Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

QUOTE(Night @ 2008 07 05, 19:06)
Na dėl maisto tai tiesa. Aš gavau pietums žirnių sriubos  lotuliukas.gif

o aš raugintų kopūstų sriubos biggrin.gif bet kadangi maistą ruošia visai ligoninei bendrai, tai labai dėl to nedarau problemų irnesakyk.gif

Rooti, sveikinam wub.gif
Atsakyti
o as is viso neprisimenu, ka valgiau lotuliukas.gif tokioje euforijoje buvau
Atsakyti
QUOTE(Agnelė @ 2008 06 28, 13:37)
gal kas galėtų parašyti ar gyd. Pševluckienė buvusi gyd. Edita Pociūtė?

Ir ar Trakų GN dirba gyd. Kitovienė iš VGN, niekas  apie ją jokių įspūdžių neparašo?  g.gif

Nea, Edita Pševluckienė ir Edita Pociūtė yra du skirtingi žmonės. Gyd.Pociūtė pati dabar augina vaikelį.
Gyd.Kitovienė dirba Trakuose.

Sveikinimai naujoms mamytėms 4u.gif wub.gif

O dėl maisto - kai atnešdavo maistą, tai ką aš žinau... mastau.gif Ne visada būdavo tai, ką rekomenduojama valgyti gimdyvėms doh.gif Tiesiog atsirinkdavau, ką valgysiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilmoshka: 09 liepos 2008 - 10:21
merginos, teke girdeti toki dalyka, kad pirmus rubelius, kuriuos duodi gydytojams, kad aprenktu vaikeli, po aprengimo ligonine juos pasisavina... sakykit ar taip yra ir trakuose? ir apskritai kiek rubu i traku ligonine vaikui veztis?
Dekui uz atsakymus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2008 07 10, 11:20)
merginos, teke girdeti toki dalyka, kad pirmus rubelius, kuriuos duodi gydytojams, kad aprenktu vaikeli, po aprengimo ligonine juos pasisavina... sakykit ar taip yra ir trakuose? ir apskritai kiek rubu i traku ligonine vaikui veztis?
Dekui uz atsakymus smile.gif 4u.gif

nesąmonė schmoll.gif atnešėm rūbelius, aprengė pupsiką mūsų, ir tie rūbeliai ir liko pas mus rolleyes.gif
na mums ligoninėj užteko porą šliaužtų ir siaustinukų poros teprireikė nes tik 2 dienas pragulėjom rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2008 07 10, 11:20)
merginos, teke girdeti toki dalyka, kad pirmus rubelius, kuriuos duodi gydytojams, kad aprenktu vaikeli, po aprengimo ligonine juos pasisavina... sakykit ar taip yra ir trakuose? ir apskritai kiek rubu i traku ligonine vaikui veztis?
Dekui uz atsakymus smile.gif 4u.gif

nesąmonė schmoll.gif taigi aprengia vaikutį ir duoda tau su rūbeliais. kada ten pasisavins? vaikas visada būna su tavimi. vežkis tie kad užtektų kokiom 3 dienom, bet dažniausiai ten mėgsta išleist po 1-2 parų. jei darytų cezarį ir užsibūtum, tai vyras atveš daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2008 07 09, 11:21)
Gyd.Kitovienė dirba Trakuose.


Jau grizta i VGN 4u.gif
Atsakyti
Prieš tris savaites Trakuose gimė mūsų sūnelis. Gimdėme pas gyd. Streižienę. Labai puiki gydytoja. Galiu pasakyti tik pačius geriausius žodžius apie šią gydytoją ir ligoninę. Labai malonu, kai į tave žiūri kaip į žmogų, o ne kaip į 105-ą pacientę per dieną .

Paskaičiusi radau daug skundų apie maistą. Tai norėčiau pasakyti, kad nė viena Vilniaus ligoninė neturi tokio maisto kaip Trakai. Vilniaus ligoneinėse duoda vakuume uždarytas plastmasines dėžutes su sintetiniu maistu. O tai, kad ne visas maistas tinka gimdyvėm Trakuose, visai nenuostabu, nes ligoninėje yra ne tik akušerijos skyrius, o jame vienu metu gali būti nuo 6 iki 12 gimdyvių. Tai išeitų, kad ligoninė turi gaminti atskirai keliems žmonėms smile.gif Įvertinus akušerinio skyriaus atmosferą ir visą aptarnavimą, galima maistu pasirūpinti ir patiems, jei kas netinka.

Daug kritikos buvo išsakyta skyriaus vedėjai. Mano manymu, ta kritika labai teisinga. Bet turiu pasakyti, kad kritiniu atveju vedėja situaciją suvaldo meistriškai. Ir žinau, kad jos profesionalumo dėka, buvo išvengta ne vienos problemos.

Dar kartą ačiū Trakams ir Gyd. Streižienei.
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif
Pries pora savaiciu Trakuose mums gime nuostabus sunelis wub.gif Kadangi teko lankytis ten nemazai kartu pries gimdyma ir 3 dienas teko paguleti pries bei pora po gimdymo tai pabendravome beveik su visu personalu. Na, tik Simonaitienes turbut nemaciau lotuliukas.gif
Tai va, mielosios. Neturiu zodziu issakyti savo dekingumo ir susizavejimo praktiskai visomis ten dirbanciomis moterimis. Visos labai malonios, padedancios mielu noru, net neprasomos, profesionalios ir mylincios vaikucius, o tai taip matosi ir jauciasi, kai vidury nakties maziukui pilvuka pucia ar pan.
Gimdyma prieme vedeja V.Variakojiene, akuseres Roma, Daiva ir Grazina ir sesute, kurios vardo, deja, nepamenu. Gimdymas man pirmas, truko 11 val., gimdziau "truputi" su epiduru ir skatinamaisiais, nes man niekaip neuzsivedinejo veikla, o kaklelis atsidarinejo kasdien po kelis mm jau savaite ax.gif
Buvau nuostabiose rankose visa laika, ne tik gimdymo metu, bet ir pries ji ir po jo. Kas apie V.Variakojiene kalba, kad jai akyse skaitliukai sukasi, tai siulyciau i save paziureti, nes pinigeliai visiems rupi, o pagal tai, koki darba sie zmones dirba ir kaip juos "ivertina" valstybe, tai nera komentaru. Nuostabi profesionale. Jauciausi labai saugiai jos globojama.
Viena akusere man pasake, kad va, vaziuoja cia susitarusios moterys, tarsi mes kitaip savo darba atlikinetume jei tartasi ar ne. Kaip mokame, taip ir dirbame. Savo darba visos mylime.
Tai va. As tikrai jauciau, kad tai tiesa ir kad cia ne tik tusti zodziai.
Is gydytoju dar teko bendrauti su Streiziene (labai labai maloni) ir Rogalskiu (apziurejo kita ryta mane - irgi labai malonus ir profesionalus, nors apziuros pas vyra ginekologa bijojau oi oi kaip).
Taip pat su visom akuserem pabendravau. Man fainiausios tai Roma, Janina, Vyda ir Grazina thumbup.gif
Neonatologe irgi visai nieko, tik vaiku gydytoja is karto atejusi nepatiko. Kazkokia susiraukusi buvo.
Epidura dare Sarunas thumbup.gif Super padare, nieko neskaudejo ir dabar nieko neskauda. Fainas vyriukas thumbup.gif
Gulejome privacioje palatoje. Ir dabar ja rinkciausi, nes po gimdymo wc ir dusas salia, savo kambaryje - didelis privalumas. O pries gimdyma ir futbola paziurejome ax.gif
Kas del maisto, tai nematau reikalo skustis. Jei jums netiko, vyras gi galejo suvalgyti, o jums maistelio is salia esancios "Iki" ar "Maximos" parnesti. Taigi ten valstybine ligonine, ko jus norite? g.gif
Vienu zodziu, reziume toks: Kiek vaiku turesiu, visus gimdysiu tiktai ten ir visoms drasiai rekomenduosiu. Ir susitarusioms ir ne.
Sekmes ir sveikatos visoms besilaukiancioms ir jau supuojancioms savo peliukus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif


O gal zinot kaip su planiniais cezariais ar Trakai priima ar ne? ax.gif ne kiek girdejau kad nebepriima rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianiux @ 2008 07 11, 13:24)
Sveikos 4u.gif
O gal zinot kaip su planiniais cezariais ar Trakai priima ar ne? ax.gif ne kiek girdejau kad nebepriima rolleyes.gif



Kiek zinau, tai tikrai priima.
Atsakyti
QUOTE(Lina.Marija @ 2008 07 11, 13:48)
Kiek zinau, tai tikrai priima.

Aciu uz atsakymus 4u.gif 4u.gif 4u.gif Sekmes!
Atsakyti