Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

aš tai planavau gimdyti Trakuose, jau ir su gydytoja susitariau ir malonų personalą pastebėjau, o še tau, kad nori, kartais planuoj neplanavęs, kaip gali gyvenimas pasijuokti.
teko dėl retos bjaurybės gultis į AK ir kitą savaitę greičiausiai skatins gimdymą verysad.gif cray.gif

Atsakyti
QUOTE(<nemiga<pievoje< @ 2008 05 22, 22:15)
aš tai planavau gimdyti Trakuose, jau ir su gydytoja susitariau ir malonų personalą pastebėjau, o še tau, kad nori, kartais planuoj neplanavęs, kaip gali gyvenimas pasijuokti.
teko dėl retos bjaurybės gultis į AK ir kitą savaitę greičiausiai skatins gimdymą  verysad.gif    cray.gif


console.gif
Atsakyti
QUOTE(<nemiga<pievoje< @ 2008 05 22, 21:15)
aš tai planavau gimdyti Trakuose, jau ir su gydytoja susitariau ir malonų personalą pastebėjau, o še tau, kad nori, kartais planuoj neplanavęs, kaip gali gyvenimas pasijuokti.
teko dėl retos bjaurybės gultis į AK ir kitą savaitę greičiausiai skatins gimdymą  verysad.gif    cray.gif

Na, neliūdėk tik... Žinau, kad mažai guodžia, bet galvok tik apie tai, kad tuoj turėsi savo mažutį stebukliuką wub.gif
Atsakyti
Sveikutes Mamytes 4u.gif
As` dar tik mastau apie gimdyma, tai vat ir uzejau pasiskaityt apie Trakus, nes labai daznai girdziu kad ten Gimdyviu Rojus lotuliukas.gif
Manau net apie uzsirasyma i Traku poliklinika, kad ir priziuretu ten pat ir jei anksciau pasistuksentu mano Pilvinukas - kad TRakai priimtu be juokiu klausimu...
Atsakyti
QUOTE(Margiriene @ 2008 05 26, 23:58)
Sveikutes Mamytes  4u.gif
As` dar tik mastau apie gimdyma, tai vat ir uzejau pasiskaityt apie Trakus, nes labai daznai girdziu kad ten Gimdyviu Rojus  lotuliukas.gif
Manau net apie uzsirasyma i Traku poliklinika, kad ir priziuretu ten pat ir jei anksciau pasistuksentu mano Pilvinukas - kad TRakai priimtu be juokiu klausimu...


margiriene smile.gif ziurek neuzimk mano dienos biggrin.gif as jau buvau ten ir susitariau, bet manau, kad reikia tureti kelis variantus, o galu gale, jei ne ta gydytoja tai kita priims ir niekur nedings biggrin.gif bet atsiliepimai is visu tikrai neblogi biggrin.gif
Papildyta:
beja, gydytoja sake, kad prieslaikiniu gimdymu toje ligonineje neatlieka, tokia vidaus politika, tad iskart jei ka vaziuokit kitur, o ne ten, nes vistiek perves mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2008 05 27, 11:40)
margiriene smile.gif ziurek neuzimk mano dienos biggrin.gif as jau buvau ten ir susitariau, bet manau, kad reikia tureti kelis variantus, o galu gale, jei ne ta gydytoja tai kita priims ir niekur nedings biggrin.gif  bet atsiliepimai is visu tikrai neblogi biggrin.gif
Papildyta:
beja, gydytoja sake, kad prieslaikiniu gimdymu toje ligonineje neatlieka, tokia vidaus politika, tad iskart jei ka vaziuokit kitur, o ne ten, nes vistiek perves  mirksiukas.gif



Sveikute, truputuka papasakok, ar tu i poiklinika uzsiregistravai ar tiesiai i gimdymo skyriu ejai ?
Zinau kad nuo 36sav ten tik priima...
Atsakyti
QUOTE(Margiriene @ 2008 05 27, 15:05)
Zinau kad nuo 36sav ten tik priima...

man visad buvo akcentuojama kad tik nuo 38 sav g.gif ir kiek žinau tai taip ir yra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(neriukas @ 2008 05 27, 15:20)
man visad buvo akcentuojama kad tik nuo 38 sav g.gif ir kiek žinau tai taip ir yra unsure.gif


Priimama tada,kai pilnai būna suėję 36 savaitės (t.y. jau eina 37 savaitė), nors manau,kad susitarus su konkrečiu gydytoju ir keliom dienom anksčiau galima būtų, jeigu ką.
Atsakyti
QUOTE(Artemidė @ 2008 05 27, 16:48)
Priimama tada,kai pilnai būna suėję 36 savaitės (t.y. jau eina 37 savaitė), nors manau,kad susitarus su konkrečiu gydytoju ir keliom dienom anksčiau galima būtų, jeigu ką.

įdomu tada kodėl vieniems vienaip sako, o kitiems - kitaip unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neriukas: 27 gegužės 2008 - 15:57
Nuo 37sav. jau skaitosi isnesiotas vaikelis. Tad turetu visiems vienodai sakyti.
Atsakyti
QUOTE(amelituke @ 2008 05 27, 18:15)
Nuo 37sav. jau skaitosi isnesiotas vaikelis. Tad turetu visiems vienodai sakyti.

drinks_cheers.gif

Suėjus 37 savaitėms ir prasidėjus 38-ai savaitei Trakai priims, nes vaikelis jau laikomas išnešiotu.
Atsakyti
QUOTE(amelituke @ 2008 05 27, 18:15)
Nuo 37sav. jau skaitosi isnesiotas vaikelis. Tad turetu visiems vienodai sakyti.


Pagal liniuote matau - Stiprybes 4u.gif liko visai vos vos wub.gif
Atsakyti