskausminus raumenys „nepraneša“, kad reikia pakeisti padėtį, taigi patempiami. Tiesa, atlikus mokslinius tyrimus, paaiškėjo, kad, praėjus 3 mėnesiams po gimdymo, tiek moterys, kurioms buvo atlikta epidūrinė nejautra, tiek tos, kurioms ji nebuvo atlikta, juosmens dalies skausmus kenčia vienodai dažnai.
Atsakyti
Kaip greitai bega laikas... Visai neseniai skaiciavau savaites, o dabar jau gimdymas visai salia wub.gif Tikiuos nebus pas mus juokiu apsisukimu ar panasiai. Maziuko nesiojimas toks smagus ir nesunkus, tai ir gimdyma laukiu lengva thumbup.gif
del Traku vis mastau, laukiu 36 savaiciu ir apsilankysiu !
Atsakyti
As tai irgi vis mastau. Kaip cia daug kas kalba, kad praktiskai sako imkit ir vaziuokit, kai prasides gimdymas, visi daktarai vienodai geri ir priims. Bet o ka daryti jei veluoja vaikelis? tai tada jau kazkur gydytoja pas kuria lankomes nestumo metu mus sius ir guldys ant stalo, leis nuskausminamuosius, o tada ir cezaris... Man kazkaip jau baisu pagalvot apie visa ta reikala, kas bus - jei bus?..
Vistik, manau, geriausia bus tartis su kuo nors asmeniskai.
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2008 07 17, 10:11)
As tai irgi vis mastau. Kaip cia daug kas kalba, kad praktiskai sako imkit ir vaziuokit, kai prasides gimdymas, visi daktarai vienodai geri ir priims. Bet o ka daryti jei veluoja vaikelis? tai tada jau kazkur gydytoja pas kuria lankomes nestumo metu mus sius ir guldys ant stalo, leis nuskausminamuosius, o tada ir cezaris... Man kazkaip jau baisu pagalvot apie visa ta reikala, kas bus - jei bus?..
Vistik, manau, geriausia bus tartis su kuo nors asmeniskai.

Kiek pamenu, tu galvoji apie gyd.Pševluckienę? smile.gif Labai puiki gydytoja smile.gif
Susitarus tikrai ramiau... Bent jau aš jaučiausi labai ramiai smile.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti