Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

QUOTE(Mytee @ 2008 06 15, 23:53)
o jei nuvaziuoji ir neturi tos aprangos vyrui ? as tai niekaip pakeliui pro antakalni nevaziuoju kad uzvaziuot i ta vaistine nusipirkt, o kaskaip specialiai vaziuot irgi neprisiruosiu, nejaugi jie ten neturi kokios aprangos vietoj, ar gal ta pacia celofanine nors ir uz dviguba kaina  hihihi.gif  gal kam teko susidurt ?

man gimdymas prasidejo pora savaičių anksčiau ir dar be to naktį tai aprangos mes neturėjom vyrui rolleyes.gif viena akušerė atsistojus burnojo kad neįleis į gimdyklą, o kitą nuėjo ir atnešė naują neišpakuotą dar ir davė wub.gif paskui mes jai gražinom aprangą atgal, nes juk jai nieko neatsitiko - nei ištepėm nei suplyšo rolleyes.gif manau kad jei reiks, tai ir pagelbės mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu pasakyt keleta siltu zodziu apie Traku ligonine, kadangi pagimdziau ten suneli pries 12 dienu smile.gif
Vaziavau ten is Vilniaus nakti, galima sakyt be jokio susitarimo, nes gimdymas prasidejo 2 savaitelem anksciau, o mano gytytoja negalejo dalyvaut gimdyme, tik pasiskambino i Traku ligonine paklaust, ar yra ten laisvu vietu ir liepe vaziuot...
Kas liecia personalo kvalifikacija, nuosirduma, zmogiskuma, tai ne sekundei neteko suabejot ir per visa ten praleista laika nejauciau jokio streso, kas yra truputi neitiketina, bet tiesa thumbup.gif . Gimdziau pas gydytoja Erika Streiziene, ji ta nakti budejo, super gydytoja thumbup.gif, viskas buvo atlikta labai kvalifikuotai, po gimdymo ir nesiskundziau prieziura nei is gydytojos, nei is akuseriu. Gal todel labai greit atsigavau po gimdymo rolleyes.gif
Dekinga esu ir akuserei Romai, nu nemirtinga moteriske thumbup.gif , padejo susigaudyt, kas ir kaip pirmomis dienelemis.
Vyras galejo buti nuo pradzios iki galo, palatos jaukios, sviesios, vyras galejo ir maitintis ligonines maistu, nereikejo sukt galvos del maisto pirkimo, del spec. rubeliu vyrui, tai nebuvo jokios problemos, is pradziu leido ir su paprastais rubais ir pasake, kur nusipirkt, kai atidarys vaistines.
Gal man ir pasiseke, bet mano nuomone apie Traku ligonines akuserijos skyriu tik pati geriausia smile.gif
Atsakyti
Sveikinam sulaukus leliuko, JVI smile.gif Tavo silti atsiliepimai padrasins ir kitas nestukes smile.gif
Atsakyti
Sveikos mes ir nusprende esame gimdyti Trakuose,taciau musu lelyte nesiruosia pas mus ateiti,vis turbut grazinasi,puosiasi... wub.gif
Penktadieni guldys i ligonine skatinimui,gal kuri jau tai patyrete?
Kokias budais skatina?

Atsakyti
na, pirmiausia tai natūralūs skatinimo būdai: gleivių kamščio išjudinimas, paskui kaklelio masažas, o paskui jau gali ir medikamentų imtis.
bet linkiu, kad neprireiktų 4u.gif , nes man užteko kaklelio masažo... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vandene6 @ 2008 06 18, 22:50)
na, pirmiausia tai natūralūs skatinimo būdai: gleivių kamščio išjudinimas, paskui kaklelio masažas, o paskui jau gali ir medikamentų imtis.
bet linkiu, kad neprireiktų 4u.gif , nes man užteko kaklelio masažo... ax.gif


Ar labai skausmingas tas kaklelio masazas?
Atsakyti
Na ir pati kaklelio apziura nera is maloniuju, o masazas turbut dar "nemalonesnis", aisku kentet tikrai galima 4u.gif Dar is tokiu paciu svelniausiu skatinimo priemoniu, ar greiciau pagalbos preimoniu, yra kakleli minkstinanti zvakute. Jos idejimas tikrai neskausmingas ir visai nieko nesijaucia 4u.gif Tik man rodos kelis cm jau turi buti prasivere, kad butu efektas.

Tik nuvaziavu is karto aptark su gydytoja kaip skatins tave ir kaip galima nuskausminti. As esu labai uz naturalu gimdyma, bet taip ir UZ moters pasirinkima. Jei skatina gimdyma, manau, verta pagalvot ir apie rimtesni nuskausminima, nes paprastai skatinamieji sukelia didesni skausma... Tik cia va dilema - epiduras siek tiek pristabdo veikla, tai gaunasitokia nesamone - skatinimas ir stabdymas vienu metu. Reikia gerai apgalvot 4u.gif

Sekmes gimdant ir kuo lengvesnio leliuko atejimo 4u.gif
Atsakyti
JVI, sveikinu sulaukus sūnelio 4u.gif
Atsakyti
JVI širdingi sveikinimai tapus mama clap.gif 4u.gif
Atsakyti
JVI, sveikinam!!! : 4u.gif

pries metus irgi gimdziau Trakuose! Ir teko skatinti, nes niekaip nenorejo kaklelis pats pilnai atsidaryti! Tai tikrai nieko baisuaus. ir be nuskausminomojiu apsiejau. Tai kad nieko baisaus, jeigu ta tikrai butina daryti! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorchik: 19 birželio 2008 - 13:28
QUOTE(sirdelle @ 2008 06 18, 21:56)
Ar labai skausmingas tas kaklelio masazas?


na, man nepatiko... ir skaudėjo...
Atsakyti
Zinoma, kai pasiseka paciai pagymdit, be jokiu kaklelio masazu ir taip toliau, daug geriau. bet... gyvenime ne visada buna taip, kaip mes norime ar planuojame. Pries metus buvau isistikinus, kad geriausia yra naturalus gimdymas. dabar galvoju - kiekviena situacija yra isskirtine. ir vis del to geraiusia yra tai kas gerai mazyliui ir mamytei!! ax.gif
Atsakyti