Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

Sveikutes noriu ir as pasipasakoti ir pagirti Traku kolektyva thumbup.gif
jei ne jie nzn ar butume susitike su savo pupa,viskas vyko labai greitai ir jei butu pavelave kelias minutes,tai...

Viskas prasidejo 22d.ryta 4val.pajutau saremius,ir po truputi kaskokie vandenukai pradejo begti,Trakuose buvome apie 11val.apziurejo ir pasake kad tai ne vandenys o kamstis(labai jau jis man keistas)bet kaklelis buvo sutrumpejes.Paklause tonusiukus ir paskyre palata mums.Liepe pasivaikscioti val.ir tada vel ziures.Paskui gavom doze sampaniuko,saremiai vis stiprejo ir stiprejo kol neatsidureme su vyru gimdykloje.Beklausant tonusiukus,lele pradejo smarkiai vartytis kaip niekada, ir tuo metu dingo tonusiukai, bande visaip ju ieskoti bet nerado ir tokiu zaibisku greiciu atsiduriau ant operacinio stalo su daugybe daktaru ir seseliu,daug nepamenu nes verkiau ir prasiau kad isgelbetu leliuka.
O paskui jau atsipeikinejau palatoje,nelabai supratau kas vyksta....
Visi ramino kad viskas gerai ir mano lelyte sveika,ir labai grazi wub.gif
Mano gimdymas truko 3.36val.ir kaip paaiskejo paskutinias minutes lele apsisuko virktele 2kartus.

Tai va tokia musu istorija,su laiminga pabaiga blush2.gif
Esam labai dekingi Traku ligonines personalui, gydytojai Erikai Streizienei,uz savo mergyte.


Atsakyti
QUOTE(kazkasatsitiko @ 2008 06 28, 18:04)
gal galetu mane  neismanele kas apsviest kaip vyksta tas tarimasis su gydytoja del gimdymo.gydytoja as jau turiu nusimacius-ji siaip mano ginekologe.ar is anksto sumoket reiketu ir kiek?



Tiesiog pasakai, kad sios gydytojos prieziuroje noretum gimdyti, o jei dar ginekologe, tai ir pripratus matyt prie jos ir pan... Labai paprasta lotuliukas.gif Man sunkiau kai reikia kalbeti apie piniginius reikaliukus blush2.gif Tiesa pasakius, nors jau pora kartu lankiausi ir apziurejo, bet dar nieko nesakiau nei del apmokejimo, nei ka... bet tiesiog reiks pasakyti, kad mes noresim atsidekoti ir tiek... o pinigelius jau po visko... Juk ir daktarai zino, kad jeigu tariesi ir sako, kad skambinkit betkada kai prasides - ar diena, ar nakti, tai tokiu atveju visi susimoka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnelė @ 2008 06 28, 14:37)
Ir ar Trakų GN dirba gyd. Kitovienė iš VGN, niekas  apie ją jokių įspūdžių neparašo?  g.gif



Dirba dirba biggrin.gif As pas ja lankausi privaciai...gimdysiu Trakuose pas ja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rooti @ 2008 06 29, 08:38)
Tiesiog pasakai, kad sios gydytojos prieziuroje noretum gimdyti, o jei dar ginekologe, tai ir pripratus matyt prie jos ir pan... Labai paprasta lotuliukas.gif  Man sunkiau kai reikia kalbeti apie piniginius reikaliukus blush2.gif  Tiesa pasakius, nors jau pora kartu lankiausi ir apziurejo, bet dar nieko nesakiau nei del apmokejimo, nei ka... bet tiesiog reiks pasakyti, kad mes noresim atsidekoti ir tiek... o pinigelius jau po visko... Juk ir daktarai zino, kad jeigu tariesi ir sako, kad skambinkit betkada kai prasides - ar diena, ar nakti, tai tokiu atveju visi susimoka ax.gif


o kiek mazdaug pinigeliu reiktu?
Atsakyti
QUOTE(sirdelle @ 2008 06 28, 19:09)
Sveikutes noriu ir as pasipasakoti ir pagirti Traku kolektyva thumbup.gif
jei ne jie nzn ar butume susitike su savo pupa,viskas vyko labai greitai ir jei butu pavelave kelias minutes,tai...

Viskas prasidejo 22d.ryta 4val.pajutau saremius,ir po truputi kaskokie vandenukai pradejo begti,Trakuose buvome apie 11val.apziurejo ir pasake kad tai ne vandenys o kamstis(labai jau jis man keistas)bet kaklelis buvo sutrumpejes.Paklause tonusiukus ir paskyre palata mums.Liepe pasivaikscioti val.ir tada vel ziures.Paskui gavom doze sampaniuko,saremiai vis stiprejo ir stiprejo kol neatsidureme su vyru gimdykloje.Beklausant tonusiukus,lele pradejo smarkiai vartytis kaip niekada, ir tuo metu dingo tonusiukai, bande visaip ju ieskoti bet nerado ir tokiu zaibisku greiciu atsiduriau ant operacinio stalo su daugybe daktaru ir seseliu,daug nepamenu nes verkiau ir prasiau kad isgelbetu leliuka.
O paskui jau atsipeikinejau palatoje,nelabai supratau kas vyksta....
Visi ramino kad viskas gerai ir mano lelyte sveika,ir labai grazi  wub.gif
Mano gimdymas truko 3.36val.ir kaip paaiskejo paskutinias minutes lele apsisuko virktele 2kartus.

Tai va tokia musu istorija,su laiminga pabaiga  blush2.gif
Esam labai dekingi Traku ligonines personalui, gydytojai Erikai Streizienei,uz savo mergyte.



SVEIKINIMAI 4u.gif wub.gif
Stiprybes ir kantrybes thumbup.gif
Atsakyti
gal kas nors galit parasyti apie gyd. Edita Psevluckiene? ir jei turit, tasiuskit kontaktus. Labai labai aciu, nes mum jau 33 savaites, jau reikia dometis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deivilyte @ 2008 06 30, 22:27)
gal kas nors galit parasyti apie gyd. Edita Psevluckiene?  ir jei turit, tasiuskit kontaktus. Labai labai aciu, nes mum jau 33 savaites, jau reikia dometis  smile.gif

gyd Edita man pati pačiausia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif paskaityk šią temelę nuo pradžių mirksiukas.gif tikrai rasi gerų atsiliepimų bigsmile.gif
Atsakyti
man darė cezario operacija trakuose viska gerai smile.gif
Atsakyti
Laba, as ir noriu gimdyti pas gyd. Edita Psevluckiene, man ja rekomdavo, bet neturejo kontakto, gal gali atsiusti man i el. p. dddeivile@gmail.com ir kiek kainavo? aciu labai
Papildyta:
QUOTE(neriukas @ 2008 06 30, 23:34)
gyd Edita man pati pačiausia thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif paskaityk šią temelę nuo pradžių mirksiukas.gif  tikrai rasi gerų atsiliepimų bigsmile.gif



aciu, tik reiketu kontaktu ir kiek kainavo
Atsakyti
as gimdziau irgi trakuose, jau rasiau kazkur.. ir vis pas vedeja apsilankau. apziurai. ji neprivalo manes ziureti po gimdymo, bet nuosekliau ir nuosirdziau viska patikrino nei mano ginekologe blink.gif
taigi, linkiu trakams plestis, o moterims is vilniaus vaziuoti ten gimdyti smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

neseniai grizau is Traku ligonines. Prabuvom penkias dieneles, nes sunelis gime po Cezario pjuvio operacijos. Operavo gyd.V.Variakojiene. Likom labai patenkinti sios gydytojos, o ir viso personalo prieziura.
Gal todel, kad seniai neteko guleti ligoninej, todel ir nesitikejau tikrai prastoko maitinimo... kai pusryciams atnesa duonos ir batono riekele su sviesto gabaleliu ir desertiniu sureliu (su vyru juokemes-gal desra nukrito nesiojant maista po palatas lotuliukas.gif ) arba vakarienei saltibarsciu lekste su duonos rieke...
Na nesu isranki maistui, bet galvoju, kad pagimdziusioms moterims, kuriu organizmas ruosiasi vaikelio maitinimui ir reikia pilnavertiskesnio maisto, reiketu labiau atkreipti demesi...
Na, bet cia ne esme...
Svarbiausia grizom sveiki ir laimingi ir viskuo patenkinti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rooti @ 2008 07 05, 17:49)
galvoju, kad pagimdziusioms moterims, kuriu organizmas ruosiasi vaikelio maitinimui ir reikia pilnavertiskesnio maisto, reiketu labiau atkreipti demesi...
Na, bet cia ne esme...

Na dėl maisto tai tiesa. Aš gavau pietums žirnių sriubos lotuliukas.gif
Atsakyti