Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

senesnese temose pasiskaicius 1000lt tai tik gimdymas pas Rogalski tiek kainuoja
o Trakuose dirba ir kiti daktarai taip pat nuostabus o cia jau kiekvienos reikalas kiek moketi smile.gif
Atsakyti
as galiu pasakyti, kad jis tokai kaina uzsidejes nes priima ir baltijos amerikos klinikose gimdymus, taip ir pasake, jam kaina diktuoja jinai, is ten jam tiek kliuna, tad jo tiek darbas ivertintas, nore gal per metus ten kaina pakilo, juk viskas brangsta, gal dar brangiau viskas g.gif
Atsakyti
Šiaip mamytes noriu su Jumis pasidalinti savo mintimis, kurios su kiekviena diena mane vis labiau kankina, pasipasakojau mamai apie Rogalskio visus veiksmus gimdymo metu, tai ji nusikeike bigsmile.gif , siandien savo mintimis dalinausi su vyriuku, ir jis su manim sutiko, kad 99,99 procento man cezaris buvo padarytas ne del to kad reikejo, o del to kad jis kazkur skubejo...sad.gif taip as ji gyriau vos tik po gimdymo, kad jis isgelbejo mano Matukui gyvybe, taciau kuo toliau apie tai galvoju, tai suprantu kad taip nebuvo,nes verysad.gif :
1.kai sekmadieni buvom pas ji perziuroje, ir atsisveikindynejom, sakom tai gal iki rytojaus (nes jau virs termino buvau), jis atsake, oij ne tik kad ne rytoj, rytoj tiek darbu, zodziu pirmadienis ir be manes sunki diena, bet zinoma, jei prasides gimdymas, kad vistiek skambinciau ax.gif .
zinoma man kaip tycia jau nakti prasidejo saremiai, skambinau tik ryte, nes zinojau kad sunki diena, ir kad dar daug laiko turiu, norejau kad gydytojas pailsetu. jis turejo planini cezari trakuose 8 ryto, tad man liepe atvaziuoti 10. zinoma jam teko kelis reikalus atideti.
2. skaiciau ne vienoje temoje, kad suleidus analgino sustoja daugumai saremiai, gydytojas manyciau turetu apie tai zinoti, tad jis man ne karta siule nuskausminamu, nors gimdymo plane aptarem, kad noriu kuo naturaliau (lankem su vyru semetos kursus blush2.gif ), taciau jis pasake kad man bus lengviau ir analginas nepakenks tikrai, sakau na duokit jei tikrai nieko nebus. zinoma man sustojo saremiai (skaiciau zinoma apie tai po gimdymo, kitaip buciau neemus) verysad.gif
3. tada man pasakoma kad vaiko tonai pradejo kristi, ateina vedeja, ji mane labai krupsciai apziuri ir pasako, as nemanau kad cia reikalingas cezaris g.gif , reikia palaukti, tegu pasokyneja ant kamuolio. ir isejo. rogalskis atsisuka i vyra ir pasako ji pati nepagimdys. ir nuejo ruosti operacine. zinoma mes issigandom ir sutikom doh.gif . bet kai dabar mastau, tai vedeja daugiau patirties turi ir jei butu butinybe cezariui, ji butu pirmoji ji siulius g.gif .
4. tiesa nepaskiau, kad jis kaskart ateidamas manes apziureti, vis kazka pakomentuoja "oij kaip letai atsidaryneja kaklelis", na ir uztrukome mes cia ir t.t.. vis zvilgcioja i laikrodi matyt kazkur skuba g.gif unsure.gif
5.man padaromas cezaris, vos tik esu atgabenama i palata, pamaitinu vaikuti, jis ateina ir pasako, kad jau isvyksta, vyras su juo zinoma atsiskaie kaip ir buvo sutarta. ir jis greitai isvaziavo. kaip ir sakau matyt turejo lekti ten kur dar pinigu uzsidirbs verysad.gif .

kita diena jis atvyko apziureti manes ir kitos moters, uzsuko, mes paklausem kodel buvo darytas cezaris g.gif , pasikeite iskart jo veidas, splava, mimika ir panasiai, atsake del to kad vaiko virkstele buvo labai trumpa, apsisukus aplink kakla ir jis buvo atsivertes kaktele. o tokioj padeti dar ne viena nepagimde- atreze, dave suprast kad labai reikejo to cezario ir itikinti. verysad.gif bet vel prisimenu vedeja, ji juk paskutine mane apziurejo, jei butu ta macius, tikrai butu sutikus su cezariu g.gif o nesiulius sokyneti ant kamuolio ir laukti g.gif juk man dar saremiu net paros nebuvo, tikrai galima buvo palaukti...

taigi as tik prienu isvados, kad ji garbindama, buvau netekus zado, koks jis geras gydytojas, ir realiai nemasciau, o dabar kai praejo tiek laiko, as vis mastau ir mastau, vis islenda man jo elgesys ir tam tikri poelgiai ir suprantu kad buvau apgauta, skaudziausia yra tai, kad jis zinojo, kad man svarbu pagimdyti paciai, nes su vyru norim tureti didele seima, 4-5 vaikus, su pirmu cezariu didele tikimybe kad bus ir antras, zinoma jau dabar atidziau rinksiuos gydytoja, tieisog gydytoja, o ne gydytoja- vadybininka...tikiu, kad rasiu kuris man pades pagimdyti paciai nors pirmas buvo cezaris ax.gif

turbut daugelis manes nesupras ka cia parasiau, bet norejau ir su jumis pasidalinti savo pamastymus verysad.gif
tikiuosi nepeiksit manes, nes iki siol ir as pati Rogalski garbinau, kol nesudejau visu tasku, apie tai maste ir vyriukas visa vakara ir sako nugi tikrai jis mus apgavao, bet laiko nebesugrazinsi.... blush2.gif

neseniai vyrui sakiau kad nebegimdyciau antra karta trakuose, bet vel susimastau, ten saunu- tad manau dar grisiu ten bet su kitu gydytoju ir daugiau patirties... wub.gif
Atsakyti
MilDuXe, ačiū už istoriją, manau daug kam bus naudinga. Ir sėkmės jums planuojant kitus vaikučius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kardivina @ 2008 01 10, 13:33)
anesteziologes vardas dinara 4u.gif berods karanevska bet del pavardes nesu tikra ax.gif

Taip taip, jau supratau smile.gif Asmeniškai jos nepažįstu, bet žinau, kad ji puiki kaip žmogus, o kaip anesteziologas, tai pažiūrėsim dar... (Aišku, jeigu susidursim) smile.gif

QUOTE(MilDuXe... @ 2008 01 18, 00:20)
taigi as tik prienu isvados, kad ji garbindama, buvau netekus zado, koks jis geras gydytojas, ir realiai nemasciau, o dabar kai praejo tiek laiko, as vis mastau ir mastau, vis islenda man jo elgesys ir tam tikri poelgiai ir suprantu kad buvau apgauta, skaudziausia yra tai, kad jis zinojo, kad man svarbu pagimdyti paciai, nes su vyru norim tureti didele seima, 4-5 vaikus, su pirmu cezariu didele tikimybe kad bus ir antras, zinoma jau dabar atidziau rinksiuos gydytoja, tieisog gydytoja, o ne gydytoja- vadybininka...tikiu, kad rasiu kuris man pades pagimdyti paciai nors pirmas buvo cezaris ax.gif

Na, jau tikrai kad ne - šitas požiūris, kad jeigu pirmas cezaris, tai ir kiti bus cezariai, jau seniai paneigtas smile.gif Taip, kad nepergyvenk, tu dar turi daug šansų pati gimdyti ir sėkmingai pagimdyti... irnesakyk.gif Ir nepergyvenk dėl visko, nes svarbiausia, kad turi savo mažiuką smile.gif
Atsakyti
4u.gif aciu mergaites, tikiu kad kita karta pavyks paciai, zinoma, kaip be bebutu, turiu savo burbuli ir esu laiminga wub.gif

labai noriu tyketi, kad as klystu ir veltui parasiau ka manau po tiek laiko, bet jau per daug sutapimu prisiminiau... ax.gif iskart atsiprasau gydytojo, kuris zinau, kad si puslapiuka pavarto kartais, jei klystu... bet manau, kad nesupyks, nes vis delto manau kad esu teisi blush2.gif
Atsakyti
Na, jeigu Cezaris padarytas gerai, jeigu vidinis randas nedidukas, tai manyčiau, kad įmanoma galvoti ir apie natūralų gimdymą smile.gif
Sėkmės, sėkmės, sėkmės 100 kartų visoms 4u.gif
Atsakyti
na ka ka... bet cezaris manau vistiek profesionaliai buvo atliktas, labai greitai ir graziai... dar metu nera, o jau pjuvio ne kvapo, bent jau is isores, tad del sito galiu padekoti Rogalskiui, tikrai profesionaliai buvo padaryta operacija 4u.gif beto kraujavau apie savaite ir tik tepliojau dar pora savaiciu, tai cia man labai pasiseke sakitau thumbup.gif tad tikiu kad ir viduj randas bus gerai uzgijes...dar tik metelius kokius paluketi, kad ilgesnis tarpas butu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2008 01 18, 01:20)
2. skaiciau ne vienoje temoje, kad suleidus analgino sustoja daugumai saremiai, gydytojas manyciau turetu apie tai zinoti, tad jis man ne karta siule nuskausminamu, nors gimdymo plane aptarem, kad noriu kuo naturaliau (lankem su vyru semetos kursus blush2.gif ), taciau jis pasake kad man bus lengviau ir analginas nepakenks tikrai, sakau na duokit jei tikrai nieko nebus. zinoma man sustojo saremiai (skaiciau zinoma apie tai po gimdymo, kitaip buciau neemus) verysad.gif


g.gif g.gif g.gif
Čia ištrauka iš vieno straipsnelio:
"Analginas lengvai išsiskiria į motinos pieną, todėl jo negalima skirti nei maitinančioms motinoms, nei nėščiosioms. Nenaudojamas ir gimdymo nuskausminimui, nes silpnina gimdos veiklą, padidėja kraujavimo pavojus ir kenksmingas poveikis naujagimiui. "

O čia, jei kam įdomu - visas straipsniukas g.gif

MilDuXe..., sėkmės ir stiprybės jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2008 01 18, 01:20)

turbut daugelis manes nesupras ka cia parasiau, bet norejau ir su jumis pasidalinti savo pamastymus verysad.gif
tikiuosi nepeiksit manes, nes iki siol ir as pati Rogalski garbinau, kol nesudejau visu tasku, apie tai maste ir vyriukas visa vakara ir sako nugi tikrai jis mus apgavao, bet laiko nebesugrazinsi....  blush2.gif




Greičiausiai tu teisi, o gydytojai ne dievai. Ir gerai, kad visa tai papasakojai gal kam padės padaryt kokį gerą sprendimą, o tau pamiršt šią blogą patirtį ir likusias abejones.
Po pirmo gimdymo Kauno klinikose pas gerą ir brangią gydytoją aš irgi turėjau abejonių, kad skatinimas buvo tam, kad gydytoja buvo pavargusi ir norėjo greičiau namo. Iki šiol manau, kad dėl per greito pirmo gimdymo mus lydėjo neurologinės problemos iki metų, o gal ir ilgiau.
Tokie dalykai neįrodomi, bet kaip tu sakai, po kiek laiko, sudėjus visus taškus, peršasi išvada...
Sėkmės kitąkart renkantis gydytoją 4u.gif
Atsakyti
man labai patiko Trakų ligoninė, kai rinkomės - tylu, ramu, kaip namie.
bet kai naktį atvažiavau su sąrėmiais, tai mane pasitiko akušerė ir dar viena moteriškė, gal kokia sanitarė unsure.gif ir užsimiegojęs gydytojas smile.gif
Kadangi man grėsė Cezaris, tai nebuvo ramu, pamačius tik tiek personalo...

o kai gydytojas, normaliai neapžiūrėjęs mestelėjo frazę "tai pasirašykit, kad nevažiuojate į Kauną ar Vilnių, tada žiūrėsim ką su jumis darom" padrąsino nerealiai.

Manau, kad priežiūra po gimdymo Trakuose yra super, bet gimdymui (o ypač jei komplikuojasi) - sąlygos ne kokios. Aš abejoju ar dar kartą važiuosiu ten gimdyti.
Atsakyti
gal tada is vis geriau nesitarti su niekuo, nuvaziuoti, kaip sakoma ant ura, geriau kad pamainos keistusi ir nieko neskubintu, tiesiog nepagimdei per mano pamaina, pagimdysi per kito g.gif juk pirmas gimdymas gali uzsitesti iki dvieju paru, o kadangi susitari su kazkuo, tai jis ir turi pabaigti reikala, nors turi dar pilna kitu planu tai dienai, todel ir gaunasi visokie paskubinimai doh.gif kita karta nesitarsiu su niekuo itariu lotuliukas.gif o jei galimybes leis, tai sakysiu sumokesiu dvigubai, tik kad nieko neskatintu ir butu kantriau su manim ax.gif
i trakus tai noreciau grizti, man tikrai ten labai patiko, bet bandyciau tartis su pselskuviene, ji mane priziurejo visa savaite,kai gulejau po cezario... pasirode visai sauni moteris g.gif
Atsakyti