Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

mamytes patarkit su kuriuo daktaru tartis del gimdymo Traku GN ?
o gal isvis nesitart ? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mytee: 04 birželio 2008 - 17:50
amelitukei sėkmingo gimdymo 4u.gif
O vestuvių nuotraukas ir aš va ką tik pažiūrėjau - labai gražios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margiriene @ 2008 06 02, 19:40)
Mamytukai, perziurekite mano pilvilvuka ir jei patinka - prabalsuokite. Kam iudomu, fotkino mano drauge (profesionali fotografe), ji mielai galetu pafotkinti dar ir kitas Mamytes ar vaikelius  wub.gif


O kur cia galima paziureti? blush2.gif


Amelituke - vestuviu foto thumbup.gif Suknele tokia skoninga 4u.gif

P.S. Tikiuosi moderatoriai nesupyks, kad nukrypom nuo gimdymo Trakuose temos doh.gif
Atsakyti
Sveikutes, paziureti galite cia:

http://www.fotoexpre...o...d=213&nuo=0

Bet psairodo, balsuot gali tik savo nuotrakas patalpinusieji...
Jei kas nors nori, galiu atsiusti i emaila daugiau foto ir jei patiks, galesit pabendraut su mano drauge ir turesite savu, nuostabiu uzfiksuotu akimirku bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2008 06 04, 18:29)
mamytes patarkit su kuriuo daktaru tartis del gimdymo Traku GN ?
o gal isvis nesitart ?  blush2.gif


As tai skambinausi ir bandziau tartis, bet pasake pasiskambinti po 37 savaites, nes iki to laiko nepriima jeigu kas...
Man asmeniskai ramiau, kai susitarsiu ir tada vaziuosiu.
O del gydytoju tai matyt reiktu pasiklausti kitu jau gimdziusiu ten mamyciu ax.gif . Nors pasiskaitinek apie Traku gimdymo namus ir ten daug rasi nuomoniu...
Nors musu nestukiu forume tai padaryta apklausa ir tik 1 mamyte vaziuos susitarusi, o 2 nesitarusios... Tai matyt ir taip gerai, kiek is patirties kitos mamytes dalijosi...

Sekmes mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rooti @ 2008 06 05, 16:37)

Sekmes mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2008 06 06, 16:04)

Labai grazi nuotrauka 4u.gif
ar pacios ?
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
As jau po gimdymo Trakuose smile.gif
Nesitariau su jokia gydytoja, tik pries vaziuojant pasiskambinom pasiteirauti ar turi vietu... tuo metu neturejo, bet prieme, nes po pietu palatos atsilaisvino.
Gimdymas praejo gana sekmingai, siaip man labai ten patiko.
Gimdziau berods pas gydytoja Straižiene, nzn ar gerai prabegom perskaiciau korteleje smile.gif
Visi labai nuosirdus ir rupestingi, gal tik viena sesute nelabai patiko, bet gi negali visi patikti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amelituke @ 2008 06 07, 20:22)
Sveikutes smile.gif
As jau po gimdymo Trakuose smile.gif
Nesitariau su jokia gydytoja, tik pries vaziuojant pasiskambinom pasiteirauti ar turi vietu... tuo metu neturejo, bet prieme, nes po pietu palatos atsilaisvino.
Gimdymas praejo gana sekmingai, siaip man labai ten patiko.
Gimdziau berods pas gydytoja Straižiene, nzn ar gerai prabegom perskaiciau korteleje smile.gif
Visi labai nuosirdus ir rupestingi, gal tik viena sesute nelabai patiko, bet gi negali visi patikti biggrin.gif


Pirmiausia - nuoširdūs sveikinimai sulaukus savosios dukrelės! 4u.gif
Ir dar klausimas grynai iš smalsumo smile.gif - o kokiu numeriu/į kokį skyrių skambinot, kai teiravotės dėl vietų? Nes aš savu metu turėdama klausimų irgi bandžiau į akušerinį skyrių skambint, tai pasakė, kad nėra tame skyriuje atskiro tel. numerio, kuriuo tiesiogiai susisiekt būtų galima. mastau.gif Tik bendras ligoninės (a la kažkokia "Informacija", darbo dienomis darbo valandomis) ir bendrojo priėmimo skyriaus. Gal dabar jau atsirado...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Goya-: 07 birželio 2008 - 22:20
QUOTE(amelituke @ 2008 06 07, 20:22)
Sveikutes smile.gif
As jau po gimdymo Trakuose smile.gif
Nesitariau su jokia gydytoja, tik pries vaziuojant pasiskambinom pasiteirauti ar turi vietu... tuo metu neturejo, bet prieme, nes po pietu palatos atsilaisvino.
Gimdymas praejo gana sekmingai, siaip man labai ten patiko.
Gimdziau berods pas gydytoja Straižiene, nzn ar gerai prabegom perskaiciau korteleje smile.gif
Visi labai nuosirdus ir rupestingi, gal tik viena sesute nelabai patiko, bet gi negali visi patikti biggrin.gif

SVeikinimai jau esamai mamytei smile.gif kas gime? ar viskas sklandziai ir sekmingai praejo? Ar vykai ten jau prasidejus sariamiams ar atejus numatytai dienai? smile.gif jetus... net nezinau ko klausti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margiriene @ 2008 06 06, 20:04)
Labai grazi nuotrauka  4u.gif
ar pacios ?


Aciu 4u.gif
tik ne mano cia foto, as i braskiu sezona taikau su siuo avataru blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(amelituke @ 2008 06 07, 20:22)
Sveikutes smile.gif
As jau po gimdymo Trakuose smile.gif
Nesitariau su jokia gydytoja, tik pries vaziuojant pasiskambinom pasiteirauti ar turi vietu... tuo metu neturejo, bet prieme, nes po pietu palatos atsilaisvino.
Gimdymas praejo gana sekmingai, siaip man labai ten patiko.
Gimdziau berods pas gydytoja Straižiene, nzn ar gerai prabegom perskaiciau korteleje smile.gif
Visi labai nuosirdus ir rupestingi, gal tik viena sesute nelabai patiko, bet gi negali visi patikti biggrin.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif Sveikinu !!!
dideles tau kantrybes mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu klausimeli.... Subalamutino mane viena sesele. Sake , kad nera pediatru GN. Leliu apziuri tuo metu budintis daktaras doh.gif Nu galvoju kas cia per nesamone blink.gif Tai sake del to Traku GN geriau nesirinkti. blush2.gif Nejaugi taip ir yra?
O as jau net telefono nuremi isivedziau, kad reikalui atejus paskambint paklaust del vietu 4u.gif
Atsakyti