Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

Nusipirksiu, jei atvaziuosime diena, bet jei nakti???
Kazkaip siandien nepagalvojom ten paziuret... todel ir klausiu, gal kas zino, kur VLN yra...
Atsakyti
QUOTE(amelituke @ 2008 05 31, 20:44)
Nusipirksiu, jei atvaziuosime diena, bet jei nakti???
Kazkaip siandien nepagalvojom ten paziuret... todel ir klausiu, gal kas zino, kur VLN yra...

Aaa, aš negerai perskaičiau doh.gif - tu ieškai Vilniuj... Nežinau... Prie ligoninių esančiose vaistinėse paieškok - turėtum rasti, manau...
Atsakyti
Tame ir bajeris, apvaziavom gal kokias 5-6 vaistines...niekur neradom...
Pardavejos tik ziuri ispustom akim ir peciais guscioja...
Atsakyti
QUOTE(amelituke @ 2008 06 01, 12:11)
Tame ir bajeris, apvaziavom gal kokias 5-6 vaistines...niekur neradom...
Pardavejos tik ziuri ispustom akim ir peciais guscioja...



Kazkas minejo, kad Antakalnio vaistineje prie ligonines yra, bet nezinau kiek tiesos tame. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amelituke @ 2008 06 01, 13:11)
Tame ir bajeris, apvaziavom gal kokias 5-6 vaistines...niekur neradom...
Pardavejos tik ziuri ispustom akim ir peciais guscioja...


As ir ieskojau vln bet kazkaip neuzmaciau. blink.gif Reikes i trakus kibinu ir aprangos vaziuot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Julijasha @ 2008 06 02, 09:42)
As ir ieskojau vln bet kazkaip neuzmaciau.  blink.gif  Reikes i trakus kibinu ir aprangos vaziuot  thumbup.gif


Aš labai atsiprašau, bet apie kokį rinkinį jūs čia kalbat?
Atsakyti
QUOTE(Artemidė @ 2008 06 02, 10:53)
Aš labai atsiprašau, bet apie kokį rinkinį jūs čia kalbat?


rinkini skirta vyrui kuris nori dalyvauti gimdyme... smile.gif kaip filmuose rodo biggrin.gif
Atsakyti
Taigi, jei kam is Vilnieciu idomu smile.gif
Aplankiau gal 10 vaistiniu smile.gif
Ir vistik ne veltui smile.gif
Prie Antakalnio po liklinikos is Zolyno gatves yra Gintarine vaistine, tai ten galima atskirai nusipikrti vienkartini chalatuka, batus ir kepuraite vyrui (manau, kad tiek ir uztenka)... ir sumokejau tik 3,55 Lt biggrin.gif
Dar manau, kad turetu buti tokios vietose kaip ortopedija kalvariju gatvej ir Asanaviciutes ir Vilniaus g. kur pardavineja prekes medicinai.

Beje, norejau paklausti mamyciu, kurios pirko Trakuose, kas ieina i ta rinkinuka ir kiek uz ji mokejo???
Atsakyti
QUOTE(amelituke @ 2008 06 02, 18:13)
Taigi, jei kam is Vilnieciu idomu smile.gif
Aplankiau gal 10 vaistiniu smile.gif
Ir vistik ne veltui smile.gif
Prie Antakalnio po liklinikos is Zolyno gatves yra Gintarine vaistine, tai ten galima atskirai nusipikrti vienkartini chalatuka, batus ir kepuraite vyrui (manau, kad tiek ir uztenka)... ir sumokejau tik 3,55 Lt biggrin.gif
Dar manau, kad turetu buti tokios vietose kaip ortopedija kalvariju gatvej ir Asanaviciutes ir Vilniaus g. kur pardavineja prekes medicinai.

Beje, norejau paklausti mamyciu, kurios pirko Trakuose, kas ieina i ta rinkinuka ir kiek uz ji mokejo???


Aciu Amelituke 4u.gif
Manau kad ir mum reikes pasirupinti sio rinkinuku mirksiukas.gif
Papildyta:
Mamytukai, perziurekite mano pilvilvuka ir jei patinka - prabalsuokite. Kam iudomu, fotkino mano drauge (profesionali fotografe), ji mielai galetu pafotkinti dar ir kitas Mamytes ar vaikelius wub.gif
Kas nores jos tel, rasykit i az, pasidalinsiu.
Atsakyti
Ner uz ka...bent jau zinosiu, akd mano pastangos dar kazkam pasitarnaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amelituke @ 2008 06 02, 19:40)
Ner uz ka...bent jau zinosiu, akd mano pastangos dar kazkam pasitarnaus biggrin.gif

amelituke, voi voi, tau jau tuoj susitikimas su tavo leliuku smile.gif 4u.gif lotuliukas.gif ui, kaip smagu thumbup.gif
beja, grazios vestuviu foto smile.gif suknele labai nestandartine, o tai thumbup.gif klausimelis, kokiuose ten rumuose randates?
Atsakyti
QUOTE(amelituke @ 2008 06 02, 18:40)
Ner uz ka...bent jau zinosiu, akd mano pastangos dar kazkam pasitarnaus biggrin.gif



Su nekantrumu laukiam ziniu kad jau supuoji savo Maziuka thumbup.gif
Atsakyti